Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta po 30tce

Ilu jest jeszcze facetow

Polecane posty

Gość gość to ja 30
facet gdzie się podziewasz? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
facet a czy zgodzisz się z tym że skoro faceci łatwiej zdradzają (bo przecież żona zazwyczaj wybacza) to czy jak raz zdradzi to potem wiecznie kusi? w końcu jak raz się udało to i następnym razem też się uda. jaka musi być kobieta aby jej nie zdradzać? czy to jest możliwe - nie zdradzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
to ja 30 - witam, jak to facet pojawia się znienacka i znika ;) żarcik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
hej zalotka miło cię widzieć:) zalotka nie jestem facetem i mimo tego, że byłam zdradzona to wierze, że nie każdy facet zdradza. Moim zdaniem niestety ale spora jest nasza wina, kiedy już mamy faceta przy sobie nie staramy się by facet nas pragnął, nie pożądał a pragnął. Często to,że facet jest i będzie bierzemy za pewnik. Facet powinien zawsze gonić " królicza" moim zdaniem oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
pewnie masz rację, wiele z nas zapomina ze facet to zdobywca, bo wzbudzanie pragnienia to właśnie bycie też tajemniczą i czasami niedostępną..... to działa w obie strony, każdy musi się starać, podobno działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
zalotka jesteś teraz z kimś w związku, tak się zastanawiam czy piszą tu osoby "samotne" czy w związkach...bo tak sobie jakoś założyłam, że samotne a dlaczego, dlatego,że będące w związku nie "traciłyby" czasu na fora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
sorki, ze tak prosto z mostu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
hahahhahaha spoko, jestem na etapie zakończenia dość chorego związku, to już kwestia kilku dni ale nie potrzebuje mówić o tym w szczegółach.....niestety kolejny facet okazuje się nie dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
ok spoko, każdy mówi a raczej pisze ile chce i kiedy chce;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
dokładnie, no i to normalne że obie interesujemy się punktem widzenia faceta (jakiegokolwiek) na te nasze teksty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
hahhahhaha fakt kilka razy już to przerobiłam tyle że fajnie by ten NEXT był już ostatnim....no nic, kto nie szuka ten nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
niestety z wiekiem jest co raz trudniej...każdy z nas wchodząc w nowy związek wchodzi z pewnym bagażem doświadczeń z każdą chwilą ich przybywa i to nie zawsze tych dobrych..facecie po 30 zazwyczaj też są po dłuższych czy krótszych związkach, może i gdzieś tam pojawiły się dzieci... to wszystko ma wpływ na to, że nie łatwo poznać faceta z którym można stworzyć stabilny, dojrzały związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
to ja 30 - nie załamuj mnie :) ja jednak, również jako kobieta po przejściach z doświadczeniem, ale i bardzo pozytywnie nastawiona :) bo nastawienie to połowa sukcesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
nie chciałam odbierać nadziei:-) ;-) to takie tam tylko moje przemyślenia...też optymistycznie patrze na przyszłość, choć nie jestem osobą poszukującą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
każdy ze względu na to, co przeżył ma pewne doświadczenia i przemyślenia, które pewnie raz na jakiś czas zmienia bo życie daje mu kolejnego kopa....fajnie poznać zdanie innych, miło wiedzieć że ktoś też myśli podobnie bądź pozwala nam spojrzeć na pewne sprawy zupełnie innej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
a teraz bardzo optymistycznie:-) moja koleżanka poznała swojego męża mając 37 lat za miesiąc wychodzi za mąż...sama nie raz traciła nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
ja nie tracę nadziei a i męża już nie szukam :) fajnie poznać jakiegoś zabawnego i chcącego choć trochę zrozumieć kobiece potrzeby faceta - no i oczywiście grunt by potrafił jeszcze te potrzeby zaspokoić :) a jak jeszcze okaże się super kochankiem i kumplem to już pełnia szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałam tylko napisać, że jednak i po 30 można kogoś poznać........bo tak mało optymistycznie zabrzmiały moje przemyślenia na ten temat opisane wcześniej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
uciekam spać bo rano nie wstane:-) milej nocki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
to ja 30 - spokojnej i pełnej pozytywnych snów nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
gość to ja 30: "Zastanawiam się jak wy faceci podchodzicie do tego...obwiniacie kobietę, która odeszła?Czy boicie się samotności?" Niestety nie mogę odpowiedzieć bo nie byłem w takiej sytuacji a nie chce teoretyzować gośćzalotka "skoro faceci łatwiej zdradzają (bo przecież żona zazwyczaj wybacza) to czy jak raz zdradzi to potem wiecznie kusi?w końcu jak raz się udało to i następnym razem też się uda. jaka musi być kobieta aby jej nie zdradzać? czy to jest możliwe - nie zdradzać?" Prawdopodobna teza - lecz znam i kobiety, które gdy poczuły smak zdrady ciągnęły do niej jak narkomanki. Faceci zdradzają dla seksu - kobiety nie tylko - seks + otoczka (bliskość, dotyka, smak, chemia) ważne jest dobre nastawienie - kobieta optymistka i uśmiechnięta zdecydowanie szybciej przyciągnie do siebie faceta niż maruda złorzecząca na swoje życie i świat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
to mamy szczęściarza, kobieta nie zostawiła, nie czułeś się nigdy samotny nic tylko pozazdrościć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
witaj ja po 30 - no co ty faceci nie bywają samotni no chyba że im kablówkę odetną i net padnie a w lodówce zabraknie browarka no to wtedy faktycznie mogą poczuć się nieswojo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja po 30
hej zalotka:-) trafiłaś w 10:D jak minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
ja po 30 - upalnie ale miło, jutro czeka mnie więcej zamieszania :) no i ta temperatura, jednak ja jestem ciepłolubna :) a u cibie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
też należę do ciepłolubnych, mogłabym mieszkać w ciepłych krajach :-) dziś całkiem miło ale od jutra czeka mnie więcej pracy i tak cały tydzień... kiedy dzieje się coś z czym trudno mi sobie poradzić lubie więcej pracować więc jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
zdecydowanie praca często pozwala zapomnieć o tym co nas przygnębia dobrze, że sobie radzisz mi dużo pomagają w takich chwilach przyjaciele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
w pracy tak jak piszesz mogę na chwilę zapomnieć o tym... do tego daje dużego kopa by iść do przodu kończąc prace jestem pozytywnie nakrecona:-) co prawda wiele nie piszemy o tym co obecnie "nie daje nam spokoju" ale myślę, że jestes silną osobą skoro sama postanowiłaś zakończyć związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
nie ukrywam że nie jest to proste ale raczej wiem czego nie chcę i świadomość, że sama muszę zrobić coś by było lepiej pomaga mi w podejmowaniu nawet bardzo trudnych decyzji. życie mnie troszkę doświadczyło stąd pewnie moje podejście do związków i facetów. trzeba być czujnym i nie dać sobie wmawiać bzdur. optymizmu też mi nie brakuje bo za każdym razem wierzę że będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×