Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta po 30tce

Ilu jest jeszcze facetow

Polecane posty

Gość nieładny język
oj zalotko coś za dobrze mnie znasz :) jakbyśmy się już gdzieś spotkali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
faktycznie oboje wiemy co dobre :p widać i potrzeby mamy podobne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
Witam weekend czas zacząć :) tylko jakoś za oknem ponuro...nie lubię jesieni:( zalotka co u ciebie? Nieładny kominek już mam.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
modliszko - u mnie słonecznie a dziś nawet momentami gorąco :) kominek dla nieładnego to pewnie pikuś więc warto wykorzystać, nieładny ja bardzo chętnie w te jesienne wieczorki Cię wykorzystam kominek kominkiem ale nie ma jak męskie ciałko do grzania :) modliszka myślę że podzielimy się :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczór:) a po 30-tce tzn. ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
przecież wy drogie panie się nie dzielicie :) spokojnie lubię "zwiedzać" kominki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
nieładny - ciężko dzielić się kimś kto jest fantastycznym kochankiem ale biorąc pod uwagę statystyki i to że na jednego mężczyznę przypada ok 2 kobiet to jakoś się dogadamy...w końcu trzeba się wspierać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
Dzień dobry:) zalotka ja to taka mała egoistka jestem jak nieładny się sprawdzi mogę nie oddać:) Miłej soboty życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
modliszka witam słonecznie - czytając jego posty nieładny na pewno się sprawdzi :D i jakoś nie martwi mnie twój egoizm...ale co by nam tu nieładny w piórka nie obrósł widząc, że obie mamy na niego chrapkę to ja pozostanę w jesienne wieczory z książką, winkiem i kominkiem :) kto wie może jakiś namiętny kochanek sam zapuka do moich drzwi :D ja poczekam pozytywnej soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We Włoszech mèzczyzni mówią, ze mają dopiero 40!, i ze mają jeszcze czas:):) Owszem,nie kazdy nadaje siè do zycia w związku, prawdopodobnie wièkszosc takich osób jest egocentrykami, nie chcącymi dac nawet odrobiny siebie drugiej osobie. Bo przeciez sedno związku polega na dawaniu. Dzisiejszy model zycia propaguje branie i zimną kalkulacjè.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
jak nam za bardzo w piórka obrośnie to trochę się podroczymy i od razu kilka piórek spadnie;) dziś i u mnie była ładna pogoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
Urszak myślę, że nie ma co porównywać włochów z polakami to zupełnie co innego inna menalność...."Owszem,nie kazdy nadaje siè do zycia w związku, prawdopodobnie wièkszosc takich osób jest egocentrykami" zgadzam się z tym jednak myślę, że nie zostali nam tylko sami egocentrycy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
modliszka - dokładnie nie ma co mu zbyt słodzić :) a co do pogody to i u mnie pięknie było choć po zmroku niestety chłodem powiało, sezon kominkowy więc rozpoczęty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tu nie być egocentrykiem, gdy na niebie milion gwiazd ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach ta noc wredna. Gdyby zawsze był dzień, nie mielibyśmy tylu dylematów. Słońce dalej krążyłoby wokół płaskiej Ziemi opartej na sześciu krokodylach. Kamień, żelazo... I byłoby całkiem romantycznie. A tak wschód... Zachód... Noc... I Ziemia zamieniła się w kupkę rozgrzanego popiołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
gość - to milion gwiazd oraz księżyc na czarnym niebie sprawiają że jest romantycznie, dzień i noc - słońce i księżyc - niespełnieni kochankowie niby razem a jednak osobno słonecznej niedzieli życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
Dzień dobry jak tu romantycznie sie zrobilo ,zalotka to chyba nasze kominki tak zadzialaly:D milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
modliszka - skoro kominki tak działają to tylko się cieszyć tej zimy zapowiada się gorąco w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
zalotka to może sezon kominkowy wcześniej rozpoczniemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
witaj modliszka - tak szczerze to ja jestem za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
to nie ma co czekać...sezon kominkowy ogłaszam za otwarty:D wczoraj pojawiło się nowi: gość i urszak może będzie nas więcej:) tym bardziej, że nieładny nas tak brzydko weekendowo zostawił a za oknem tak ponuro i chłodno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
w takim razie winko polane teraz przydałby się ktoś kto w kominku rozpali :P a nieładny pewnie odpoczywa po ciężkim tygodniu i nabiera sił na kolejny, wiadomo poniedziałki zawsze są wyczerpujące, damy radę i bez niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
..a no przydałby się przydał ktoś do rozpalenia:D nieładny to dopiero wymęczony po weekendzie będzie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
hahhahha kto wie może jeszcze resztkę sił dla nas znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
lubie miłe niespodzianki wiec nie mam nic przeciw a jak miło poniedziałek by sie zaczął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
zgadzam się, nie ma jak miło rozpocząć tydzień, podobno jaki poniedziałek taki cały tydzień ale oczywiście taki niedzielny wieczór również może dawać wiele przyjemności.....przyda się więc ktoś kto wie jak sprawić by właśnie tak miło było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modlisza
jak na razie to tłumów tu nie ma :D a szkoda czym więcej tym ciekawiej;) co do poniedziałków to u mnie sie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
no cóż, może to kwestia czasu...siedzą cichutko, obserwują a jak już się bardziej oswoją z nami to i chętniej do tematu dołączą.....w końcu my takie otwarte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
no wczoraj jakaś mała, nieśmiała próba rozmowy z nami była:) tylko troche mało, prosimy o więcej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
dokładnie każdy temat mile widziany, nie oceniamy, nie krytykujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×