Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta po 30tce

Ilu jest jeszcze facetow

Polecane posty

Gość gość modliszka
to nie zawracam już głowy może jutro uda się jakoś na spokojnie pogadać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
spoko o tej porze to już tylko relaks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
to fajnie nawet strony całkiem ładnie nam przeskakują:) nic tylko trzeba korzystać:) cos tych nowych gości tu mało wpadają kilka słów napiszą i dalej cisza a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
mam wrażenie że sami jeszcze nie wiedzą czego szukają na forum....wyrzucą z siebie jakieś żale i już ich nie ma, no cóż zobaczymy co będzie dalej, może jeszcze znajdzie się ktoś intrygujący i chętny do rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
wylewają swoje żale...myślę, że większość osób trafia na forum kiedy coś tam dzieje się w ich życiu nie koniecznie pozytywnie dlatego tez wylewają żale ale kiedy już się otrząsną piszą nie tylko o tym co ich boli;) ja np na początku hehe powiedzmy, że miałam małą alergie na nieładnego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
hm.....nieładny da się lubić :) a z każdej alergii można się wyleczyć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
to prawda dlatego napisałam, że miałam alergię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
no tak, nieładny faktycznie jak alergen, najpierw był dość intensywnie a teraz już praktycznie go więcej nie ma niż jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
hahaha niezłe porównanie..okres pylenia sie skończył:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
widać tak, teraz trzeba będzie poczekać na nowy sezon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facetów jest wiele ale tak samo jak kobiet coraz bardziej świadomych i mądrych żeby nie wiązać się z nikim, to jest przyszłość, w małżeństwie czy związku każdy i tak ciągnie w swoją stronę, po co się dręczyć nawzajem, lepiej byc samym, rozmnażać się sensu nie ma bo za duzo ludzi jest na świecie. Moim zdaniem ten kto na siłę szuka drugiej połówki to osoba która nie ma z czego życ i nie bierze odpowiedzialności za swoje zycie woli zeby zrobil to ktos inny, boi się samodzielnie podejmowac decyzje o sobie...i prosze nie mowcie tu o braku bliskosci kazdy pluszowy mis a pies to juz wogole odwdzieczy sie miloscia bezgraniczna zawsze...czego o partnerze powiedziec nie mozna ...ani o nas samych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
tylko w nowym sezonie ten alergen może tak nie działać;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
gość - jasne że modne teraz bycie singlem jest wygodne, szczególnie dla kogoś kto faktycznie ma za sobą jakiś nieudany związek ale nie wmawiaj mi proszę że pies czy jakiś tam pluszak zaspokoją potrzebę bliskości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gośćzalotka dziś jasne że nie, ale biorąc pod uwagę ilość fałszywych relacji, często jest to lepsze rozwiązanie pluszowy miś czy pies, na prawdziwie bliskie relacje po 30 mamy mniej więcej jak żyd w okupację, so...trzeba się ratować żeby nie zwariować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
gość to prawda jest co raz więcej świadomych i mądrych ludzi ale nie po to by nie wiązać się ale po to by mądrze podejmować decyzję, świadomych tego z kim chcą być.Zgadzam się, że lepiej być samemu niz z kims tylko po to by jakieś portki pętały sie po domu. Nie zgadzam się z tym, że osoby szukające " na siłe" partnera, partnerki nie mają z czego żyć itd. Znam samotne osoby w dojrzałym wieku... brak im bliskiej osoby(są to osoby które straciły juz partnera i takie które nie miały szczęścia spotkać "tej osoby")nie można generalizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
haha znowu to samo pojawia się i znika:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
gość - nie przesadzasz troszkę, moim zdaniem każdy związek by był udany potrzebne jednak zaangażowania obu stron, czy lepiej być samym....hm to bardzo indywidualna sprawa i jak stwierdziła modliszka nie można generalizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
modliszka - no cóż mam nadzieję że fakt iż się z nim nie do końca zgadzamy nie zniechęcił go do dalszej rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
po 30 mamy takie same szanse jak po 20 wg mnie:) nie mozna tylko zamykac sie na ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
oczywiście, co w takim razie mają myśleć ci po 40., 50. itd. to czy mamy szanse na nowy lepszy związek zależy tylko i wyłącznie od nas samych, od tego czy wiemy czego szukamy i czy dotychczasowe doświadczenia czegoś nas nauczyły każdy ma szanse na szczęście, niezależnie od wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
też mam taka nadzieję,okaże się za chwilę;)po za tym ja wierzę w siłę pozytywnego myślenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
dokładnie, optymizm moim zdaniem ułatwia życie a na pewno sprawia że jest ono przyjemniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
może my "za bardzo" optymistycznie podchodzimy do tych tematów dlatego osoby będące na "nie" szybko rezygnują z rozmowy z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
no cóż trudno, ja nie zamierzam zmieniać nastawienia do świata tylko dlatego że ktoś inny nie potrafi się cieszyć z tego co ma a jedynie płacze za tym co utracił....życie nie jest łatwe i każdy ma swoje gorsze dni ale pogląd, że bycie z kimś jest do niczego i nie ma sensu mnie aktualnej singielki z wyboru nie przekonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
mnie też to nie przekonuje...może mają takie nastawienie świeżo po zakończonym związku to trochę by tłumaczyło ich nastawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
wszystko możliwe....ale fajnie poznać czyjś punkt widzenia :) gość - zapraszamy częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
zalotka przeprasza ale zmykam ..padam:( miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
jasne....dobranoc modliszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
dobry wieczór - jak zwykle pewno po fajnej dyskusji :) pozdrawiam drogie panie - WASZ ALERGEN :P Modliszka miała alergię - ale jej się zmieniło na tęsknotę :) Czasem początki bywają trudne - a skoro kiedyś było mnie za dużo w temacie - teraz uważnie dawkuję "pylenie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
Nieladny na pewne alergeny trzeba uważać ale jak sa bardzo starannie dawkowane mozna z nimi calkiem milo żyć:-D. ....wiec milo ze dbasz o nas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×