Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta po 30tce

Ilu jest jeszcze facetow

Polecane posty

Gość gość modliszka
ja troche urlopu miałam więc nie narzekam ale chętnie jeszcze gdzieś bym wyskoczyła:) Wiesz juz gdzie chciałabyś wyjechać? U mnie w sumie bez większych zmian miałam ciężki okres w pracy do tego ex nie dawał spokoju więc się nazbierało i byłam trochę rozdrażniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
to nie zazdroszczę, ciężko gdy przeszłość miesza w teraźniejszości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
to prawda ale myślę, że zrozumiał, że nie chcę z nim żadnego kontaktu...teraz i z nieładnym mogę popisać bez złośliwości:D zalotka masz jakiś pomysł na jesienne wieczory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
trochę się obawiam tych jesiennych wieczorów, pewnie książki i film to będzie moja jedyna rozrywka, od czasu do czasu może kino - by tak nie zdziczeć totalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
to chyba większość singli tak ma, wiosną, latem to co innego:)ja tez jak na ta chwilę nie mam innego pomysłu. Po pracy jestem zbyt zmęczona by ruszyć gdzieś na fitness itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
choć nigdy nie wiadomo co nas czeka, dziś singielki a jutro kto wie :) życie jest pełne niespodzianek nie należy tracić nadziei :) świat jest pełen przyjemności, grunt to korzystać z okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
masz rację ale przyznam się że kiedy jestem naprawdę zmęczona zrezygnuję z tych przyjemności;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
wiadomo ze zmęczeniem nie wygrasz :) ale jak przyjemność równa się miłe towarzystwo to czasami ciężko nie ulec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
to fakt, fajnie zapowiadający się wypad w miłym towarzystwie to i zmęczenie można pokonać:) choć "moje" matki polki do sylwestra pewnie się nie wyrwą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
wiadomo, rodzina najważniejsza ale odrobina szaleństwa jeszcze nikomu nie zaszkodziła :) a ty w towarzystwie serio masz same żony i matki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
no niestety tak, nie wszystkie mają dzieci ale to i tak niewiele zmienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
dziewczyny są naprawdę fajnie jak juz się wyrwą potrafią zaszaleć jednak często gdy się spotkamy przerabiany jest temat dzieci i mężów czasem to męczące ale co poradzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
tak to jest....choć jak dla mnie nie dobrze gdy 100% naszego czasu spędzamy tylko z partnerem, każdy potrzebuje odrobiny takiego czasu tylko dla siebie, tylko na swoje pasje, to nic złego mieć coś swojego. chyba tylko niezaradni i wredni ludzie nie mają szerszego grona znajomych....ale to moje zdanie. ja nie potrafiłabym zrezygnować z przyjaciół dla bycia z kimś jedynym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
myślę, że to nie do końca tak..one nie zrezygnowały całkiem ze znajomych, czasem ponarzekają, ze to juz nie to co kiedyś bez obowiązków itd ale widzę, że są szczęśliwe i to mnie też cieszy.....brak czasu na wspólne wypady, czasem mi tego brak ale z 2 strony staram się je zrozumieć mają więcej na głowie niż ja....staram się nie oceniać ich za bardzo bo sama nie wiem jak to ze mną by było;) ale z jednym masz racje zawsze należy pamiętać o sobie i mieć czas tylko dla siebie to nawet dla zdrowia psychicznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
jasne, ja nie piszę konkretnie o twoich znajomych - nie znam ich, ogólnie poruszam temat zatracania się w związku...i fajnie że tu się zgadzamy grunt to nie zapominać o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
przez te zatracenie się większość ludzi potem budzi się i widzi, że nie ma znajomych z którym można iść na kawę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
dokładnie.... a nic tak nie poprawia humoru i nie nastraja pozytywnie na resztę dnia jak kawa w miłym towarzystwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
to wszystko to wynik codziennej gonitwy za pracą, kasą itd jeszcze nie tak dawno było całkiem inaczej choć rodzice pracowali zawsze był czas na spędzenie czasu z dziećmi ale też i na wypad ze znajomymi....dziś nie ma czasu na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
to wszystko to wynik codziennej gonitwy za pracą, kasą itd jeszcze nie tak dawno było całkiem inaczej choć rodzice pracowali zawsze był czas na spędzenie czasu z dziećmi ale też i na wypad ze znajomymi....dziś nie ma czasu na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
to wszystko to wynik codziennej gonitwy za pracą, kasą itd jeszcze nie tak dawno było całkiem inaczej choć rodzice pracowali zawsze był czas na spędzenie czasu z dziećmi ale też i na wypad ze znajomymi....dziś nie ma czasu na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
no ładnie komp mi szaleje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
z jednej strony niby tak ale z drugiej to czy mamy na coś czas to jednak nadal najbardziej zależy od nas samych i tego jak sobie ten dzień poukładamy, co dla nas jest ważne a co ważniejsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
dobry wieczór drogim panią :) cieszy mnie fakt że modliszko dziś ze mną bez złośliwości będzie :P nie odpowiadam z błędy wszystkich ex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modlisza
to prawda moja organizacja ostatnio kulała ale już się oprawiłam:) nieładny ja nigdy nie obwiniam nikogo za błędy innych, jedynie bywam bardziej złośliwa:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
ta złośliwość jedynie dodaje ci wdzięku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
modliszka - ja po wakacjach mimo braku urlopu też coś ogarnąć się nie mogę....chyba faktycznie potrzebuję zmienić klimat i jakiś tydzień wolnego tylko wyjdzie mi na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
a nieładny jak zwykle uroczy w słodzeniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
dziękuję:) chyba zacznę się rumienić;) opowiadaj co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modliszka
zalotka pocieszyłaś mnie bo juz myślałam, że tylko ja tak mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
o zalotko - zaraz tam słodzenie :) na tydzień z Tobą to chętnie gdzieś wyskoczę na jakieś odludzie....oczywiście w celach poznawczych :P Modliszko - u mnie mnóstwo pracy, pracy pracy....trudno ogarnąć wszystko i na przyjemności jak pisanie z wami na kafe brakuje czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×