Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klauduska

Pomoc mamie!

Polecane posty

myślę że ta kategoria będzie najodpowiedniejsza. Chciałabym pomoc mojej mamie, która jest samotną osobą, tzn ma dużo znajomych i otacza się osobami życzliwymi, ale nie jest w związku. Szczególnie też chcialabym jej pomóc w znalezieniu partnera na wesele, na ktore idziemy w lipcu, a jest to bliska rodzina, więc nie da się odmówić. Pomyślałam że może ktoś z was doradziłby, w sumie to nam, co zrobić, zeby moja mama wreszcie była szczęśliwa. Jest to osoba która pracuje przez cały tydzień, czasami ma zmianę, w której ma wolne. Obiektywnie ją oceniając to jest ona miła i zyczliwa osoba i tak też jest postrzegana. Nie jest brzydka, dba o siebie, jest inteligentna. Jest rozwiedziona, nie szuka związku na chwilę. Gdzie mogłabym znaleźć pomoc w odnalezieniu dla niej kogoś, kto ma podobne podejście do życia? Próbowałyśmy na edarling, ale tam mężczyznom raczej na związkach długotrwałych nie zależy, a przynajmniej zaden z nich się nie kontaktował ;/ Pomoc jest na prawdę mile widziana!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swatanie staruszek? Po co ryzykować na stare lata z nieznajomymi ludźmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaznaczyłam, że moja mama nie jest staruszka - ma 40 lat... więc to raczej starość nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 <> 40, przynajmniej w życiu. Jak się mama dobrze trzyma i nie zapuściła się to pewnie chętny się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dba o siebie ale gdzie tego chętnego szukać? I na prawdę obiektywnie oceniam moją mamę. nie ma figury modelki ale nie nosi tez rozmiaru XXXL. Jest przeciętną, sympatyczną kobietą. Przykro mi że nie moze nikogo znaleźć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku sensowni ludzie tylko w związkach albo po rozwodach. Zwykle z dziećmi, chcesz mieć przyrodne rodzeństwo? Poza tym 40 to już późno na zwiazki dla kobiety, tu 30 płaczą że brak sensownych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×