Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poszukujaca_pracy

Gdzie znalezc dobra prace w Niemczech?

Polecane posty

Gość gość
ulomni to sa ludzie ktorzy pisza takie wypowiedzi jak twoja :) nie znasz kogos a piszesz p*****ly jesli ciebie kasa uszczesliwia to ok mnie uszczesliwiala na krotko kiedy to zdalam sobie sprawe ze tak naprawde decydujac sie na zycie tutaj to tak jakbym zamknela sie w wiezieniu wiem czego chce i zrealizuje to predzej czy pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaaaaaa! akurat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze niby co akurat ? rozwin te swoja blyskotliwa wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce mi się - jęcz dalej jaka to jesteś nieszczęśliwa albo popluj teraz jadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wcale nie jecze :) pewnie i tak duzo lepiej zyje jak ty bo ty nie masz innego wyboru wiec z braku laku udajesz ze to co masz jest wspaniale ja wybor mam i zawsze realizuje to co zaplanuje nie zadowalam sie sciepami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wcale nie jecze usmiech.gif pewnie i tak duzo lepiej zyje jak ty bo ty nie masz innego wyboru wiec z braku laku udajesz ze to co masz jest wspaniale xxx no! wiedziałam, że musisz popluć jadem i poniżyć kogoś, żeby się lepiej poczuć! typowa, wredna poleczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a poza tym skąd możesz wiedzieć jak ja żyję - już z góry założyłaś, że gorzej od ciebie i natychmiast się lepiej poczułaś otóż, muszę cię zmartwić - to ja żyję lepiej od ciebie (również za granicą - UK) i w dodatku JESTEM SZCZĘŚLIWA! (w przeciwieństwie do ciebie) - i już zrealizowałam swoje plany a teraz zapluj się do końca - bez odbioru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedaczyska z UK ta pani ma racje niestety a wy zero charakteru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to z abrdury ktos pisze? W Niemczech jak w wiezieniu? A na czym to wiezienie polega bo az mnie to zaciekawilo. Ja tu juz 13 lat mieszkam, jestem szczesliwa i wiezienia nie zauwazylam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ograniczone tłuki ze wsi zawsze czyją się jak w więzieniu, kiedy gdzieś wyjadą i opuszczą swój grajdół!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tlukami sa ci co zycie poswiecaja na pospolite przyziemne sprawy typu praca kasa i ciagla pogon za dostatkiem :) tluki bez charakteru bez wiekszych ambicji jak tylko zycie na pokaz i dla konsumpcji oraz wydalania takich ludzi unikam w swoim zyciu bo nie maja nic nigdy do powiedzenia sa glupi ograniczeni pospolici az do bolu :) Co do wypowiedzi goscia o Niemcach ,tak ! zgadzam sie w kazdym slowie ! Ten kraj jest wlasnie dla takich o ktorych powyzej wspomnialem :) Obrzydliwy narod ,wstretny kraj nudne zycie! Nadaje sie tylko do tego aby zarobic odlozyc i spieprzac jak najszybciej bo szkoda kazdego dnia z zycia na przebywanie w tym zgnilym padole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo lat już tutaj mieszkam. Być może wiele z was ma rację. Szczególnie jak się ma świadomość przynależności do "narodu uciemiężonego przez lata przez Niemców" może być całkiem niefajnie. Ja nie mam takiej świadomości. Nie uważam, żeby o wartości człowieka decydowała narodowość. Są źli Niemcy, ale w historii i złych Polaków nie brakowało. Ot wystarczy wspomnieć lata stalinowskie. W ubeckich katowniach pracowali ludzie, dla których język polski był językiem ojczystym. I są dobrzy Polacy i dobrzy Niemcy. Owszem, można odrzucić i muzykę Beethovena i wiersze Goethego. Nawet bajki braci Grimm można odrzucić. Można się nie prześwietlać, tylko dlatego, że dają "skierowanie do Roentgena". Można, a pewnie. Tylko po co? Jeśli ktoś korzysta z możliwości mieszkania w Niemczech, to nie powinien chyba pluć na tych, którzy dają mu pracę i pozwalają w swoim środowisku mieszkać. Chyba tak należałoby do sprawy podejść. Nikt was w Niemczech nie trzyma. Jak wam się nie podoba, nie musicie tu mieszkać, ale jak już mieszkacie, to nie wylewajcie pomyj na kraj, który dobrowolnie wybraliście, bo - wybaczcie - ale żałośni jesteście w swoim narzekaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altencare24
PEWNA I LEGALNA PRACA W NIEMCZECH! ALTEN CARE24 jest licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10005. Poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako: Opiekunka Osób Starszych – ze znajomością języka niemieckiego Miejsce pracy: Domy prywatne osób podopiecznych w Niemczech Obowiązki: • gotowość sprawowania podstawowej opieki oraz wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach • proste prace domowe Wymagania: • znajomość języka niemieckiego • doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku • pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych • gotowość do podjęcia pracy na min. 2 miesiące Zapewniamy: • legalne i bezpieczne zatrudnienie • atrakcyjne wynagrodzenie – kwota wynagrodzenia jest ustalana indywidualnie z każdą Opiekunką • zlecenie dostosowane do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań - tylko sprawdzone miejsca pracy • elastyczne terminy i zasady wyjazdów • bezpłatny dojazd do klienta ubezpieczenie w NFZ oraz prywatną polisę ubezpieczeniową firmy ERV (jest to dodatkowe ubezpieczenie, które obejmuje: szkody na osobach, szkody materialne, od następstw nieszczęśliwych wypadków, od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym oraz zwrot kosztów leczenia) • pomoc i stałą dbałość (24 godzinną) ze strony zespołu pracowników ALTEN CARE24 o komfort pracy opiekunek Dodatkowe informacje: Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 67 345 09 60 lub przesłanie swojego zgłoszenia na adres: altencare24@gazeta.pl, bądź wysłanie smsa o treści: opieka.podlaskie na nr: 660 914 660 (oddzwonimy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w*********j z tą oferta opiekunki w niemczech, ten temat to prowokacja,mieszkam tu, nie dajcie się na to nabrać, to praca niewolnicza, płacą mniej niż obiecują, podopieczni to stare schorowane dziadki albo babki nierzadko psychicznie chore, dom starców kosztuje kilka tysięcy euro miesicznie więc skape dzieci tych staruszków, szukają głupich polek , które sprawują całodobową opiekę za 800-1200 euro.To są osoby schorowane, trzeba ich myć, zmieniac pampersy, robić zakupy, gotować, sprzatac dom, prać.W nocy trzeba do nich wstawac.Te osoby mają często zaniki pamieci, sa niemiłe, obrażliwe dla opiekunek, trzeba ich pilnowac na kazdym kroku, bo spuszcone z oka moga zgubić się na zakupach, lub wyjsc z domu i nie wrócić.A skapa rodzina rozlicza cię z każdego grosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja te z mieszkam w niemczech jestem tu szczęśliwa , czuję się jakbym wreszcie była u siebie, jakbym odnalazła dom po latach , w polsce czułam się okropnie, nawet pogoda mnie drażniła. osoba która napisała że tu jest jak w więzieniu, może zarabia 5 euro na godzine, mieszka na pokoju z kilkoma osobami.Znam i takie osoby, wszystkim mówię grzecznie dzień dobry.Nauczcie się języka, wtedy nie bedzie jak w więzieniu, bedzie kasa na wycieczki, na auto.Zycie bedzie ciekawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alez ty zjeb umyslowy jakim dnem trzeba byc aby tak pisac jak ty myslisz ze kasa to wszystko? poczekaj ty polski plebsie ta kasa ci tylkiem wylezie jeszcze i te niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto tu napisał o kasie, pieniadze mi szczęścia nie dają, tylko piekne miejsca i uprzejmi ludzie, twoja wypowiedz między innymi utwierdziła mnie po raz kolejny, ze dobrze zrobiłam odcinając się od Polski i mentalności polaków.Plebsem nie jestem, otzrymałam dobre wychowanie i mam wykształcenie.Miałam dość takich małostkowych wrednych ludzi.Tutaj każdy uśmiecha się do mnie na ulicy, nie obchodzi mnie czy sztucznie, ale jest kultura, poszanowanie drugiego człowieka, nie ma chamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z takimi jak ty nigdy nie chcialam miec do czynienia w PL mieszkalam na zmiane 5 lat w Pl potem 7 lat w DE potem znowu w PL 2 lata i teraz znowu w DE i wiem dokladnie czego mi brak :) nie kasy nie wycieczek urlopow i innych rozrywek tego mam pod dostatkiem z ta roznica ...ze w DE to jest nudne i nie robi takiej frajdy jak w PL nic w DE nie robi frajdy nawet najlepsze auto i wyjazdy na najlepsze urlopy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takiemu ograniczonemu tłukowi, nic nigdy i nigdzie na zrobi frajdy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tluku przebywanie z takim zafajdancem jak ty pomyjo tym bardziej jak sie ma wymagania na poziomie wegetacji konsumpcji i wydalania to coz po prozni szukac u takiego depa ambicji nie konczacych sie na prostych potrzeb fizjologicznych :D ciegnij line sprzedajna mendo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość ja z takimi jak ty nigdy nie chcialam miec do czynienia w PL mieszkalam na zmiane 5 lat w Pl potem 7 lat w DE potem znowu w PL 2 lata i teraz znowu w DE xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx to ile masz lat 100? pozatym ladnie musisz w D nagrabic,trzeba cie zglosic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co wam chodzi,mamy wspolna europe,granic nie ma-jeden pieniadz. za zarobkiem jedziesz z wawy na slask-wiec czemu nie dalej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tluku przebywanie z takim zafajdancem jak ty pomyjo tym bardziej jak sie ma wymagania na poziomie wegetacji konsumpcji i wydalania to coz po prozni szukac u takiego depa ambicji nie konczacych sie na prostych potrzeb fizjologicznych smiech.gif ciegnij line sprzedajna mendo xxx czy ty czytasz czasem to co nagryzmolisz??? jak tak ci tam źle TO PO CO TAM SIEDZISZ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieciarnia zawistna w DE sie jest dla kasy a nie z milosci do tego parszywego kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego parszywy kraj???????????????nie ma nic gorszego jak parszywy polak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
parszywy polak sprzedajny ktory za jedno euro koze by gnal na berlin tak masz racje :) takich najczesciej spotyka sie na emigracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty też jesteś na emigracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie, siedzi na emigracji, nie rozumie ani slowa, a jak ktos podchodzi zeby spytac o godzine to spier/dala w podskokach ze strachu. A pozniej siada na kafeteri i pisze jak to niemcow nienawidzi, zenada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma racje ta dziewczyna ktora opisuje te "opiekunki". To zwykle niewolnice 21 wieku, praca 24/24 zadnych wolnych dni, za miske ryzu i lozko w kanciapie na szczotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemcy to zafajdancy i nieudaczniki zyciowe dobrze ze adik nakradl i obecna pani kanclerz robi to samo inaczej zdechli by z glodu te mierne istoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×