Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poszukujaca_pracy

Gdzie znalezc dobra prace w Niemczech?

Polecane posty

Gość gość
a na razie to ty zdychasz w DE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zna sie niemieckiego schatzi ? Dein Problem :D a nie Niemcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c****j z niemcami pofajdanymi szkopskie pomiotla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sccs
Ja jestem zadowolona z wyjazdów z Perfect Care. Oni mają siedzibę w Wodzisławiu Śląskim. Do tej pory jeszcze nie miałam z nimi jakiś kłopotów. Umowę zawsze dostaję przed wyjazdem, na miejscu mam kontakt do koordynatora jakby coś się działo, także luz. Praca jest całkowicie legalna, a jak sobie porównasz ile oni proponują na rękę, a ile inne firmy to zobaczysz, że tu jest dużo lepiej. Doceniają pracowników, nie tak jak inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja u Niemców pracuje już ponad 2 lata. Miałam różne prace - w ogrodnictwie, przy domu - wszystko dorywcze. Nie było źle, ale zawsze niepewne do kiedy praca będzie. W jednej rodzinie gdzie pomagałam w gospodarstwie był stary, chory ojciec, którym zajmowała się opiekunka z Polski. Poznałyśmy się, a ponieważ musiała wracać do Polski zaproponowała abym była jej zmienniczką. I tak od pół roku jestem oipekkunką. Trochę na początku się bałam, bo ta rodzina wynajmowałą opiekunki przez polską firmę Ideal Pflege i musiałam podpisać z nimi umowę, ale nie było żadnych problemów, wypłaty wpływały regularnie, ZUS był opłacany a potem dostałam od nich nowe oferty jak wrócił mój zmiennik. Jednym słowem moja rada - chcieć pracować, zaczepić gdziekolwiek i dać sobie szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co innego pracowac i wracać do PL co innego siedziec w tym góffnianym kraju jeszcze troche i spierdzielam stad bo ochujeje całkowicie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra praca w DE otóż - praca w burdlu dla pustaczek żyjących z dnia na dzień - praca dla sprzątaczek ,poniewieranie i traktowanie jak dno - opieka dla hitlerowskich staruchów ....jak trafisz dobrze ,to dziękuj życiu ,gorzej jak trafisz na hitlerowską szmatę która poniża cię jak świnię ...jak to Hitler miał zawsze mawiać o Polakach - dobra praca w DE ?? to taka ...gdy znasz perfekt język debili u których pracujesz ! nie dasz się wydymać przez tych sk******eliii ! i znasz swój fach doskonale ! jeżeli NIE ! to nie ma tu czego szukać żadna Polaczyna ...która szuka "wygranej w Totka" bo tak rozumują tępi ludzie z Polski którzy chcą się tu osiedlić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego w Niemczech? Ja znalazłem pracę w Polsce (dussmann) i jestem bardzo z niej zadowolona, płaca jest dobra a grafik dostosowany do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z Was tr)ole moja ciocia po 50-siątce znalazła tam prace jako opiekunka bez języka promedika24 a inna koło 40-dziestki w hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i z czego ta duma? że ssmańcom dupsko podciera? tym co mordowali jej dziadków w obozach ? odrobinę honoru ludzie w końcu ! walczyć o swój kraj a nie jeździć po europie i zapierda...lać jak niewolnik za grosze ! opiekunka wielce mi zarobek ! cały miesiąc 24h za 1250eu wow ! majątek , przeliczając na godziny 24h x 30 dni ? 720 godzin w miesiacu ,podzielic przez te 1,250eu = 1,7 eu na godzinę :D bajka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Niemczech. Brat męża babci był oficerem AK. Strzelił sobie w głowę w chwili, gdy go odwiedzili - nie, nie Niemcy, to już po "wyzwoleniu" było, a ci panowie, co po niego przyszli mieli orzełki na czapkach. Mój dziadek też walczył przeciw Niemcom. Zabili go za to Polacy, bo nie po tej stronie ideologicznej walczył. Ciała do dziś nie udało się odnaleźć. Mieszkam i pracuję w Niemczech i nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia, że nie podcieram tyłków tym z władzy ludowej, co to zabijali członków mojej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej w UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukac mozna tu mypolacy.de ogloszeniaberlin.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ss-mani albo wymarli albo siedza w wiezieniach, ogarnij sie czlecze, myslisz ze zyja 150 lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tłumacz to tłumokowi, którego cała rodzina dorobiła się na komunistycznych stanowiskach, gwarantowanych przez PZPR. On się teraz boi, bo ustrój się zmienił i kto mu teraz będzie płacił ubecką emeryturę, jak wszyscy z Polski wyjadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam i pracuję w Niemczech i nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia, że nie podcieram tyłków tym z władzy ludowej, co to zabijali członków mojej rodziny. xxx ty ku...wa bladź ! ty jesteś nikim i służysz podobnym sobie ! pocieszaj się ty tania siło robocza , dno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie ? w burdelu :) najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Niemczech sa piekne warunki pracy, wlasnie strajkuje bo za malo placa, 35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi znajomi pracują w Taufkirchen Vils w firmie Himola .tam pracuje wielu Polaków .od pomagaczy do tapicerow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xddds
Przejrzyj się firmie frigga - www.friggawork.pl. Mojej siostrze znalezli robotę, tutaj pracowała za groszew sklepie, więc teraz zadowolona jest. Niemiecki ma komunikatywny ale sobie radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem zdecydowanie lepiej szukać pracy w Holandii albo Belgii, bo jednak Niemcy są już pełne Polaków i trudno o sensowną pracę... Warunki też coraz gorsze :( Zajrzyj na www.pracabelgia.com albo www.pracaholandia.com - sam/a się zorientujesz w sytuacji, przeglądając oferty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zawsze, zalezy od agencji, moja siostra jeździ do niemiec jako opiekunka osób starszych i nie ma powodu do narzekań - dobrze jej płacą i atmosfera w tamtej rodzinie też nie jest zła. Jeśli ktoś dobrze czuje sie w takim sektorze jak opieka osób starszych w Niemczech można znaleźć pracę np za pośrednictwem http://pflegerin24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dłuższego czasu pracuję przez Agencję Pracy Tymczasowej Toolip ( http://www.toolip.pl ) w Gdańsku (firma ma biura także w innych miastach). Mają fajne oferty do wyboru, zawsze coś znajdziesz w ich bazie. Duży plus także trzeba przyznać za wypłaty – jeszcze mi się nie zdarzyło otrzymać przelewu po terminie (często pieniążki wpływają nawet przed terminem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie przez agencje najlepiej, EJ JOB jest bardzo dobre, wszystko ogarniaja, zapewniaja transport, zakwaterowanie i wyzywienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam pracę na http://www.praca-niemcy.com/, pracowałam dorywczo przez 2 miesiące, bardzo sobie chwalę taką decyzję. Pomogła mi na pewno znajomość języka. Uważam, że jeżeli komuś potrzeba pieniędzy, to żadna uczciwa praca nie hańbi, nieważne czy w PL czy za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagart
Ja już skorzystałem z usług wielu agencji pracy i uważam, że najlepsze oferty znajdziesz pod adresem www.toolip.pl. Agencja zajmuje się rekrutacją pracowników na zlecenie wielu bardzo dużych firm więc oferuje legalne zatrudnienie za całkiem niezłe pieniądze. Sam korzystam więc polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprobuj przez http://www.link2usedom.eu/ mają ciekawe oferty do Niemiec własnie, hotel, restauracja, jak znasz język to warto próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak załatwiacie zwrot podatku? Ja robiłam sama te dokumenty i chyba trochę namieszałam, muszę to wyjaśnić i szukam biura, które by się tym zajęło. Możecie coś polecić? Znalazłam tu na forum namiary na kilka firm, m.in. http://euro-punkt.pl i http://ecpodatkowe.pl - znacie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×