Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poszukujaca_pracy

Gdzie znalezc dobra prace w Niemczech?

Polecane posty

Gość gość
Obie firmy www.euro-punkt.pl i www.ecpodatkowe.pl mają dobre opinie na różnych forach, możesz sobie wygooglować. Jeśli namieszałaś, to lepiej się zgłoś do profesjonalisty, bo możesz mieć niestety problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja u http://danddpersonal.pl/ znalazłam świetnie płatną pracę w Niemczech, warto co jakiś czas sprawdzać nowe oferty pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś z Was szuka pracy w charakterze opiekuna osoby starszej, mogę polecić firmę Centrum Pracy24. Firma ma siedzibę w Gliwicach, oferują naprawdę dobre warunki finansowe i jasne zasady współpracy. Dziewczyny w biurze są bardzo pomocne, nawet jeżeli mamy problem będą już w Niemczech, służą radą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najszybciej i w sumie najbardziej wychodzi poprzez agnecję pracy, tylko taką sprawdzoną. Mozęcie sobie chociaż na taką, ona właśnie jest sprawdzona i właśnie spoko oferty mają: http://danddpersonal.pl/praca/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byle jaką pracę za 2.000€ jest łatwo znaleść ale z tego nic nie odłożysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessek22
Moja córka w bardzo szybkim czasie znalazła dla siebie pracę Niemczech. Chciała pracować jako opiek osób starszych i pomagać ludziom. Natrafiłam na stronę internetową http://kontarmed.net/ gdzie takich ofert nie brakuje. Pracuje już drugi rok i jest na prawdę bardzo zadowolona. Zarabia bardzo dobre pieniądze i ma dobre warunki pracy na co dzień. Po za tym natrafiła na wspaniałych ludzi z którymi pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej przez agencję, bo wtedy jest najbezpieczniej. Mąż za ich pośrednictwem - http://brascorecruitment.pl/ znalazł pracę. Nawet go wysłali na kurs języka niemieckiego za darmo. Teraz ma dobre warunki pracy, zastanawiamy się czy ja też się do niego nie przeniosę i czym tam nie budować życia jak praca już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 2.000€ to dziś łatwo znaleźć pracę. Jestem w Monachium i tutaj na początku każdy tyle zarabia. Dobrze jest jak znasz chociaż podstawy niemieckiego bo wtedy możesz wybierać co lepsze. Np żeby nie było za daleko do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuje Hydraulikow oraz Elektrykow do pracy w Niemczech lub Austrii Oferujemy: ( Austria) +- 2100 euro netto /168 h/miesiac -13,22euro na godzine brutto -26,40 diety netto dziennie -Darmowe mieszkanie -Austriacka umowe o prace -Zaliczki co tydzien do 300 euro Oferujemy (Niemcy) +- 1900 euro netto/168 h/miesiac -12,18euro na godzine brutto -24 euro diety netto dziennie -Darmowe mieszkaie -Niemiecka umowe o prace -Zaliczki do 300 euro co tydzien Tel: 668 162 761 Herzog Sp. z o.o. istnieje na rynku agencji zatrudnienia od 2009r . Współpracuje z wieloma małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami z różnych branży. W dziedzinie HR świadczy usługi takie jak pośrednictwo pracy, zatrudnianie pracowników tymczasowych oraz stałych. Numer certyfikatu 5950

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nienawidzę niemiec niemców pracy tutaj życia obrzydliwie nudnego w kółko to samo od rana do nocy rzygać się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby w pl jest inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że inaczej wiem bo pochodzę z Polski i tak, jest inaczej szkoda tylko ze zarobki małe inaczej bym nigdy z polski się nie ruszał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo ofert pracy w Niemczech można znaleźć w Brasco Recruitment. Ode mnie z okolicy wiele osób w tej agencji znalazło pracę. Chłopaków normalnie na kurs z niemieckiego za free wysłali. Każdy pracuje legalnie, na umowę i dobre warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy już znajdziesz te prace, to zapewne po jej zakonczeniu zalezaloby Ci na zwrocie podatku. www.ergo.opole.pl bardzo mi pomogli ogarnac ten klopot, gdyz samemu jest to bardzo trudna do zalatwienia sprawa. Bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej szukać pracy przez dobre agencje pracy ;) Maja dużo ofert, wszystko jest, ze tak powiem, poogarniane. Sama jak jechałam za granicę, do niemiec właśnie, to pojechałam z agencją - ej job - i nie żałuję. Wszystko tak jak było ustalone i naprawdę bardzo dobry pieniądz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.ejjob.pl/ - dokładnie, bardzo dobra agencja, mają sporo ofert pracy w Niemczech. Warto sobie sprawdzić co mają i za ile. Ale słyszałam o nich naprawdę baaardzo dużo dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jedźcie do Niemiec bo tutaj słabo płacą. Niby każdy ma te marne 2.000€/netto/mc, ale wszystko drogie i nie opłaca się. W PL wszystko jest dużo tańsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więcej niż to 8 euro brutto na godzinę dostaniesz od dobrej agencji pośredniczącej tak naprawdę.. Ty masz łatwiej trochę bo pewnie język znasz już dość dobrze. Ja zaczynałem od zera i pomagała mi Polska-Niemiecka Agencja pracy - http://zeitmann.pl/ - dzięki nim początki nie były tak trudne jak mogłyby być i miałem czas żeby się zaklimatyzować. Ogólnie dobra agencja pracy za granicą, więc polecam. Praca w niemczech bez języka i bez pomocy takiej firmy zewnętrznej nie byłaby możliwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam szukanie przez agencje pracy, mają dużo ogłoszeń, mamy jasne warunki, bardzo pomagają. przynajmniej ja mam takie doświadczenia z moją agencją - ej job. No i ogólnie wyjazd do Niemiec do pracy naprawde bardzo się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta0sz
początkowo znalazłabym pracę przez jakąś firmę jako opiekunka starszych osob lub dzieci. z tego co slyszalam od kolezanki, ktora wyjechała z firmą medipe caly jej wyjazd byl profesjonalnie zorganizowany i mimo strachu wszystko wyszlo jej na dobre :) jestem pewna, że na ich stronie znajdziecie więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w Niemczech generuje obowiązek rozliczenia podatku VAT, sprawdź to sobie koniecznie. Z drugiej strony... można też pobierać świadczenia, np. kindergeld. Sprawdź np. na stronach firm takich jak www.ecpodatkowe.pl albo www.euro-punkt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chce się zacząć działalność w Niemczech, albo utworzyć spółkę córkę to bym podpowiadał obsługę konsultingową BLPA ( http://blpa.law/pl), szeroki zakres usług, dobrze mają spenetrowany rynek Niemiecki, wiedzą jakich pułapek omijać, jak poradzić sobie z podatkami, zatrudnianiem pracowników i całą resztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE GLIWICE
Pomożemy Ci zawodowo! U nas rekrutacja trwa cały rok! Wystarczy 1 rok by zostać specjalistą ! Nie wymagana matura. TOP kierunki: Specjalista do spraw dietetyki, Opiekun Medyczny, Rejestratorka Medyczna, Technik Handlowiec, Technik Elektryk, Organizator Imprez Ślubnych. Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne ul. Zwycięstwa 50/2, Gliwice, tel.: 794 400 162, mail: gliwice@nova.edu.pl lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysiia1960
a teraz ja dobrze znasz język niemiecki? nie znam niemieckich firm niestety ale mogę ci polecić jedną z polski http://mycare24.pl/. To agencja opiekunek osób starszych, myślę że dosyć dobrze płacą. Ja przynajmniej jestem zadowolona. I nie ma z nimi żadnych problemów, a wiadomo że z agencjami to różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co wam te wyjazdy, skoro w Polsce mamy najlepsze warunki od lat? Popatrzcie po ofertach - https://www.gowork.pl/praca/chorzow;l Ile wam wyjdziecie więcej zarobku po odliczeniu wszystkich kosztów? 500 zł? A w jakich warunkach będziecie musieli żyć? To już całkowicie inna sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj poszukać przez jakąś agencję pracy. Moja znajoma tak znalazła spoko pracę w zawodzie, to była chyba jakaś taka agencja ''personel dla europy'' czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×