Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imbir13

Jakie ubezpieczenie samochodu

Polecane posty

Gość Imbir13

Gdzie ubezpieczacie samochód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam ubezpieczone auto w sygma banku, mam całodobą ochronę przy niskich opłatach. W Sygmie masz trzy warianty do wyboru, pakiet XXL obejmuje ochronę na terenie całej Europy jak i pomoc w podróży, z kolei wariant XL opłaca się kupić najbardziej jesli korzystacie z auta tylko na terenie Polski, chociaż moim zdaniem lepiej dopłacić trochę więcej i mieć szerszy pakiet, ale decyzja nalezy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Warto przed wyborem ubezpieczenie skorzystać z wyszukiwarek internetowych lub udać się do brokera. Ze swojej strony mogę polecić artykuł w formie mini poradnika, który porusza tę kwestię: mfind.pl/abc-zakupu/polisa-oc-krok-po-kroku Pozdrawiam Kamil Świderski - Mfind

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdym razie warto szukać i porównywać, sprawdzać to co inni polecają i dokonywać wyboru, ja korzystam z ubezpieczenia sygma banku ponieważ wydawało mi się najbardziej odpowiednie dla mnie, ale każdy sam musi wybrać idealne ubezpieczenie dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siatkara
ja mam ubezpieczenie w AXA i to w sumie tylko dlatego że wyszło najtańsze w porównywarce, no a sama kwota zależy od... wszystkiego, modelu samochodu, pojemności silnika, wieku samochodu, Twojego wieku, ile lat masz prawko, gdzie parkujesz samochód... przynajmniej takie miałam wrażenie przy wypełnianiu wniosku. jeśli chcesz wiedzieć co polecają inni, zajrzyj do tego wątku http://www.comperia.pl/forum/ubezpieczenia/326-ubezpieczenie-samochodu.html, j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
trzeba patrzeć na to co dla nas będzie najkorzystniejsze i gdzie najbardziej będzie się Nam opłaca wykupić ubezpieczenie, wysokość ubezpieczenia zależy od wielu czynników, ale warto się orientować co oferują ubezpieczyciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liberty Direct, właśnie się tam przenoszę z Link4. Nic tańszego nie ma. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zależy od tego jaki pakiet ubezpieczenia otrzymasz w zamian za tańsze ubezpieczenie, najniższa cena nie zawsze musi być wyznacznikiem dobrego ubezpieczenia samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna78
Ja w sygmie oczywiście nie jest to typowe ubezpieczenie ,a bezpieczniej w drodze uważam ,że jest to dość ciekawe rozwiązanie i świetnie się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka222
Dokładnie mój chłopak posiada to ubezpieczenie ,bo ja się samochodu nie tykam ,ale on jest zadowolony i mówi ,że lepiej jakoś mu odpowiada niż jakieś inne ubezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
najważniejsze, żeby być zadowolonym z usługi, a co do sygma banku to ostatnio bardzo mocno odświeżyli swoją ofertę ubezpieczeniową, jest przede wszystkim bogatsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromadzki000
Powiedziałbym po prost ,że każdy znajdzie coś dla siebie i to bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt, sygma ma sporo ubezpieczeń w swojej ofercie, można kupić na każdą okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adellllll
tak ze radze wszystkich przygłupom, kturzy jeszcze są w PZu o przejście do Sygma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej porównać sobie ceny Oc i wybrać tam gdzie jest najtaniej? Są przecież takie kalkulatory http://cuk.pl/samochod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzionygość
Ludzie! Tylko nie ITRERRISK. Mam tam AC samochodu i jak mi się wydawało, byłem zabezpieczony , a teraz miałem stłuczkę i sprawa ciągnie się kilka miesięcy, a zero odszkodowania. Same komplikacje i do tego trudno nawiązać kontakt z tym ubezpieczycielem. Ciągle gdzieś mnie odsyłają. Szkoda, że płaciłem im naiwnie przez lata kupę kasy. Teraz wiem, że ta firma nawet w necie ma dużo negatywnych opinii, których ja przed podpisaniem umowy nie czytałem. Uważajcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mareczek00
Ja Ci polecam sygma bank dobre ubezpieczenia ,niskie ceny i duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wbij sie na Rankomat kilka ubezpieczalni w jednym miejscu po zalogowaniu sami ci szukaja najtanszej oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
to prawda w sygmie jest spory wybór ubezpieczeń i to w dobrej cenie, sama ostatnio przeglądałam bo zastanawiam się nad wykupieniem dodatkowego ubezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jakich dobrych ubezpieczeniach piszecie jak wywalicie komus dzwona to jego problem czy dostanie kase z ubezpieczalni a nie wasz liczy sie kupic jak najtaniej polise i jezdzic Nie dotyczy autocasko bo to juz wasza kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tutaj nie chodzi tylko o ubezpieczenie samochodu, ale też naszego życia czy ewentualnie powstałych przy wypadku uszkodzeń, bo takie ubezpieczenie też warto wykupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie03
Sygma ma wiele ubezpieczeń takich samochodowych też jest kilka więc wybrać sobie można co komu pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwin23
No wybór jednak jest jak widzę banki mają raczej niezbyt dużo takich ubezpieczeń przynajmniej nie spotkałem się a tu no proszę jest co wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nauczcie się wreszcie polaczki, że dopóty kierujecie się CENĄ a nie ZAKRESEM, to ubezpieczyciele będa was dymać jak chcą, bo takie mają regulaminy, które wy kupując polisy akceptujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy dobrze poszukać i przeszperać oferty żeby znaleźć coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie03
Nikt raczej nie sugeruje się ceną tylko tak jak mówisz zakresem cena jednak też jest ważna więc idzie na drugi plan i też warto o niej wspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej byłoby mieć i jedno i drugie, warto w takiej sytuacji skorzystać z dobrej porównywarki, ja korzystam z porównywarki która jest na stronie sygmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie03
No wiadomo ,że przydało by się po trochu wszystkiego ,a co do porównywarki to nie wiedziałam ,ale w sumie to nieźle ,że można sobie porónać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×