Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imbir13

Jakie ubezpieczenie samochodu

Polecane posty

Gość Guuuśka
NO ostatnio właśnie się zdecydowaliśmy z mężem na IdeaFairplay. Bardzo dobrą ofertę mają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasgartt
Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem przy wyborze najtańszej polisy ubezpieczenia samochodowego jest pomoc doradcza firmy Market Ubezpieczeń. Świadczy ona usługi w zakresie wyszukiwania najkorzystniejszych wariantów spośród aktualnych ofert ubezpieczeniowych. Łódzki adres jej siedziby znajdziesz na firmowej stronie http://marketubezpieczen.eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balterinka
Ja myślałam ostatnio o Compensa, bo podobno mają dośc szeroki zakres ubezpieczeń jeśli o te komunikacyjne chodzi. Ktoś ma i może coś podpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w ProAma, a kupuję przez rankomat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malnara
OC i AC polecam szukać na rankomacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No faktycznie porównywarek w przypadku OC/AC to jest bardzo dużo. Mi się poszczęściło na stronie www.najtaniejuagenta.pl Szybko udało się znaleźć dobrą ofertę, za niezłe pieniądze. Kalkulator jest tutaj dość prosty w obsłudze, nie traci się zbyt wiele czasu, choć wiadomo trochę trzeba nad wypełnieniem wszystkich danych spędzić, ale taki już urok ubezpieczeń samochodowych, które zawsze biorą pod uwagę całe mnóstwo kryteriów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ubezpieczenie znalazłem przez www.rankomat.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam świetne ubezpieczenie u nich www.profit-ubezpieczenia.pl . Mam u nich od samego początku, warunki są w porządku i mam zamiar w przyszłości ubezpieczyć tam również swój drugi samochód bo nie widzę potrzeby zmiany ubezpieczyciela : ) Pyzatym mają wiele innych, atrakcyjnych ubezpieczeń, dlatego warto wejść w ich stronę i zapoznać się z ofertami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajar
Jeśli chcesz ubezpieczenie OC to lecisz na porównywarkę, jeśli chcesz ubezpieczenie AC to szukasz OWU i patrzysz które rzeczy są Ci najbardziej potrzebne. AC jest duużo droższe, ale poszczególne firmy często dają różne oferty, więc musisz porównywać ręcznie. Co do OC mi w tym roku OC w PZU wyniosło 723 zł, rok temu 676, więc podwyżka nie taka straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno zmieniałem ubezpieczyciela i zwróciłem się do firmy zajmującej się pośrednictwem ubezpieczeniowym www.dykta.com. Mają świetne zniżki dla nowych klientów w OC i AC więc polecam zapoznać się z ich ofertą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irek33
Z mojego punktu widzenia dobrze działa serwis http://najtaniejuagenta.pl. W przeciwieństwie do innych porównywarek to tutaj się mogę łatwo połapać co i jak. Szybko się wypełnia, w parę chwil mam info zwrotne o możliwych w mojej sytuacji ofertach. Ja mam ten minus, że jestem młodym kierowcą więc dla jakieś super ceny nie ma co liczyć, ale jak się przeszuka, porówna, to zawsze myślę, że człowiek i tak lepiej na tym wyjdzie niż jakbym miał wybierać spośród dwóch – trzech ofert tylko. Tutaj mam porównane ponad 50...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mam ubezpieczenie w www.profit-ubezpieczenia.pl , jak dla mnie całkowicie wystarczające. Korzystne warunki, warto się zapoznać bo może właśnie czegoś takiego ktoś poszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mamy ubezpieczenie w www.dykta.com mają dobre oferty, korzystne ceny, klarowne zasady. Problem z ubezpieczeniem, to już nie mój problem, bardzo polecam dla osób które jeszcze nie dokonały wyboru bądź chcą zmienić ubezpieczenie, to dobry wybór na długie lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukacie ubezpieczenia skrojonego na miarę potrzeb, to rzeczywiście warto skorzystać z choćby opinii doradcy. Sam mało się na tym znam i chociaż można doczytać czym te ubezpieczenia się różnią to jednak wolę jak mi ktoś doradzi. W BestPolisa dobraliśmy ubezpieczenie na które dostałem 60% zniżki za 3 lata jazdy bez kolizji. No i wziąłem cały pakiet oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzieliście może gdzieś zestawienie ofert różnych ubezpieczycieli, bo chyba obiło mi się coś takiego na http://mojeauto.pl/, ale nie jestem pewny. Ktoś kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie ubezpieczenie według ubezpieczyciela i indywidualnych potrzeb można sobie wybrać z BestPolisa. Mają zniżki dla długoletnich kierowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ubezpieczenie samochodu jest kluczowe, szczególnie, gdy się często jeździ. Nikt z nas nie lubi przecież przykrych niespodzianek związanych z awarią auta. Ja jeżdżę sporo, dlatego dla mnie bardzo ważne jest tego typu ubezpieczenie. Z racji tego, że mieszkam w Gorzowie Wielkopolskim, zgłosiłem się do lokalnej firmy - http://twoje-ubezpieczenie.pl/, gdzie wykupiłem OC, AC, NNW. Stawki mają spoko, dobra obsługa. Wszystko póki co gra, działamy od roku. Pilnują terminów za mnie, więc choćby ten aspekt mam z głowy. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jakie zniżki można liczyć w BestPolisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo jest różnych kalkulatorów OC, na pewno pomagają żeby się przekopać przez całą rozbudowaną ofertę. Tych towarzystw ubezpieczeniowych to jest teraz jak banków, albo i więcej. A każdy twierdzi że ma najlepsze stawki ze wszystkich. Dobrze sobie zrobić porównanie i jednak trochę czasu na szukanie poświęcić, żeby nie przepłacić. Co do konkretnych porównywarek to ja korzystałem w tym roku z Rankomatu -rankomat.pl i poszło gładko. Szybkie zestawienie, szybka transakcja, załatwiłem wszystko online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie odpowiada concordia, już dwa lata ubezpieczam tam swój samochód , bez problemu i szybko wypłacają odszkodowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My to się z bratem ostatnio prześcigamy komu się uda znaleźć tańsze OC i na razie to ja wygrywam..hehe :) Mamy w sumie dość porónywalne parametry jeśli chodzi o staż, samochód itp. więc te OC nam wychodza podobne, ale jednak ja o te kilkanaście zł znalazłem tańsze. Polecam choćby porównywarki, sam szukałem przez kalkulator-oc-ac.auto.pl. Prosta w nawigacji strona, dobry kontakt z obsługą, można o wszystko dopytać nim się podpisze umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie jest prowadzona porównywarka na ubezpieczamy-auto.pl przede wsszystkim mają aktualne warunki u różnych firm, można za jednym zamachem sobie oblukać jak bardzo się OC między ubezpieczycielami różni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Online Expert Compensa
Na pewno warto rozważyć dołączenie NNW do ubezpieczenia samochodu, bo dzięki niemu ubezpieczyciel wypłaci kierowcy i pasażerom odszkodowanie, gdy ucierpią w wypadku komunikacyjnym w Polsce i za granicą. Podobnie jest z assistance, które zapewnia przede wszystkim pomoc w momencie nieplanowanego unieruchomienia auta (np. holowanie lub pomoc w „odpaleniu” silnika, gdy rozładuje się akumulator). Co do AC – ta polisa nie jest obowiązkowa, ale zdecydowanie warto zastanowić się nad jej zakupem. AC pozwala na naprawę tych uszkodzeń auta, które powstały z winy jego właściciela (np. zniszczony przedni błotnik w wyniku „parkowania” na znaku drogowym) lub zostały spowodowane przez niezależne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne (m.in. silny wiatr, obfite opady deszczu) czy atak wandali. Polisa AC umożliwia również otrzymanie rekompensaty w przypadku kradzieży samochodu. Warto wspomnieć, że assistance w razie wypadku dodajemy w Compensie gratis do ubezpieczenia AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie te porównywarki to nie wiem jak inaczej miałbym sobie sprawdzić składki w różnych firmach, musiałbym być zdanym na pierwszą z brzegu która akurat przyciągnie mnie ciekawą reklamą albo dużym billboardem. Ja korzystam z porównywarek i nie żałuję, jeszcze nigdy nie przepłaciłem na OC. Ostatnio bardzo sobie chwalę stronkę ubezpieczamy-auto.pl, przejrzysta, czytelna, widać wszystko czarno na białym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mareeeekkkkk
W przypadku ubezpieczenia własnego samochodu wpływ na wysokość składki ubezpieczeniowej będą miały między innymi takie parametry jak np. rodzaj paliwa, pojemność silnika, rocznik czy liczba drzwi. Ważny jest aktualny przebieg samochodu oraz przybliżony przebieg, jaki auto osiągnie w ciągu roku. Ponadto obowiązkowe ubezpieczenie OC jest regulowane ustawowo, podobnie jak jego maksymalne sumy gwarancyjne, można zatem wybrać najtańszą polisę. A to wszystko bez obaw o ograniczony zakres ochrony ubezpieczeniowej. Sam przykładowo po dogłębnym porównaniu i przeanalizowaniu licznych ofert zdecydowałem się na ubezpieczenie OC oferowane przez firmę - https://kalkulator.mtu24.pl/motor/ikdirmtu24pl/vehicle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę można zaoszczędzić po porównaniu polis u różnych ubezpieczycieli, więc takie narzędzia, jak rankomat.pl się przydają. Nikt ci nie każe zawierać od razu umowy. Na kalkulatorze zobaczysz mniej więcej właściwą cenę polisy. Czasami są drobne wahania, ale niewielkie. Nie zauważyłem, aby był problem z marketingowymi bzdurami po przekazaniu danych w kalkulatorze, więc to też na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem krótko, że można na OC mocno zaoszczędzić. Wszystkie TU masz skupione w porównywarce http;//kalkulator-oc-ac.auto.pl, więc możesz porównywać ogólnie cały rynek lub wybrać konkretne TU i sobie z ich kalkulatora już skorzystać. Dla mnie ok narzędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×