Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imbir13

Jakie ubezpieczenie samochodu

Polecane posty

to fakt, zawsze można sprawdzić jaką ofertę ma konkurencja i porównać czy dokonaliśmy odpowiedniego wyboru, ja często zaglądam na porównywarkę sygmy, bo lubię mieć swoje wydatki pod kontrolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie03
No i wszystko prawidłowo byle by klient dobrze sięczuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sygma banku klient z pewnością może czuć się dobrze, ja kilka razy korzystałam z ich pomocy zarówno w placówce jaki i na infolinii i nie mogę narzekać na obsługę, jest na bardzo wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie03
No to dobrze wiele firm do których ostatnio dzwoniłam niezbyt dobrze wypadają więc dobrze że jeszcze niektóre firmy potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sygma ma bardzo dobra ofertę jeśli chodzi o ubezpieczenia, dlatego warto się naprawdę nad nią pochylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie03
A jakie było Twoje pierwsze ubezpieczenie u nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako pierwsze na które się zdecydowałam to była multigwarancja, czyli przedłużenie gwarancji ubezpieczenia na sprzęt w domu, m możesz objąć ubezpieczeniem aż 11 sprzętów w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie03
Multigwarancja to dość ciekawe ubezpieczenie i kolejny produkt którego nie widziałam nigdzie indziej na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jako jedyny ubezpieczyciel ma coś takiego w swojej ofercie ubezpieczeniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzimy kompleksową obsługę ubezpieczeniową obejmującą: ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia inwestycyjne, ubezpieczenia NNW, ubezpieczenia grupowe, ubezpieczenia mieszkania, ubezpieczenia domu, ubezpieczenie samochodu i wiele innych. Od początku istnienia, postawiliśmy na wysoką jakość prowadzonych usług. Każdego traktujemy w sposób indywidualny, z pełnym zaangażowaniem, dopasowując ofertę do potrzeb klienta. Przez lata pracy, szczególnie ważne było dla nas zbudowanie renomy. Dlatego tak bardzo przykładamy uwagę do profesjonalizmu i jakości oferowanych usług. Udzielamy informacji o dostępnych wariantach polis, możliwych zniżkach, odpowiadamy na wszystkie pytania związane z ubezpieczeniami. Ubezpieczeniagarwolin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o ubezpieczenia to tutaj rzeczywiście trzeba mieć duże zaufanie do ubezpieczyciela więc szeroka oferta i rzetelność to moim zdaniem wyznaczniki sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poszłam do agenta z firmy http://www.helios-ahu.pl/komunikacyjne.php i on mi doradził odpowiednią polise. Dzięki omowieniu z nim umowy dokladnie wiem za co place i na co mogę liczyć w razie wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzenie oferty przed jej kupieniem to podstawa, warto czasami porównywać i sprawdzać co się nam najbardziej opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie03
Sygma też ma również porównywarkę w sumie to po przemyśleniu warto skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację sama często wchodzę na ich porównywarkę żeby sobie porównać różne oferty czy to ubezpieczenia czy to kredytu, nad którym właśnie myślę bo chcę wymienić auto na nowsze, ale potrzebuję trochę więcej gotówki niż mam oszczędności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie03
Na szczęście sygma oferuje dość dobre kredyty dodatkowo można sobie porównać z ofertą innych banków no to już w ogóle luksus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na stronie sygma banku masz porównywarkę więc spokojnie można sobie porównywać kredyty czy oferty wysokości składek za ubezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie03
Moim zdaniem warto wziąć w sygmie dużo lepiej niż w dotychczasowych innych firmach przynajmniej w moim przypadku a wy jak uważacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie z jakimi bankami miałaś do czynienie i jaką różnice zauważasz pomiędzy poziomem usług w sygma bankiem i bakami z którymi dotychczas miałaś okazję współpracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie03
Oj różnica to jest strasznie duża niezbyt dobrze wspominam poprzednie banki czułam się niezbyt ciekawie traktowana i też średnio mi odpowiadała oferta dlatego się tu przeniosłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze, że teraz jesteś zadowolona z usług sygmy, mają dobrą ciekawą ofertę więc nic dziwnego, że i ty się zainteresowałaś tą ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie03
Denerwuje tylko to że co poniektórzy nie czytają umów a potem wychodzi z tego niezłe bagno i mają pretensje do wszystkiego tylko nie do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj się z Tobą zgodzę ludzie nie czytają dokładnie umów, a później cała winę zwalają na bank, ale sami nie patrzą na swoje błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie03
No i to jest wygoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak bo wygodnie obarczyć całą winą bank, a nie swoje własne niedopatrzenia i błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie03
Najważniejsze to czytać umowy i wystarczy tyle no chyba że się akurat trafi jakimś pechem na dobrych naciągaczy nie rozumiem niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto dokładnie czytać umowy, wtedy wiadomo czego trzeba się spodziewać po banku, aczkolwiek odpowiedzialność jest tutaj obu pólna czyli zarówno bank jak i klient muszą się nawzajem wywiązywać z umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie03
No tak to niestety bywa umowa w końcu jest to zobowiązanie pomiędzy klientem a bankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli ktoś chce to moge polecić dobrego agenta ubezpieczeń (duże zniżki, taniej niż gdzie indziej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×