Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

5 powodów dla których nie warto przeprowadzać się do polski... BRZYDKIE POLKI

Polecane posty

Gość gość
"akurat kut/asa nie mam małego ha" x ha ha ha akurat nikt się nie spodziewał,że powiesz inaczej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białe rasy wiedzą że polki to dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polka to nie człowiek, to zwierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak polscy mężczyźni wyglądają? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci kolesie z zagranicy mają racje, polki to najgorsze co moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałbym mieszkac w usa i miec takie piekne laski nie to co my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirkaa1234
stare i małe penisy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, nie wiem czemu polki sobie ubzdurały, że ludzie z zagranicy lecą na nie bardziej niż na kobiety z innych krajów. Chyba, że turasy, arabusy, cygany to fakt, oni na wszystkie białe lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm Spotkać ładną, zgrabną Polkę z klasyczną urodą 1 na 10 Spotkać przystojnego Polaka, który nie jest wieśniacki 1 na 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniejsza z polkami, spójrzcie na polaków! te obleśne brzuchole, popijanie piwskiem czipsów i rzucanie mięchem na prawo i lewo. No i oczywiście ******ie czego popadnie, byle gdzieś wsadzić tą małą parówkę. W dodatku nasi rodacy nie są dobrze wyposażeni, średnia to jakieś 14 cm- pojedzcie dziewczyny na zachód- tam bez problemu można spotkać faceta z 20 cm w majtkach, u nas to takich ze świecą szukać. A jak się znajdzie to i tak lipa, bo myśli, że skoro ma dużego to orgazm powinna mieć kobieta od samego widoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być i gruba ładniejsza od zgrabnej. Tępa logika. Polki i Polacy mają tą samą urodą bo dziedziczą te same geny i jesteśmy najbrzydsi na świecie, przyjmijcie to na klate, boszz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moi znajomi z Włoch uważają, że z kobietami nie jest u nas źle, gorzej natomiast jeśli chodzi o facetów- totalne bezguście jeśli chodzi o ubiór, zaniedbane sflaczałe ciała i wiecznie obrażone miny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sami płodzicie te brzydkie polki patałachy, jak kobiety mają być piękne jak ojczulek niesie tak beznadziejny materiał genetyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 cm to średnia penisa dla stanów zjednoczonych :) - czyli tam gdzie nie lubią polek jak wynika z pierwszego posta. Rzadko ktoś ma "parówkę" 20 cm. Tylko trzeba najpierw przerobić z 30 facetów, co w przypadku polki jest nierealne bo są brzydkie. Brzydki facet zawsze może mieć lepiej niż "ładna" samozwańcza polka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 cm to średnia w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnneMakowiecka
Amerykanie lubią Polki. Mieszkam tu od 10 lat i nie spotkałam się z ani jednym niemiłym komentarzem pod kątem naszego narodu, a zawsze jak pada pytanie o moją narodowość to mówię, że jestem Polką. Aha- nie puszczam się po kątach, choć pewnie i tak zaraz mi ktoś to zarzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod kątem narodu nie komentują, pod kątem wyglądu już bardziej... Amerykanki 100x ładniejsze od polek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnneMakowiecka
Niekoniecznie, ja miałam zawsze spore powodzenie i dalej mam chociaż jestem już zamężna i mam 2 dzieci :) Ameryka jest mocno przemieszana, ciężko stwierdzić, że jest tu jeden konkretny amerykański typ urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne Ukrainki? Oksymoron hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oksymoron... Rusz du/pe do kijowa i lwowa. Nie stać? Nie dziwi mnie to. Ale nic straconego, możesz sobie porównać dziewczyny z vk.com (wschodni odpowiednik facebooka). Nie dość, że są piękne to i utalentowane. Przeważnie grają na jakimś instrumencie, malują itd. Polka robi bezużyteczne studia, spotyka się z ze znajomymi i na tym przeważnie kończą się jej zainteresowania. Gardzę polkami, które wyżej sr/ają niż du/pe mają, uwielbiam jak patrzycie z nienawiścią na moją dziewczynę z ukrainy, co ma buzię jak z okładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wątpię, że ma buzię jak z okładki, w końcu niektórzy żyją tylko z własną ręką i egzemplarzem CKM w łapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki są jeszcze częściej w związkach z wibratorem, według statystyk dużo więcej kobiet samotnych jest niż panów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma co się im dziwić, wszyscy fajni uciekli za granicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
80% polaków w Anglii to dosłownie cebulactwo jeszcze gorsze niż w polszy, więc śmiem twierdzić, że ci zaradni i na poziomie zostali w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak mieszkalem w wielu krajach w tym wiekszosc krajow latynowskich ..I kiedys myslalesm ze wszystkie latnoski to takie fajne super ....Prawda jest taka ze znajda sie ladne dziewczyny jak wszedzie w kazdym kraju ,ale latynoski bardzo czesto maja urode typu transwestyty i bardzooo szybko stara wygladaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Nie ma co zniżać się do poziomu autora.Powiem krótko do tego ktory napisał ten post; bałwanie - Polki zawsze były, są i będą najpiękniejszymi kobietami na świecie.Są gospodarne,dobrze gotują.Pewnie znasz plebs, to są wyjatki jak wszędzie!😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALE POLACY to starsznie ZAKOMPLEKSIONY ,narzekajacy narod i to wlasnie odbiera im urody!!! gusta sa rozne ,jeden lubi kolor niebieski ,drugi woli zielony ,jednemu podobaja sie roze czerowne ,drugi woli biale itp itd !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POLACY wiecznie porownuja sie do innych ,czuja sie gorsi i chca innym dorownac strasznie zakompleksiony narod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorowi ,pewnie nie udalo sie zdobyc prawie zadnej polki ,prawie kazda go olewala,bo wyczula ze cwaniaczek ,stad tak pojechal polkom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×