Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

5 powodów dla których nie warto przeprowadzać się do polski... BRZYDKIE POLKI

Polecane posty

Gość gość

Pewien dość znany bloger, który zajmuje się podróżowaniem po świecie zaliczając miejscowe (i który spędził troche czasu w Polsce), napisał ostatnio wpis z pięcioma powodami, dla których nie warto przeprowadzać się do Polski, m.in. pisząc o tym, że Polki się uzachodniają (tyją, mniej dbają o siebie), oraz że są brzydsze niż inne kobiety ze wschodu. Co o tym myślicie? Czy Polki są brzydkie? Jeśli faktycznie równamy w dół do zachodu pod tym względem, to lipa - np. w Korei mimo rozwoju gospodarczego kobiety są wciąż bardzo przymuszane, żeby wyglądać ładnie i poziom otyłości jest minimalny. Link do wpisu: http://www.rooshv.com/5-reasons-why-you-should-reconsider-going-to-poland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulaka
Nikt nie chciał tego hamerykańca starego to psioczy na Polki. Polki są najpiękniejsze na świecie i tak mówią wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polki są najpiękniejsze na świecie i tak mówią wszyscy. x są ładne ale NIE NAJPIĘKNIEJSZE, żałosna jesteś polko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulaka
Każdy turek i arab ci tak powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulaka
Za to polacy to prostacy i obleśne chamy, od nich polki są na pewno ładniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polskie obwisłe brzuchy, zarost, małe penisy i niski wzrost bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulaka x to logiczne że kobiety są ładniejsze .... gość polskie obwisłe brzuchy, zarost, małe penisy i niski wzrost bleee x nie urazilas mnie, taki nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki w sumie zawsze miały taką opinię. Te info z tej stronki to święte słowa, nawet hiszpanie sobie z nich kpiny urządzają, że jedynie na co je stać to na mycie kibli u nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuu, widzę, że jakąś raszplę zabolała smutna prawda. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polki to gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ból d**y brzydkich poleczek biednych heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydkie i materialistki... dziwią się czemu takie samotne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacy z was-POLSKICH PSEUDO-FACETÓW debile. Czy ktoś się podoba czy nie to kwestia gustu. Dlaczego, nie wyglądając jak co najmniej Brat Pitt macie jeszcze czelność pyszczyć na kobiety? I tak waszą żoną zostanie jakaś polka-też gruba i zapuszczona? Wątpię, bo faceci raczej chcą fajnej zadbanej kobiety a z taką byle jaką się nie ożenią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego, nie wyglądając jak co najmniej Brat Pitt macie jeszcze czelność pyszczyć na kobiety? x BO MAM TAKIE PRAWO pasztecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc co, nie ma żadnych fajnych-same pasztety? Już chcę to widziec...polak i jakaś seksi latynoska-dziewica koniecznie........ojj ale się uśmiałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jesteś zakompleksioną życiową niedojdą z małym k*****m który podbija swoje ego siedząc na forum dla KOBIET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polki są beznadziejne panowie - szukajcie sobie zon za nasza wschodnią granicą - piękne, oddane, posłuszne, z tymi polskimi szmatami niczego trwałego nie stworzycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
amerykanie i inne narodowości mają rację, polki to dno, pod każdym względem.... a to, że są "najpiękniejsze na świecie" wymyśliły bezczelnie same...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki cieszą się powodzeniem jedynie u brudasów, którzy lecą na białe laski. Turasy, cyganie, arabowie, bułgarzy itd. Szwedzi, Amerykanie, Anglicy, Niemcy i inne porządne narody mają na was w********.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWOJA PRZYSZŁA ŹONA
Szukałam cię mój książę Claudiuszku, jakie to szczęście, że nie masz małego. W końcu wiąże z tobą poważne plany amore mio:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jako Polak można tak mówić o swoim narodzie? Polki to wasze matki, syn często ma pewne cechy po matce. Skoro uważacie Polki za brzydkie i mówicie o nich szmaty, to gratuluje wam matek. Do tego idiota jest ten który wierzy, że w 100% jest danej narodowości. Stworzyłam bardzo rozbudowane drzewo genealogiczne i znajdują się w nim wszystkie sąsiednie narodowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo polska to mieszanina genów. Przez lata wojen polki kur/wiły się i były gwałcone. Znajdziemy w sobie nawet mongolskie geny przez kure/wstwo polek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a polki to już mogą szkalować i wywyższać się na polakami? Feministki zasrane...biedne to i brzydkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja prywatna polska dziewczyna to zlew na spermę zwykły... nawet prostytutki traktuję już lepiej mimo, że im płacę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale prostaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polaki cebulaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×