Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wczoraj moje dziecko 5 miesieczne nie mialo czapki i matki sie ogladaly

Polecane posty

Gość gość

To mnie utwierdza w przekonaniu ,ze 99% matek polskich to typowe kretynki.:):) Oczywiscie dzieci w wozkach- czapy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś monotematyczna.i nudna. a dla twojej informacji moje nie miało czapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje ( 9 miesięcy) też nie miało, dodatkowo bluzka z krótkim rękawem i rybaczki. Też się za nami oglądały :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogladaly się bo dawno nie widzialy tak brzydkiego dziecka :P ze o brzydocie i głupocie wyrysowanej na twarzy jego matki już nie wspomnę hue hue hue :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak chronisz główkę swojego dziecka przed słońcem? pewnie zakrywasz wózek jak się da i jeszcze parasol nosisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo ale to bardzo rzadko widze dzieci bez czapek ponizej roku. Jedna matka moze na 100! Rozumiem kapelusik w bardzo ostre slonce, to nawet dorosly wtedy powinien czapke z daszkiem nalozyc. Jednak durne matki woza dzieci w wozkach z PARASOLKA i na glowie musza byc czapki ,idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moje miało czapkę od słońca - też bym się za Tobą oglądała, bo trzeba być typową kretynką, żeby nie założyć takiej czapki 5 miesięcznemu dziecku. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zakrywam? Mam parasolke fajna, na spacery wychodze kolo 16 kiedy nie ma silnego slonca i moje dziecko jako jedyne wczoraj nie mialo czapki wsrod niemowlakow. Siedzialm na placu zabaw ,pelno dzieci, wszyscy sie ogladali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no zjadają
Tak tak, ogladały się, na pewno :D To chyba Ty się rozglądałaś i patrzyłaś czy ktoś patrzy, bo myślałaś, że jesteś taka super, bo czapeczki dziecku nie zakładasz. Nie ty jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co czapka od slonca jak w wozku jest porzadna parasolka? Boze co za tepa baba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość " ogladaly się bo dawno nie widzialy tak brzydkiego dziecka jezyk.gif ze o brzydocie i głupocie wyrysowanej na twarzy jego matki już nie wspomnę hue hue hue smiech.gif " normalnie 10/10 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłego pobytu w szpitalu jak mu wyjdzie na zdrowie twoja bezmyślność.współczuję dziecku matki nieodpowiedzialnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie rozumiem po co czapka skoro dziecko jest pod parasolka. Co innego gdyby bawilo sie na placu zabaw w sloncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i jeszcze jedno - naucz ze nie nosi dziecko czapki, nawet takiej cienkiej a zobaczysz potem w zimie jak bedzie fajnie jak dziecko nie bedzie chcialo jej zalozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to lato że tak cieplutko dla dziecka. ty masz włosy to ci ciepło a dziecko z meszkiem na głowie marźnie. tu nie chodzi o słońce jak jest w wózku ale o ciepło w główkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i zbiegly sie matki Polki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może miałaś dziurę na tyłku i dlatego się oglądały? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecku przy 20 kilku stopniach napewno jest ciepło w główkę. widzisz łysych facetów chodzących w czapkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna przy 25 stopniach nalozyc dziecku czapke? No jak? Na plazy, na placu zabaw rozumiem ale w gondoli, w wozku pod parasolka??? Szok!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zamiast gondoli wziąć spacerówkę i pokazać dziecku trochę świata. Wożenie w karawanie to dopiero męczenie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje drzewko pomarańczowe
Moje dwumiesięczne dziecko też nie ma czapki na spacerach i też wszystkie baby patrzą z niedowierzaniem, kilka starych babć wręcz uważało za swój święty obowiązek zwrócić mi uwagę... masakra! Mieszkałam przez 2 lata w Belgii i tam nie widziałam maluchów w czapkach nawet przy chłodnej pogodzie, a jak przyjechała do mnie koleżanka, belgijka z dwójką rocznych dzieci to nie chciała nawet kocyka na trawę dla maluchów, "wysypała" je na mokrą trawę, obok jakiś piach i się nie przejmowała - taki chów ;) Dodam jeszcze, że dzieci przeżyły, nie umarły i mają się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:20 nie błaźnij się, bo dziewczyna ma rację i akurat w przeciwieństwie do ciebie nie jest wulgarna i poprawnie odmieniła kocyk nie chciała kogo? czego? "kocyka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w czoraj widziałam 3 tygodniowe dziecko bez czapeczki,ale za to było w grubym spioszku:) pytanie co mu bardziej szkodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, że wasze życie to bazar i targowanie o tańszą rzodkiewkę. Pozazdrościć tylko zmartwień w stylu: dziecko miało czapkę. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×