Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niviska

Oceńce suknię

Polecane posty

Gość niviska
Rękawy będą jeszcze poprawiane- są przypięte szpilkami. Poza tym mają nierówny dół z uwagi na brzeg koronki, więc na zdjęciu rzeczywiście wyglądają na trochę przykrótkie. Talię rzeczywiście trzeba trochę obniżyć, bo tułów wygląda na krótki w stosunku do nóg. Welon będzie z takiego tiulu jak dół sukienki- zupełnie gładki i bez mereżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niviska
Suknia została uszyta przez profesjonalny salon mody ślubnej i wieczorowej, a nie jakąś podrzędną krawcową ze wsi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydka ta sukienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sukienka w porzadku:))) Rekawki moglyby byc dluzsze, zeby zachodzily na dlonie te zakonczenia koronki I buty bardzo wysokie skoro jestes nie za wysoka I troche pulchna Bedzie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niviska
Buty nie mogą być bardzo wysokie, bo Pan Młody nie jest wielkoludem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suknia jest przeciętna ale...strasznie "psuje" sylwetkę osobie ze zdjęcia - kobieta została "prostokątem" a chyba nie to było jej zamiarem ewidentnie ten krój nie jest dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niviska gdyby był to profesjonalny salon jak to ujęłaś, to ta sunia nie prezentowałaby się tak tragicznie. Bardzo źle leży na tej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suknia okropna ale jeśli pani mloda lubi KOLOROWE JARMARKI to ok,bo najważniejsze ze jej się podoba i to jest ta wymarzona,ja bym takiej koszuli nocnej nie zalozyla i ciesze się,ze moja suknia była o niebo ladniejsza i bardziej elegancka:)gdyby mój narzeczony w tym mnie zobaczyl to by zglupial i pomyslal ze robie sobie jakies żarty i za chwile przebiorę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie pogrubia, wyglądasz jak klocek, kompletnie zatraca kształty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jazgot,babska zazdrosne, mi się podoba,talię tylko dopasuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle Pani w tej sukni jest po prostu brzydka. Nic nie da pisanie kto ją uszył i że będzie poprawiają. Łączy w sobie dwa style, które do siebie nie pasują. Pogrubia Panią i tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie powala, pogrubia bardzo i ta koronka już całkiem beznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podoba mi się... okropna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.Podoba mi sie... tamta z tylu na wieszaku hahaha ;D klasa a i nie klam,ze krawcowa szyje jesli znam ten salon w ktorym zrobilas fotke. Wez cos zrob z wlosami bo ludzie sie smieja z ciebie jak idziesz po ulicy,ze masz siano na glowie. Suknia wies tanczy i spiewa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niviska
Szycie sukni to ryzyko i w tym przypadku się nie opłaciło. Na szczeście ślub to tylko kilka godzin, a małżeństwo trwa już przez resztę życia i wygląd sukienki ślubnej nie ma nie żadnego wpływu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suknię łatwo przerobić, aby wyglądała "znośnie". Po pierwsze zrezygnować z tej koronkowej "bluzeczki" i zostawić odkryte ręce i ramiona. Zmienić trochę kształt dekoltu, bo brzydko leży. Koniecznie ta Panna Młoda powinna założyć stanik push up, ale lepszym rozwiązaniem byłoby wszycie w suknie takich miseczek. I co najważniejsze podkreślić talię jakimś pasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieje że jaja sobie robisz ? przeciez to wyglada jak koszula nocna starej kwoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niviska
Koronkowa bluzeczka i taki dekolt muszą być, bo jak pisałam wcześniej konieczne jest ukrycie problemów skórnych, a push up już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niviska
Suknia została uszyta na ten styl: http://twojasuknia.pl/slubny-blog/wp-content/uploads/suknia-slubna-kate-middleton/Suknia-ślubna-inspirowana-Kate-Middleton-Elisabeth-Passion-3.jpg Pas nie jest jeszcze wykończony. Nie rozumiem czemu wszystko co jest niepospolite od razu jest krytykowane i wyśmiewane. Poza tym kościół nie jest odpowiednim miejscem do obnażania się. To miejsce, gdzie należy zachować skromność w ubiorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, mam bardzo podobne wymiary do Ciebie (89, 71, 90, wzrost 164cm). I uwierz mi, dopoki nie przeczytalam jake masz wymiary, to myślałam, że osoba na zdjęciu jest duuużo większa (szersza, grubsza). zatem uważam, że jesteś za niska i masz za dzeroką talię na tą suknię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zdjęciu wygląda raczej na cos w stylu 90-80-100 :-/ a chyba nie o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sukienka jest w miarę ale nie dla kobiety ze zdjęcia gdyż fatalnie na niej leży i wygląda o wiele grubiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krótka szyja grube ręce brak tali ogólnie wygladasz bardzo nie korzystnie jak byśmiala 15 kg nadwnadwagi. Zmień ta suknie na inna bo bedziesz zalowala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suknia może i uszyta przez profesjonalistów ale wygladasz w niej jak gruba baba ze wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niviska
Niestety, ale do ślubu zostało 2 tyg. a sukienka trochę kosztowała, więc nie mam już ani czasu ani pieniędzy żeby kupować inną. W każdym razie dzięki za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobierz lepszy stanik plus może jakieś wkładki do stanika i konieczni dokup sobie jakiś pas, który podkreśli talię. To w dużym stopniu poprawi wygląd sukni i poprawi dysproporcje figury. W 2 tygodnie spokojnie zdążysz to ogarnąć. Wpisz w wyszukiwarkę pas do sukni ślubnej, są piękne i podkreślają talię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niviska
Stanik mam Triumpha i wydawał mi się idealny i bardzo wygodny, ale chyba trochę zmalał mi biust od czasu, kiedy go kupiłam (w ciągu 3 mies. schudłam 7 kg), więc może rzeczywiście pokuszę się o kupno żelowych wkładek, które powiększą mi biust. A co do pasa to myślisz, żeby dać taką szeroką tasiemkę i z tyłu zawiązać kokardę? Np. coś takiego: http://www.slubnaglowie.pl/uploads/articles/mloda/kokarda-oliwkowa-suknia-slubna.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niviska
Ozdobny pas chyba nie wchodzi w grę z uwagi na koronkę- mogłoby się to ze sobą za bardzo gryźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×