Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Felie941

WAKACJE 2014 : GDZIE SIĘ WYBIERACIE...?

Polecane posty

Gość gość
Byłam z mężem w Maroku Riu Tikiada Palace hotel, inna bajka. Polecam bosko.Wrócę tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maroko? Największa życiowa pomyłka osoby zafascynowanej filmem (Casablanca). Rzeczywistość przeszła wszelkie oczekiwania. Bród, smród i ubóstwo. Nigdy więcej w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolettta23
Ja się wybieram w Bieszczady! Mam tam upatrzony piękny hotel - Carpatia i mam zamiar łazić po lasach całe dnie, a wieczorami wygrzewać się w SPA... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas póki co kolejne wakacje w Polsce, ale tu wbrew opiniom też nie brakuje atrakcji dla dzieci, typu chociażby www.park-dinozaurow.pl gdzie byliśmy wczoraj i było rewelacyjnie :) ogółem takich miejsc głównie szukamy, więc może ma ktos jeszcze coś do polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy z dzieciakami przez tydzień w Inwałdzie, sam hotel (hotel Łysoń - http://www.parkhotellyson.pl/) oferował wiele atrakcji, bo był tam park linowy, place zabaw, wioska indiańska. W Inwałdzie, jakieś 200 m od hotelu jest Park Miniatur. Niedaleko, bo w Zatorze znajduje się świetny park rozrywki obejmujący park dinozaurów, mitologii, bajek, owadów, stworzeń wodnych oraz wielki lunapark - energylandia. W samej okolicy znajdują się liczne szlaki (niezbyt trudne, więc dla dzieci były idealne). mieliśmy stamtąd blisko również do Żywca gdzie zwiedziliśmy muzeum browaru (była to wycieczka bardziej dla nas niż dla dzieciaków;-)), weszliśmy na górę Żar oraz na Magurkę do schroniska. Byliśmy również na wycieczce w Krakowie, obowiązkowo na Wawelu i Rynku Głownym, a także w muzeum Inżynierii Miejskiej. Tamte tereny są bardzo piękne więc polecam je odwiedzić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lozana
Ja już jestem po wakacjach. W tym roku wybrałam się w góry, a dokładnie do Świeradowa Zdroju. Nigdy wcześniej tam nie byłam, ale w internecie natknęłam się na ofertę pensjonatu Malwa http://www.pensjonat-malwa.pl/ i znalazłam pakiet aktywni 50+ czyli coś akurat dla mnie. Na pewno wybiorę się tam jeszcze w tym roku bo miejsce i krajobrazy przypadły mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darka1
niestety w wakacje nie udało mi się nigdzie wyjechać. Ale za to teraz szykuje się cudowny wyjazd ;) do spa ;) znalazłam fajne miejsce, nazywa się nad wodospadem :) mam nadzieję, że będzie super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja, mój narzeczony i nasi znajomi bylismy ostatnio w górach na urlopie. Gdzieś pod Zakopanym, ale dobre połączenie do centrum Zakopanego. w zasadzie więcej żeśmy świętowali niż zwiedzali. Potzreba była pomoc na ratowanie głowy zaatakowanej kacem olbrzymem :D kupiliśmy w aptece alcovit. Nie wiem jak wy, ale ja gdziekolwiek się nie będę w przyszlosci wybierać, zabiorę ten magiczny środek na kaca! http://www.alcovit.pl/alcovit#!/start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już za 2 tygodnie jade, w sumie już zaczynam pakowanie (przy trojce dzieci trzeba to ogarnac) a jedziemy w piękne miejsce na Mazurach www.mazurska-arkadia.pl Piekne bardzo przytulne apartamenty z tarasami z widokiem na jezioro , teren bezpiecznie ogrodzony, spokojnie mozna dzieci wypuścić i sie rozkoszowac urlopem no i atrakcji co niemiara - świetny sprzet do pływania, rowery (nawet kaski i siodełka dla dzieci mają) - rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogo jak diabli a na dodatek komary cię zeżrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×