Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martyna357

Tabletka po stosunku i jej dzialanie?

Polecane posty

mam takie pytanie bo sie przestraszylam mialam stosunek 24 dnia cyklu ( 15 kwietnia wtorek ) pekla nam prezerwatywa dopiero zauwazylismy jak juz skonczyl we mnie bylo za pozno zeby wziasc tabletke po stosunku wiec wizielam 15 godzin po stosunku lekarka powiedziala ze do 24 godzin jest te 95%. Po tabletce mialam mdlosc przez pierwsze 3 dnii, bol jajnikow / podbrzusza. Piersi mnie bolaly od soboty przed stosunkiem po tabletce przestaty mnie bolec po 4 dniach. 21 kwietnia dostalam '' miesiaczke '' bol straszny brzucha przez caly dzien lecialo mi wmiare mialam takie juz miesiaczki krew byla ciemna. mialam przez 3 dni tak i 2 dni plamienia. Po tym kulo mnie w jajnikach czasem i czulam ze cos sie ciagnie czasami. Bol nie byl taki godzinny tylko czasami mnie pokolo + mialam tak kilka dni po okresie lecz przestalo od 2 dni. Miala ktoras z was tak czy ja dostaje na glowe poniewaz od nie dawna wspolzyje Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W krótkim czasie zaciążyłaś.Brawo!!!!.Zamów wyprawkę dla malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martyna ty jesteś psychiczna, twierdzisz że współżyjesz od niedawna, a średnio 3 razy w miesiącu zakładasz podobny temat, jak nie znasz podstaw, to przestań uprawiać seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×