Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaległe alimenty!!!

Polecane posty

Gość gość
Imbecyla motto - dywagować nawet kiedy dupa nie słucha, a ściany sie walą,bo najważniejsze to gadać byle głupio,byleby głupka jego sranie w banie satysfakcjonowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne masz motto - gościu powyżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złóż wniosek do Komornika
Wtedy będziesz miała pewność, że alimenty się nie przedawnią. Mój były mąż nie płacił 16 lat. Teraz musi zapłacić. Będzie też miał sprawę o uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Zapłaci wcześniej, czy później, choćby z emerytury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złóż wniosek do Komornika
,,ZZZzniecierpliwiony Kodeks Rodzinny już dawno powinien być zlikwidowany . Jest z 1964 roku. Tak samo powinny zostać zlikwidowane sądy rodzinne. Sądy mają zbyt dużo swobody w ferowaniu wyroków. " W pierwszej kolejności powinni Ciebie zlikwidować i facetów Twojego pokroju. Najlepiej wysłać na Albę i wykastrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
Krótkowzroczność myślenia nie jest moją dominą. Oraz chamstwo. A zwrot może nastąpić tyko za ostatnie 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złóż wniosek do Komornika
Za jakie trzy lata? Niby taki specjalista od spraw alimentacyjnych jesteś a pojęcia nie masz o czym piszesz. Zapamiętaj sobie jedno: DŁUG ALIMENTACYJNY TO NAJGORSZE ZADŁUŻENIE. Nigdy się nie przedawni i jako,że jest zadłużeniem, które nalicza się co miesiąc dolicza się również ,,odsetki od odsetek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rata alimentacyjna, jako świadczenie okresowe przedawnia się po 3 latach, jeśli bieg przedawnienia nie został przerwany przez czynność prawną. Proszę pani specjalistki - ale komu ja to piszę? Pewnie nic nie zrozumiałaś z powyższego zdania ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złóż wniosek do Komornika
,,Rata alimentacyjna, jako świadczenie okresowe przedawnia się po 3 latach, jeśli bieg przedawnienia nie został przerwany przez czynność prawną. Proszę pani specjalistki - ale komu ja to piszę? Pewnie nic nie zrozumiałaś z powyższego zdania " Nie jestem specjalistką. No to właśnie o tym pisałam, że trzeba oddać wyrok Komornikowi. Moja egzekucja trwa 16 lat. Nic mi się nie przedawniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralilia
do autorki ile zarabiasz?masz 1 dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZZZzniecierpliwiony 2014.05.07 Krótkowzroczność myślenia nie jest moją dominą. Oraz chamstwo. A zwrot może nastąpić tyko za ostatnie 3 lata. N N Dominą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ringxcalunstol1981olcip
"""" Zaległe alimenty!!! """" Nie ma zaległych alimentów . Są tylko zaległe byłe żony. Jasne http://turl.soushai.com/dnnd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złóż wniosek do Komornika
,,Nie ma zaległych alimentów . Są tylko zaległe byłe żony." Dobre :-) Jestem zaległą byłą żoną ... wrzodem na tyłku przez który mój były mąż nigdy spokoju nie zazna. Byla wina to i kara być musi. Moja sprawa o podwyżkę ciągle w toku, sprawa o uchylanie też. A córka ma już 19 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj u mnie tak samo. Czemu mam mu darować, zniszczył dzieciom psychikę , alimentów nie płaci, rzuca prace, chowa sie przed policja , dość tego. Sprawa w sadzie o uchylanie sie od alimentów już w toku. Jestem wredna i jestem z tego dumna ! Nie pozwolę sobą więcej pomiatać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz Zniecierpliwiony
""""" Złóż wniosek do Komornika 2014.05.18 ,,Rata alimentacyjna, jako świadczenie okresowe przedawnia się po 3 latach, jeśli bieg przedawnienia nie został przerwany przez czynność prawną. Proszę pani specjalistki - ale komu ja to piszę? Pewnie nic nie zrozumiałaś z powyższego zdania " Nie jestem specjalistką. No to właśnie o tym pisałam, że trzeba oddać wyrok Komornikowi. Moja egzekucja trwa 16 lat. Nic mi się nie przedawniło. """"" Chyba komornik nie kumaty , skoro myśli ,że zaległości alimentacyjne można ściągać po 16 latach.A może to taki sam komornik co zabrał sąsiadowi traktor za długi sąsiada? Albo inny co sprzedał majątek wart miliony za 100 tyś złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pustego Salomon nie naleje. Jak człowiek nic nie ma to mu komornik nic nie zabierze. I żaden komornik za darmo nie będzie pracował. Po kilku próbach bezskutecznego ściągnięcia długu oleje sprawę i zajmie się czymś, co przyniesie mu dochód. Ja od 2 lat usiłuję odzyskać pieniądze od szmaty, która mnie orżnęła na ponad 30 tysięcy. Mam wyrok sądu, sprawa poszła do komornika, ale pani "nic nie ma" i śmieje mi się w twarz. I tyle. Nikogo to nie interesuje. Jak facet ma dochody i konto, to mu komornik zajmie. Jak ma samochód, dom czy mieszkanie - zlicytuje. A jak facet nic nie ma, pracuje na czarno to mu guzik zabiorą, bo niby z czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą go wyslac na przymusowe roboty. Wtedy to co zarobi komornik zabierze , proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stalin już umarł, babciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stalim moze i umarl dziadku ale duch tworcy rzekomo polskich obzow koncentracyjnych ma sie calkiem dobrze stopka: pale ale sie nie zaciagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...szczególnie wśród matek-polek. Tych ciepłych, cnotliwych i pełnych miłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złóż wniosek do Komornika
,,Oj u mnie tak samo. Czemu mam mu darować, zniszczył dzieciom psychikę , alimentów nie płaci, rzuca prace, chowa sie przed policja , dość tego. Sprawa w sadzie o uchylanie sie od alimentów już w toku. Jestem wredna i jestem z tego dumna ! Nie pozwolę sobą więcej pomiatać." Daj znać jak sprawa o uchylanie przebiega. U mnie czwarty rok go szukają. Ciągle się przemieszcza. Znowu się przeprowadził. Znowu muszę ustalać gdzie....mam nadzieję, że w końcu zapadnie wyrok choćby zaoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złóż wniosek do Komornika
,,Chyba komornik nie kumaty , skoro myśli ,że zaległości alimentacyjne można ŚCIĄGAĆ po 16 latach.A może to taki sam komornik co zabrał sąsiadowi traktor za długi sąsiada? Albo inny co sprzedał majątek wart miliony za 100 tyś złotych." Można nawet i po 50 o ile zostanie przerwany bieg przedawnienia. Gdybym teraz poszła do Komornika i dała mu wyrok to faktycznie mógłby ściągać dług tylko za ostatnie 3 lata. Jednak ja skrupulatnie pilnuję terminów przedawnienia i zaręczam ci , że będę go ścigać do końca życia. W końcu emeryturę dostanie za 25 lat, a ja mu z niej 60% zabiorę bez mrugnięcia okiem. 16 lat czekałam to i kolejne 25 poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, złożyłam skargę w prokuraturze. Prokuratura w porozumieniu z policja znalazła alimenciarza i skierowali sprawę o uchylaniu sie od płacenia alimentów do sadu. Sad nałożył karę pozbawienia wolności na rok w zawieszeniu na 2 lata. Od razu znalazły sie pieniądze i zaległe alimenty zostały spłacone. Bieżące sa płacone juz normalnie . Tak wiec kobiety, nie p******ic sie tylko składać skargę od razu do prokuratury. Mozna tez na policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tak wiec kobiety," sedno waszych problemów tkwi w stwierdzeniu "nie p******ic sie"!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie. Tak właśnie , nie p******ic sie tylko składać pisma od razu do prokuratury i użebrać s********a co unika odpowiedzialności za własne potomstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uje/ bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie przestaniesz pierdolić, to nie będziesz musiała nikogo jebać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×