Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

matka SIE MNIE WSTYDZI PRZED LUDZMI BO MIESZKAM Z FACETEM BEZ SLUBU MACIE TAK

Polecane posty

Gość gość

jest mi tak smutno...mieszkam z facetem bo nie chce slubu ani dzieci i moze to wina wlasnie wychowania rodzicow..ale nie obwiniam nikogo za to jaka jestem...jestem tez dda bo tata byl alkoholikiem...i moze to tez przez to nie jestem normalna.. chodzi o to ze moja rodzina mieszka w malym miasteczku i tam wszyscy sie znaja i nas tez..rodzina jest szanowana bo tata juz nie pije a do tego sa przykladnymi katolikami....ciągle tylko kosciol i modlitwa na pierwszym planie..ludzie ich szanuja ale nie wiedza jak jest w środku i jak oni sie zachowuja jak nikt nie widzi.. nie sa dobrym malzenstwem..niestety nie kochaja sie tylko ciagle kłócą..marzylam by sie rozwiedli dla mojego dobra i mlodszego brata ale przeciez religia nie pozwala i najwazniejsze co ludzie by powiedzieli... oni wstydza sie mnie przed ludzmi...ukrywaja to ze mieszkam z facetem a przeciez kazdy to wie..mowia ludziom ze pracuje tylko w warszawie i reszty sie wstydza...mama ciagle ucieka i chowa sie przed ludzmi i sąsiadkami które pytaja ja kiedy wyjde za maz .. krzyczy na mnie ,że przeze mnie musi sie tlumaczyc ludziom i nie wie co powiedziec..nieraz mi łzz leca,,ze ona cierpi przeze mnie..nieraz podsluchalam jak z ojcem obgadywali mnie i narzekali jak to zrobic zeby nikt sie nie dowiedzial ,ze ja zyje jak zyje..mowie wam serce pęka..co byscie na moim miejscu zrobili?i co mysleli?czemu rodzice tak sie mnie wstydzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze ,że oni wiedza ze ja slysze i przy mnie mowią takie teksty: mama:"jutro sie spotkam z kaśka bo bedzie na spotkaniu i co bedzie jak zapyta znowu o beate!ona napewno juz wie wszystko od ludzi..." a ojciec:"nie martw sie ..nic nie powiem..wszystko jakoś ominę i zagadam" czemu rodzicie tak sie mnie wstydza ,że musza klamac i kluczyc przed ludzmi i sasiadami....czy nie moga przyznac ze jest jak jest a nie ciagle udawac ze jest dobrze? czy tez tak ma ktos jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×