Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

"Inferno" Dan Brown

Polecane posty

Gość gość

Czytał ktoś? Polecacie? Czytałam kod, anioły i demony i zaginiony symbol... Wszystkie przypadły mi do gustu ale słyszałam opinie że w inferno Brown przedobrzył... Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytadło jak pozostałe, nie rozczarujesz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ale jak znam jego czytadla zabawka na 10 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam "Inferno" w formie audiobooka, znajdziesz w księgarni i oraz wypozyczalni internetowej audioapp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
45 zł ta książka kosztuje, ale czy warto ją kupić i przeczytać tego nie wiem. Sukces odniosły Anioły i demony, Kod Leonarda da Vinci, mimo faktu że wcześniej napisał np. Cyfrową twierdzę, która jest mniej znana, przez to że nie wątek nie dotyczył spraw kościoła na poziomie międzynarodowym. Jak zaszokował na poziomie międzynarodowym, to i miał więcej czytelników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Inferno też idzie po bandzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nuda, niestety, podobnie jak Zaginiony Symbol. Znaczny spadek normy, nie da się w kółko lecieć na tym samym schemacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się podobało. Brown umie wprowadzić czytelnika w niezwykły, tajemniczy świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się w tym wpisie z Robertem http://www.ocen-ksiazke.pl/inferno-dan-brown/ . Czytając książki Browna stajemy się jakby sami uczestnikami tych wydarzeń, ze względu m.in. na bardzo dokładne opisy miejsc w których dzieje się akcja. Chociaż z tego powodu należałoby przeczytać tą książkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×