Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika90

Odchudzanie kto ze mna grupa wsparcia

Polecane posty

Kleo ujeło mnie to co napisałas - ale prawda jest taka ze zaden syn nie chce miec grubej mamy, i zaden maz nie chce miec grubej zony cokolwiek by nie mówili to taka jest prawda,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imslim - gratuluje naprawdę jestem wciąż w szoku :) A powiedz - to była jakaś tajemnicza dieta cud?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak była :) Jest u mnie na blogu,link masz pod kazdym moim postem w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imslim jestem pod wrażeniem. Wychodzi na to ze schudlas 70 kg!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk,tak 70 kg :) Jak to powiedziała niedawno jedna pani dziennikarka,druga ja i plecak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p3r3lci4
Hej Hej ;) Na wstępie witam nowe dziewczyny. Dziś weszłam na forum a tu szok dwie nowe strony ;P się rozpisałyście kochane! Przyznam się do tego, że imslim od początku mojego odchudzania, a w sumie raczej zdrowego trybu życia i ruchu (czyli około 25 czerwca)jest moją "małą" motywacją ;D przyznam się też, że pozwoliłam sobie ukraść imslim Twoje zdjęcie, wydrukowałam je i wisi u mnie na lodówce :P - evka30 usprawiedliwiam się :P wchodzę tu codziennie po kilka razy i sprawdzam co piszecie, jakoś tak nie odzywam się często bo tak: to nie mam o czym.., to wchodzę przez telefon i Was czytam i nie chcę mi się bawić pisać na tym małym ekraniku i o tak o ze mną jest :P Poza tym.. ja wiem ważę 122,8 kg w wieku 21 lat przy 174 cm !!! Chyba jestem tu najmłodsza i najwięcej ważę ;/ Powinnam mieć takiego powera i tu pisać Wam i się chwalić jak to u mnie idzie cudownie no ale kurczę.. wydaję mi się, że nie mam czym to nie piszę ;P jem te 5 posiłków dziennie, piję wodę i ćwiczę. Nie jestem na żadnej diecie, po prostu jem na małym talerzyku o połowę mniej i gdy mam do wyboru dokładkę schabowego i surówki wybieram surówkę. Myślę, że gdybym tak się odżywiała zrzucała bym szybciej.. ale niestety jem też słodycze i piję alkohol, oczywiście słodycze w ograniczonych ilościach ale je jem i to mnie gubi. A alkohol? No wiadomo.. jestem młoda, co weekend jakieś dyskoteki, grille, spotkania w barach.. Jak tu nie pić hehe -kleo85 Tak jak pisałaś o swoim mężu to tak jak bym pisała to ja o swoim narzeczonym i o mnie :D no oprócz tych wystających kości biodrowych bo na to jeszcze troszkę poczekam :P Aha! Jeszcze mi się przypomniało. Wiecie co? Waga przez ten miesiąc spadła bardzo mało, a w ostatnim tygodniu nawet o 0,2 do góry, ale wczoraj się pomierzyłam a ostatni raz mierzyłam się około 19 lipca i wiecie, że porównując wyniki wszędzie jest od 0,5 do nawet 2 cm mniej? To takie nie wyobrażalne, że waga stoi a cm lecą ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole czlowiek chudszy inaczej z twarzy wygląda. U Ciebie to widac. Super metamorfoza! A co na to Twoj maz, przyjaciele , rodzina? W szoku pewnie sa nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm dziewczyny.. ktoś tu wspominał i dał pomysł aby wstawiać swoje zdjęcia podczas metamorfoz naszych ale to nie wyszło. Może macie facebooka? Instagram? Czy cokolwiek? Skoro już tak długo razem się wspomagamy i wiemy o sobie już sporo to może poznajmy się też z wyglądu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p3r3lci4-wiem ze na wielu lodówkach jestem :D Nie przeszkadza mi to,wsciekam sie jak ktoś ma swoj profil na fb lub strone,zarabia na tym ciężkie pieniądze.Bierze moje zdjecie i przerabia,lub inne profile które bez pytania robią z momi zdjeciami co chca i podpisuja swoja strona. Jak wiele osob mnie czyta przekonalam sie dopiero jak przyjechalam do Polski :) Wyjezdzajac troszke ponad rok temu z Polski wazylam ok 78 kg mimo tego jak bylam 3 tyg temu w domu to sasiadki mnie nie poznaly i wcale nie chcialam sie do siebie przyznawac :D ale jedna z sasiadek przyznala sie ze mnie czyta :D a co do innego wyglądu twarzy to....na lotnisku w UK musialam sie tlumaczyc ile schudlam w jakim czasie itd bo wcale nie jestem podobna do siebie a paszport mialam wyrabiany 2 lata temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
o jak wesoło. P3 czy wiesz iż po alkoholu się okropnie tyje? :D a do tego pobudza apetyt,oj ty smarkulo jedna :D (nie no żartuje, też kiedyś byłam młoda) :) lubiłam piwko,grille, itd. Teraz mam trzech synów, mężulka i jest mi dobrze :P Ale te kg ehhhhhh Anya bierzesz tabletki anty? może ci nie służą,może wzmagają apetyt Ja 90 wierze, że Ci się uda. No kiedyś trzeba zacząć, tak? zobaczysz jaka bedziesz zadowolona jak zleci ci 5kg- od razu wszyscy to zobaczą. To ty masz zakupić sobie nową wagę? proponuje elektroniczną Ewa ja już nie waże produktów. Na śniadanie jem 3 łyżki mussli z mlekiem, na drugie śniadanie owoc lub jabłko, czasem jogurt,obiad jem ten sam co reszta domowników ale bez sosu lub zamiast ziemniaków ryż, makaron,kasze. Podwieczorek/kolacja ryż na mleku (często muller riso, chyba) lub sonko z jakims serkiem czy surówka. I między tym wszystkim zjadłam dzisiaj z 1,5 kg gruntowych ogórków i z 5 małych jabłek papirówek. Efcyk jaka zmiana, jestem w szoku , gratulacje :) dziewczyny zaleciały w kulki, pewno najlepiej wymyślić sobie jakąs wymówkę byle żreć jak wieprz a za jakiś czas ubolewać jak to się paskudnie wygląda, jak cały świat jest szczupły a ''ja'' taka wielka świnia. I zachodzić w głowe jak schudnąc jedząc świństwa...lub jeszcze lepiej ''jak im przeszkadza to jak wyglądam to nie muszą się ze mną zadawać'' i nic nie robić tylko usadzić tłuste dupsko i wcinam solone, tłuste i obleśne jedzenie :P DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ. MAM CIĘTY JĘZYK,MÓWIĘ CO MYŚLĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę się ruszyć, zapakować małego w wózek i przejśc się do sklepu. W jedną stronę mam ponad km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kleo dokładnie wyjełas mi to z ust samo nic sie nie zrobi - powiem ci jeszcze ze te weglowodany na kolacje tj ryz na mleku sobie odpusc moze, ryzu wieczorem nie jedz to juz serek wiejski lub kawałek tego twojego bzika czy gzika, pa ja mam nasza klase ale kiedys czytałam na któryms forum ze dziewczyny miały jednego wsólnego meila i znały do niego hasło i tam sie wymieniały różnymi zdjeciami ale ja sie na tym nie znam efcyk ogromna różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa na szczęscie ten ryż zdarzył mi się tylko 4 razy. Zazwyczaj jem pieczywo chrupki i jakiś serek z pomidorem... na jutro na obiad mam fasolkę, ryż i mięcho z szynki dla mnie gotowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anya77
Imslim - jesteś moją idolką :) Z Twoich rad najtrudniej mi się będzie dostosować do wysiłku fizycznego - mam tachykardię jeszcze nieokreśloną, więc na razie strasznie się męczę przy najmniejszym wysiłku. Ale czekam na wizytę u lekarza kardiologa i mam nadzieję że coś na to poradzi i wtedy mam nadzieję zacznę wreszcie się ruszać jak normalny człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W odpowiedzi na maila wcześniejszego -coś o mnie: mam 37 lat, męża i dwa koty. I to w sumie wszystko :D Dzieci nie mamy bo nie możemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki. ;) takie zdj mnie osobiscie motywują. Ja mam wlasnie 45 min na orbiterku za sobą. Ćwiczę od niedawna regularnie. Wczesniej tak sporadycznie jak mi sie chciało. Fajny sprzęt polecam. Wskakujesz na orbiego i jedziesz ogladajac tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk miałam orbiego, dostałam od męża,ale jak zaszłam w ciąże sprzedałam... i szkoda no! teraz by mi sie przydał. Myśle o zakupie rowerka treningowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P3 - ja mam 130 kg - więc to ja tu za wieloryba robię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anya ale postanowiłaś,że od dzisiaj zaczynasz dietę tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleo - ja tą moją nieplanowaną dietę to już 1,5 tygodnia ciągnę... I zaczęłam dziś szukać wsparcia moralnego bo coś mi motywacja dotychczasowa zaczyna podupadać - a tak właśnie teraz się zważyłam i po półtora tygodnia diety 70 dkg mniej czyli 129,3 kg - zabójczy osiąg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa no tak :) przecież zmieniłaś nick... dieta lekkostrawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no zmieniłam nick bo ta "stara baba" po oczach biła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLEO85
Ogarnęła mnie jakaś niemoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety nie marzą o księciu z bajki.Kobiety marzą o tym by nie tyć a się objadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anya77
A ja ciągle myślę o tym że chciałabym wygrać w totka i nie musieć pracować :) Nienawidzę pracować. Tak już mam i nic na to nie poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoNiKaa22
a jak to jest z tymi ćwiczeniami? czytałam ze dopiero po 30 minutach ćwiczeń zaczyna się dopiero spalać tkankę tłuszczową? więc czy będzie miało sens zrobienie np. 100 brzuszków i 10 minut na skakance? a co do brzuszków to jak je wykonujecie? z rękoma na karku czy ręce mogą sobie swobodnie leżeć na materacu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 20 minutach spalasz tłuszcz. Moim zdaniem to nie wazne ile cwiczysz wazne ze sie w ogole ruszasz. Zaczniesz od 10 min na skakance i co tydzien dodawaj po 5 min. Dojdziesz do wprawy. Ja cwicze 45 min na orbiterku i 30 krece hula hoop za jakis czas wydluze długość ćwiczeń. Wszystko stopniowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×