Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika90

Odchudzanie kto ze mna grupa wsparcia

Polecane posty

ewa wiesz co, jak ważyłam więcej chyba 90 kg wtedy miałam to kalkulator obliczył mi, że powinnam zjadać prawie 1700 kcal a teraz spr na paru przy obecnej wadze i wyszło, że 1300 ja myślę, że powinnas mieć nową diete przecież jesteś z 8-10 kg lżejsza i pewnie potrzebujesz teraz mniej kcal takie logiczne myslenie,choć myslenie nie jest moją mocną stroną hehehe PROSZĘ PRZECZYTAĆ U W A Ż N I E MOJE MOTTO I BRAĆ SIĘ ZA SIEBIE A NIE MI TU SIĘ OPERDALAĆ NA FORUM I WCINAM ZŁE ŻARCIE! MAŁPY JEDNE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje, bardzo miło mi czytać takie komentarze...:) Jeszcze tylko to moje ciało...i będe na prawde zadowolona z siebie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki mam pytanko jak mam dodać jakiś cytat żeby wyświetlało mi pod dodanym komentarzem tak jak wy to macie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słońce kliknij w swój nick u góry a potem w edytuj profil i podpis sobie wpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce kliknij na swoje konto edytuj profil i tam masz stopke. i tam sobie wpisujesz co chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idziemy na nowy temat bo na kafeteri tak jest, że jak napisze się za duzo stron to potem wszystko się zacina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
weronika90 co u ciebie? jak z domkami? ogarniała już wszystko po powodziach ? ją od początku maja do teraz schudlam 12 kg i walczę dalej . napisz co u ciebie dołącza di nas na vitalia odchudzanie na powaznie. mam nick evka300 pozdrawiam serdecznie ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na odchudzanie, rozstępy cellulit jest dobra sól z Morza Czarnego-poczytajcie w internecie i zajrzyjcie na solnysklep.pl. Firma Solana sprzedaje sole z różnych stron świata,np. Karnalit jest super na skórę-leczy wszystkie zmiany.Ja teraz postawiłam na naturę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smascher
Hej, jestem na 7 dniu diety kopenhaskiej startowalam z waga 92 kg przy wzroscie 168. Juz polecialo mi 5,2 kg. Jestem dobrej mysli ale jest na prawde ciezko. jedzenie bez soli jest okropne. Juz nawet nie chodzi o ten glod bo z tym sobie radze. Ale nie jestem w stanie juz patrzec na mieso I ryby bez soli. Co wy robicie dziewczyny jak sie trzemacie. Ja docelowo chcialaby schudnac do 60 kg bylo 32 kg do zrzucenia teraz jest juz 26,8 to GO. Chce po Kopenhaskiej bezposrednio zrobic detox sokowy z body chiefa 3dniowy. A potem zastosowac diete LOW IG na 1500 kcal w przyszlym miesiacu plus zaczac cwiczyc. Co o tym sadzicie ? Dobry plan ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super plan!:) Też tak chudłam ale po kopenhaskiej zrobiłam 2 tyg. przerwy i przeszłam norweską Skuteczna podobnie a nie ma takiego głodu Potem przerwa i south beach długoterminowo...Teraz po półtora roku jest 55 kg mniej i lżej się żyje . Nadciśnienia też już nie ma i mogłam odstawić leki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam tylko że nie musiałam ćwiczyć przy tym odchudzaniu bo mam słabe stawy:) a skutki są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasdlaciebie

Cześć,

zapraszam Was na nowe forum poświęcone ekstremalnemu zrzucaniu wagi ;)

Forum jest darmowe i wolne od reklam suplementów i innych

Zarejestrować się może każdy kto interesuje się tematyką odchudzania

Można prowadzić swój dziennik odchudzania

Forum opiera się na zasadzie grupy wsparcia

Każdy Użytkownik może dodać swoją wagę i cel jaki chce osiągnąć istnieje możliwość komentowania postępów innych odchudzających się dodawania swoich diet i ćwiczeń

oto link:

http://www.ekstremalne-odchudzanie.oxn.pl

 

Po przyjęciu na forum, zyskasz dostęp do działów takich jak
- Dzienniki odchudzania
-Diety
-Co robić by pokonać głód
-Co zrobić gdy nadchodzi WILCZY NAPAD
-Dlaczego warto być szczupłą osobą
-Najlepsze Ćwiczenia
-Zdrowe Przepisy
-Niskokaloryczne Przepisy
-Filmiki i Zdjęcia motywacyjne
i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×