Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika90

Odchudzanie kto ze mna grupa wsparcia

Polecane posty

Gość skolowana
Ja90 kluski kopytka itd z diety odpadaja za duzo w nich maki i ziemniakow. Nie wiem na jakiej diecie jestes (ja 1200kcal) wiec 2 srednie ziemniaki dziennie to maximum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
efcyk hmm teraz będę mieć wyrzuty jeść czy nie rozumiem tyle że nie mogę gotować dla siebie osobno bo i czasu brak i kasy na wykwintne dania osobne dla mnie takie życie może po prostu płatki zjem z mlekiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
to ja pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 90 a nie lepiej sobie piers z kurczaka kupic i usmazyc na patelni teflonowej i do tego warzywa na patelnie? Az tak drogie to nie jest a jak kupisz z 600g piersi i woreczek warzyw na patelnie to masz na kilka obiadow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
Krece czasem 40 czasem 30minut. Więcej nie daje rady bo ja dzieci mam dwójkę i oba są jeszcze malutkie. Co do sx:) to trzeba. Conajmniej raz dziennie:) haha jak to tak bez. Się nie da, się nie da jak w pysk:D W ogóle widzę ze tu mamuśki są fajnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maLenka ile lat maja twoje dzieci? jak maja na imie? wpisz sie malenka do tabelki naszej ok? moj jadłospis: 8:00 owsianka z 3 lyzek i 1 lyzka otrab z odrobina mleka cynamonem i jednym owocem 11;00 kanapka pełnozirnistego z twarozkiem chuda wedlina i pomidor 14;00 ryz pełnoziarnisty 50 gr, 150 gr piersi, jakas surówka 16:30 owoc 19;00 sałatka z pomidora sałaty ogórka cebuli z kiełkami ( moja nowosc w diecie) i z szynka zamiennie albo z jajkiem mysle zeby wyhodowac samemukiełki ylko nie wiem jak sie do tego zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo jajka sadzone sobie zrob na patelni teflonowej i do tego ugotuj jakis kalafior czy brokuly. Teraz sezon na warzywa wiec wcinaj jak najwiecej. Ja rozumiem ze tez chodzi o kase i o czas przede wszystkim ale to nie sa wykwintne dania. Zwyczajne raczej ale bez tluszczu. Wszytko rob na patelni teflonowej. Jak robisz warzywa na patelnie to podlej troche woda i dus do momentu az woda nie wyparuje. To sa latwe i tanie dania. Jesli Ci zalezy zeby schudnac unikaj smazonych rzeczy i ziemniakow przede wszystkim. Czasem nie wystarczy tylko odstawic slodycze. A jak masz ochote na cos slodkiego to zrob sobie budyn ze slodzikiem. 7 tabletek do budyniu zamiast cukru. Od czasu do czasu deser owocowy 0-0,5% tluszczu. Nie jedz jakichs tam deserow krolewskich. Po co? Ponadto na deser mozesz zrobic sobie serek homo + kakao +slodzik i juz masz jakies zastepstwo słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma lenka moj pracuje do pozna ale czas na jeden raz musimy znaleźć nie ma opcji ze nie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
Do tabelki tzn? Elenka 2,5roczku i Hania 9,5 miesiąca.:) Moj też pracuje ale lubimy to:) teraz moja kompania śpi wiec zaraz pocwicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
Mój jadłospis 8 owsianka na wodzie + kawa 11 owoc 15 obiad normalny to co rodzina 17 owsianka lub jogurt I wsio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Widze ze dzieje się tutaj... skolowana ja jadłam i jem nadal co jakis czas kopytka,leniwe pierogi. Nie tyje się od konkretnego jedzenia tylko od jego nadmiaru... ma LENKA na diecie owsianej jestes? Moim zdaniem nie jest to dobra dieta bo do konca zycia nie da sie tak jechac...nie wygląda na zdrową dietę... LadyOfficial koniecznie zdjęciami się pochwal swojej przemiany :) Evka30 co do kiełków: Bierzesz sloik nalewasz wody,wsypujesz kiełków, łyżkę lub dwie,odstawiasz na 24 godz i nakrywasz sciereczką, po tym czasie odlewsz wode i 2x dziennie podlewasz.Jesli widzisz ze maja za sucho to podlewasz czesaciej,na ogol po 3-4 dniach juz sie nadaja do jedzenia.Zalezy z czego chcesz kielki miec :) Uparłam się i od kilku dni meczę skakankę :) a u Wy próbowałyscie skakanki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma KENKA
Nie jestem na diecie owsianej, ja poprostu lubię owsianke:) a owsianka zdrowa jest. Ja nie gotuje jej na papkę tylko płatki zalewam wrzątkiem. Nie uważam ze jem nie zdrowo. Może mało ale jest ok wszystkie wyniki mam ksiazkowe:) Powie mi ktoś o co cho z ta tabelka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLEO 15.03.2014...........113 KG.......-0,6......84,4 KG.....75 KG EVKA30 05.05.2014........87KG..........-1.1......75,9 KG.....75KG GRAZIA 01.07.2014........78KG...........76,5 ............58KG AGULA 28.06.2014.........76 KG..........-0,9......66,2 KG.......65 KG p3r3lci4 02.07.2014.......128.2KG......-0,6...121,8kg.......110kg Agata84 01.07.2014.......120.5KG.......-1.6 .....112.9kg......99kg Efcyk 27.05.2014............83.4KG......-1.0.....71,3kg. ..58kg Skolowana 1.08.2014.....75 kg...... .60kg....... MoNiKaa22 23.07.2014....91kg...... -0,7kg .... 88,3kg........ 65kg Anya77 25.07.2014.......130kg.....-1,4........128,6kg.......99kg To jest aktualna tabelka. Kopiujesz wpisujesz siebie najpierw waga z ktorej startujesz, tygodniowy spadek (wazymy sie w piatki i kazdy tabelke uaktualnia) waga aktualna i waga docelowa i dodajesz na strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLEO 15.03.2014...........113 KG.......-0,6......84,4 KG.....75 KG EVKA30 05.05.2014........87KG..........-1.1......75,9 KG.....75KG GRAZIA 01.07.2014........78KG...........76,5 ............58KG AGULA 28.06.2014.........76 KG..........-0,9......66,2 KG.......65 KG p3r3lci4 02.07.2014.......128.2KG......-0,6...121,8kg.......110kg Agata84 01.07.2014.......120.5KG.......-1.6 .....112.9kg......99kg Efcyk 27.05.2014............83.4KG......-1.0.....71,3kg. ..58kg Skolowana 1.08.2014.....75 kg...... .60kg....... MoNiKaa22 23.07.2014....91kg...... -0,7kg .... 88,3kg........ 65kg Anya77 25.07.2014.......130kg.....-1,4........128,6kg.......99kg skopiuj ta tabelke i wklej do swojego wpisu i wpisz siebie wpisz od kiedy sie odchudzasz z jaka waga startowałas ile schudłas w ciagu tygodnia ile masz obecnie i jaki cel obierasz. my aktualizujemy wage tj ubytek raz w tygodniu w piatki z rana i zmieniamy ubytek i wage obecna. potem podaje kto z nas wszystkich schudł najwiecej - trzy pierwsze miejsca i miejsce ostatnie dla osoby która schudła najmniej, aki projekt motywacyjny hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Heh skakanka to raczej jie dla mnie choc tez o tym myslalam ;) Z moim ,,ciazowym brzuchem" musialabym wygladac prze komicznie no i sasiedzi pod spodem ;/ Dziewczyny czy ktoras z was ma moze PCOS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam pod spodem sasiadow wiec skakanka odpada. ;]♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kLEO85
ło kurde nie ogarne tematu przez was :D A za moment lecę siano zbierać Ewa ten starszy ma swój pokój, sam śpi. Ten prawie 3 letni spi od 9 miesięcy w swoim łóżku z nami w sypialni a najmłodszy śpi w łóżeczku też u nas w sypialni Ja tam jem i ziemniaki, i kluski sląskie,ale helloł z umiarem oczywiście :P No więc mam anemie, ale to już wiem od prawie 4 lat :D biorę buraka w tabletkach poniewaz po tabletkach na krew które są na recepte dostawałam ostrą biegunke. Do tego mam żeń-szeń,wit B6 i B12 forte. a co do seksu- u nas ten tydzień taki zabiegany, mąż się pochorował wraca do zdrowia i ta masa roboty na gospaodarce no maakrejszyn. Bzykanko nie ucieknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
Imslim uważasz ze jedna a od czasu do czasu dwie owsianki dziennie to nadmiar błonnika? Myślę że nie sądzę. A co do tabelki zrobię to w piątek bo nie wiem jaki mam spadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak siano zwieziecie to potem na tym sianie możecie bzykanko zaliczyc haha xD Ja tez jestem ze wsi i mimo ze teraz w miescie mieszkam tesknie za tym chocby nawet zwozeniem siana ;) ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
Zbereznice jedne!! Mój śpi ale tak kraze i sobie patrzę na niego mmmmm. Ciacho moje. Trzeba być lobuzem w końcu po coś to jest :) co no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleo masz anemie? jak to sie stało? od diety? od odchudzania? to przez to sie tak zle czułas? masakra. czy lekarz kazał ci cos wiecej lub inaczej jesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mialam w ciazy anemie. Szpinak jest dobry, sok z burakow. Tabletek nie polecam bo po co sobie zoladek niszczyc. Ja jadlam duzo szpinaku i kupowalam taki sok z burakow w aptece. Mialam cc i byl wlasnie problem z niedoborem zelaza ale ta kuracja mi pomogła bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
Cześć Tak mam anemie. Dowiedziałam się o tym jak poszłam do gina i powiedziałam, że chcę odłożyć tabletki anty i zacząć się starać o dziecko. Zrobiłam podstawowe badania i wtedy wyszło, że mam anemie. Leki w ciąży na żelazo gówno dawały. Ta anemia jest cały czas a po żelazie w tabletkach mam jakieś mieszanie w brzuchu i biegunkę więc biorę buraka w tabletkach. W ostatniej ciąży miałam taki niedobór, że miałam mieć przetaczaną krew! Jestem po 3 cięciach cesarskich. A moja grupa krwi to porażka, jedna z najbardziej ''tych'' ciężkich do dostania, na cc krew nie dojechała bo ja miałam cięcie zaplanowane na 31 grudnia a mały poszalał o dzień wcześniej :D Z tym 3 letnim (prawie) było tak samo z tym, że miałam cięcie 11 dni po wyznaczonym terminie porodu. Cięci dlatego, że rana po pierwszym cięciu i mały wcale nie taki mały, bo dość spory, a ten najmłodszy też by nie był mniejszy ale potoczyło się tak, że 3 tyg wcześniej poszło łożysko, i wody. Miałam centralnie przodujące, przyrośnięte do macicy. Dziękuje Bogu,że mały jest z nami bo ja ciągle leżałam w szpitalu. W domu byłam po 2-3 dni i znów szpital. Ciągle miałam krwawienie :( Mam jeść więcej mięsa, ale ja z tym jestem mocno na bakier, jak mąż mnie nie wyzwie to ja mięsa nie jem :P Mam jeść więcej mięsa, buraków, szpinaku- o matko, aż mnie otrzęsło na szpinak :D tak więc anemia to nie od diety. Ona mnie mocno kocha,dlatego przy mnie trwa. Ważyłam się we wtorek,ważyłam się wczoraj i dzisiaj i WOW :D jestem megaśnie zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najmniej mialam 8,6 Hb to wtedy mi tak lekarz zalecił. Po miesiącu mialam juz 13,1 Hb. Szpinak dobry jest , zrob sobie jajka faszerowane szpinakiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×