Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ione

Napoje na siłownię jakie polecacie?

Polecane posty

Gość Ione

Napoje na siłownię jakie najczęściej pijecie i jakie polecacie? Właśnie zaczynam chodzić na siłownię bo fajna rzeźba na wakacje się przyda. Zastanawiam się jakie napoje na siłownię mogę pić podczas treningu? Wiecie chodzi mi o to, żeby mieć siłę i jeszcze odpowiednio nawadniać organizm. Śmiało dawajcie jakieś propozycje napojów na siłownię. Z góry dzięki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy87
napoje na siłownię które na moje oko są najlepsze to zwyczajna woda mineralna niegazowana która najlepiej nawadnia organizm, przynajmniej jak idę biegać czy idę na rower mi zawsze właśnie sama woda wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Woda. Zwykła, normalna woda. A zaczynanie chodzić na siłownię w tym momencie, żeby zrobić "rzeźbę" jest lekko śmieszne, rzeźbić trzeba mieć w czym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIG dave
Sok z guarany albo tabletki z guarany też są dobrą opcją, tylko nie ma po co stosować ich za często po dają dużego kopa energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biolog98
hmm napoje na silke to moga byc tez energetyki jak black energy. swoja droga dobrze robisz, bo jakos w wakacje sie trzeba zaprezentowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynqa
duzo osob o tym zapomina, w zime jedza i jedza, a potem tyja i nie potrafia tego zrzucic. kiedys sie tak zapuscilam i doszlam do wniosku, ze juz nigdy wiecej tego bledu nie zrobie. od kilku ladnych lat chodze na silownie i basen 2 razy w tygodniu, a forme dalej trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mineralna woda. ale nie zadne zywce czy inne krople, tylko sredniozmineralizowana, albo wysokozmineralizowana woda - bo gdy sie pocisz, oczyszczasz organizm z toksyn, ale takze z mineralow. wiec uzupelnij je dobra woda. a o energrtykach zapomnij, owszem dostaniesz kopa, ale to za sprawa kupy kalorii i syfiastych zwiazkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
woda cytryna i miódek na litr wody proporcje do wolne 1 cytryna i kilka łyzek albo 2 cytryny i jedna łyzka miodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz polecić jakąś wodę mineralną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na co dzień cisowianka albo naleczowianka. ja pije cisowianke, bo ciut tansza i ma ogolny wiekszy stopien mineralizacji. na silowinie mozesz zabrac ze soba muszynianke - duzo wieksza mineralizacja, z tym ze bedziesz musiala zmusic sie do jej picia, bo nie wchodzi tak latwo jak srednizmineralizowana woda albo sikacze niskozmineralizowane. wiec musisz wyprobowac, ile jestes w stanie jej wypic, zebys sie nie "odwodnila" na silowni. gazowane wody tez sa ok, tylko ten sam problem, co z wysokozmineralizowanymi - duszkiem mozesz nie wypic 5 lykow jesli nie jestes przyzwyczajona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osolissky
zarzuc sobie R14. pozdroo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Italiyana
Napoje energetyczne z biedronki czy lidla też dają radę, a chcesz sobie rzeźbę brzucha zrobić czy tylko zrzucić kilka kilogramów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert0s
te z biedrony to mi zbytnio nie smakuja, jak sie juz czlowiek zabiera za trenowanie to oprocz napojow na silownie wazne jest tez zeby prowadzic normalna i zrownowazona diete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka kRk
A co masz na myśli przez normalną dietę? Ma chłopaczyna same warzywa jeść czy co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert0s
wystarczy ze odrzuci produkty smazone, a przerzuci sie na jedzenie z pary, gotowane lub zapiekane. odrzuci slodycze i bedzie jadl wiecej warzyw, no i zamieni biale pieczywo na ciemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria Daria
rację masz, ale podczas diety ważne jest, żeby przyjmować posiłki o tych samych godzinach i w odpowiednich odstępach. nigdy nie jedz kolacji po godzinie 18, a śniadanie zjedz najpoźniej do godziny od momentu kiedy się obudzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazegan
jakie dietetyczne wskazówki hehe. ja to jak idę pocwiczyć to moim napojem na siłownię są energetyki jak przykładowo sexenergy. mi smakuje bo słodki jest i dobry, a i nawadnia organizm i pobudza organizm do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssViolass
A co to jest sexenergy? Nie slyszalam jeszcze o tym, a bardziej mi sie kojarzy z jakims afrodyzjakiem niz napojem na silownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość que qie
Koktaj z bialek albo woda, no i napoje energetyczne jak redbull tez wchodza w gre. Ja stosuje koktajl co dwa dni z rana, a energetyki co jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POTTIONZ
rozumiem, że jeżeli piszesz o koktajlu z białek to masz na myśli surowe białka? afeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość que qie
Tak, mam na mysli surowe bialka. Sie brzydzisz, ale taka mieszanka jest dobra na mase. Mi akurat rzezby wiecej nie potrzeba, teraz musze popracowac nad masa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redLIPSTIC
pogoda sie zrobila to na tych silowniach zrobilo sie pusto, nie wiem jak u was, ale w mojej to teraz cisza i spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mavveric
a co sie dziwisz, lepiej isc korzystac poki za oknami jest jeszcze ladnie bo i mozna pobiegac, pojezdzic na rowerze czy rolkach. energii momentalnie kazdy wiecej ma jak sie cieplej zrobilo, a zima to tylko pozostaje silka lub basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodze na siłke ok 21 godz wtedy jest chłodniej i mało ludzi jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszleyyya
U mnie też na siłowni pusto, wszyscy chodzą na siłownie na świeżym powietrzu. Jeśli chodzi o napoje to dla mnie pomarańczowe 3 cytryny smakują najbardziej. Widziałam w reklamie https://www.youtube.com/watch?v=l6wwE0ZMFEs&feature=youtu.be że mają mniejsze butelki to poręczniej będzie nosić ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozcieńcz wodę z czymś co ma wiele minerałów i jest łatwo przyswjalne przez organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniuś
Tylko woda bez dodatków (łącznie z CO2). Przyswajanie czegokolwiek zarówno w trakcie treningu jak i bezpośrednio po jest mocno upośledzone - włącznie z wodą, więc lepiej odciążyć żołądek do minimum. Ale wg reklam to pomiędzy przysiadami ze sztangą możesz przegryzać schaboszczaka, haha :) Albo trenujesz, albo obciążasz organizm trawieniem jakiegoś g..a. Ale w klubach widzi się ludzi, którzy "ćwiczą" a jednocześnie gadają przez telefon i siorbią słodzoną wodę gazowaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×