Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ione

Napoje na siłownię jakie polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Mam kumpla, który ekstremalnie wyciska ciężary. Piłem u niego dwa tygodnie temu chyba najlepszego energetyka teraz na rynku Dark Dog. Zupełnie inne podejście do składu. Żadnych syntetycznych składników, sporo witamin, daje pozytywnego kopa, którego czuć od razu po wypiciu. Smak pomarańczowy, mój ulubiony. Niestety energetyk nie jest jeszcze dostępny we wszystkich sklepach w Polsce, ale marka jest międzynarodowa i wchodzi powoli do nas. Możesz tutaj zobaczyć www.darkdog.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdziłem przez ostatni rok chyba 15 marek energetyków, mniej więcej przez miesiąc piłem. Nie utyłem tylko od Dark Doga. Z rana piłem 500 ml Dark Doga, a nawet o 16-17:00 jeszcze mnie trzymało energetycznie. Świetna sprawa dla osób aktywnych fizycznie. Cenowo przystępny energetyk, chociaż w Polsce jeszcze rzadko spotykany. Piłem smak pomarańczowy, ale wiem, że i kokosowe można spotkać, mocno organiczne. Wiedziałem, że to energetyk bez sztucznych dodatków. Różnica niesamowita w jakości i warto się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej robić sobie mieszankę z bcaa http://www.sfd.pl/sklep/Bcaa-k109.html żeby przypadkiem sobie mięśni nie wypalać podczas treningu i to wystarczy moim zdaniem. Nie ma co ładować w siebie też za dużo chemii :) woda jako taka też jest bardzo dobra tak naprawdę podczas treningu. Osobiście preferuję mineralną nie źródlaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piję wodę albo napoje oshee. Czasami (jeśli mam słaby dzień i mało energii) redbula bez cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolcia77
Mój trener polecił mi napój izotoniczny 4move. Mówi, że najlepiej nawodni organizm i posiada bardzo dużo mikroelementów, które przyspieszają regenerację. Wierzę mu bo wygląda jak ciasteczko taki wiecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trener naszej kadry piłkarskiej to pije :) Piłkarze ponoć też, ale wcale się nie dziwię bo daje takie powera ze zmęczenia nie czuje sie w ogóle, ale przed treningiem ani po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasi piłkarze 4movi piją od dawna bo to nie jest byle co, takie jak tfu tiger...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulla

na siłce to tylko woda ale po to lubię jakiś smaczny sok wypić. Soki z sportfoodsoki.pl są ok. Piję je po treningu najczęściej i szczerze mówiąc mnie bardzo sycą. Mają też fajne połączenia smakowe także ja lubię je kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×