Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ione

Napoje na siłownię jakie polecacie?

Polecane posty

Gość Ewelinnna
ja nie jestem fanką napojów energetycznych, czy też izotoników bo zawierają dużo konserwantów.. zwykle na siłowni piję wodę wysokozmineralizowaną, najcześciej Piwniczankę, zawiera dużo magnezu i wapnia, a stosunkowo mało szkodliwego sodu, wiec moim zdaniem to dobry wybór po wysiłku fizycznym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emirka
Na pewno nie napoje energetyczne, to kiepski pomysł bez względu, czy jest jest się podczas wysiłku fizycznego,czy nie. Jest to mega szkodliwy trunek, który jest trucizną dla organizmu. Jeśli się czuje ze uchodzi energia zawsze można wspomóc się innymi, zdrowymi specyfikami http://www.uns-supplements.com/pl/p/Caffeine-100-100caps/134

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikasoll
Oj tak tylko nie energetyki , ja ćwicze na siłowni kilka razy w tygodniu , już od kilku lat , kondycje mam dobrą i lubie sie ruszać , nie wyobrażam sobie dnia bez treningu. Jak dla mnie napój , który mi pomaga i dodaje energii to zielona kawa max. Ma bardzo dobry naturalny skład i nie wpływa ujemnie na nasz organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na silownie biore wode mineralna, a po treningu zawsze wypijam saszetke Orsalit dla doroslych, to doustny plyn nawadniajacy, ktory szybko uzupelnia wode i skladniki mineralne w organizmie, ktorych zwykle sporo brakuje po intensywnych treningach, jest to znacznei tansze rozwiazanie niz kupowanie izotonikow z marketow, a przy tym na pewno jest tez zdrowsze, bo nie ma tyle cukru, konserwantow i barwnikow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zajęcia aerobiku do torby zawsze zabieram orsalit drink, który wzmacnia i uzupełnia utracone w wyniku pocienia się elektrolity. Lubię jego owocowy smak i uwielbiam ten truskawkowy zapach, do tego płyn jest w wygodnej plastikowej butelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wole AA Drink, najlepiej nadaje się na wysiłek fizyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to dla emerytów na rozruszanie stawów. Siłownia to tylko z nazwy chyba. Co Ty tam wiesz spamerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
woda jest dobra :) po co pchać w siebie barwniki i cukry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko woda i tylko mineralna! ostatnio piwniczanka bo ma odpowiendni poziom magnezu i wapnia a te powinny byc uzupelniane po dużym wysilku fizycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłaczdietetyk
brednie brednie brednie :) racje mają Ci co piszą, że woda, chyba, że ćwiczysz ponad 1,5h to jakiś napój izotoniczny. Jeśli ćwiczysz któcej mniej spalisz niż wypijesz. Żadne białko podczas ćwiczeń, białko to po ćwiczeniach, a jeszcze lepiej po ćwiczeniach coś białkowego i węglowodanowego, możesz zjeść nawet jakieś węglowodany proste po treningu organizm ma się regenerować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siłacz to jeszcze zaznacz, że zależy po jakim treningu, bo jedni pójdą pakować, drudzy aeroby na bieżniach i orbitrekach (jakby nie można było pobiegać po parku) a jeszcze inni pójdą na zajęcia i w końcowym rozrachunku tętna i spalonych kalorii treningiem to nie będzie tylko zabawą.... i po każdym rodzaju, jak i w trakcie, inne makroskładniki są potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konek
ja na siłkę zabieram wodę, ale po piję chillout wild dring power - smaczne, z guaraną i kofeiną, wit b6 i b12 - więc nie jest jednak tak zle z tymi energetykami. mam energię i koncentrację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha serio taki s**t po siłowni pijesz? Składniki: cukier, dwutlenek węgla, barwniki: karmel amoniakalno-siarczynowy... przecież to zwykły kolorowy napój gazowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piję gotowców, bo wolę słodzone cukrem napoje, zwykle chodzi o kalorie więc ładuje się do nich słodziki które pozostawiają niesmak i długie godziny czuje jeszcze ich paskudny smak, wolę do mineralnej dodać odrobinę syropu Paola albo miodu z cytryną, można też zrobić zieloną herbatę albo mate, efekt podobny i smakowo o niebo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuu
ja na siłke zabieram przeważnie wodę......ale po ćwiczeniach lubię czasem wypić wlasnie coś słodkiego co da mi energii.....bo niestety kawy nie lubię. musze spróbować ten napój chillout wild drink energy ...nawet z czystej ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wężka
a probowałam ich jakiś czas temu i faktycznie smaczne są i w składzie całkiem zdrowe:) generalnie jak mam wybierac to wolę te pić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całe życie po treningu lub w przerwie meczu wodę piłam i tak czynię nadal. Kranówkę oczywiście. Chyba, że na rower idę to biorę wodę ze sobą. Normalnie na zajęcia pod dachem drwa do lasu nie noszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfika84
Napoje na siłownie to albo wodę przede wszystkim albo jakis dobry energetyk, np chillout wild drink power , zawiera m,in witaminę B6 , która dobrze wpływa na ciśnienie krwi oraz skurcze mięśni pracę serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troffik
kranówke ... można pić pod warunkiem ,że jest ona jeszcze dodatkowo przefiltrowana . w moim rejonie jakbym tak sobie piła wodę prosto z kranu skończyłoby się na pewno bólem brzucha . za dużo chloru i innych świństw . Stawiam na wodę jak najbardziej , niegazowaną, . Czasami warto też napić się jakiegoś wspomagacza , np , wspomniany chillout wild drink power , jest to napoj przeznaczony dla osób , które mają ogromny wysiłek fizyczny ale również i umysłowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninoczka5
na siłownie wodę niegazowaną polecam oraz tak jak kolezanka powyzej polecam chillout wild drink power . Ja go pije nie tylko piję podczas ćwiczeń oraz podczas sesji na studiach . Lepsze niż kawa , świetnie poprawia koncentracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woda najlepsza dla naszego organizmu nic innego nigdy nie piłam na siłowni A może ktoś chce wsiąść udział w tak zwanym biegu dla twardzieli, moja znajoma mówiła mi, że jest takie coś organizowane 28 maja w Gdańsku. Zapowiada się naprawdę niezapomniana przygoda. więcej informacji pod linkiem http://warriorsrun.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Woda, woda, woda. To podstawa pic wodę. I to najlepiej około 2l dziennie. Pije Veroni Hydration, woda która ma zbliżone pH do pH krwi. Wtedy odżywiane są prawidłowo komórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milabelka
U nas można ją kupić na siłowni w sklepie. Faktycznie dobra, ma w składzie też elektrolity, a nie zawiera cukru, więc dla mnie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rbbbb
Jestem zwolennikiem organicznych napojów energetycznych, wolnych od GMO. Moim zdaniem trzeba zwracać uwagę, czym energetyk jest słodzony. Dla mnie numer jeden to Dark Dog, bo słodzą go stewią, masz w składzie jagody Acai, więc realna wartość dla odchudzania, guarana w standardzie, no i dobrze smakuje. Nawet po kilkunastu wypiciach nie masz dość smaku, bo jest bardzo naturalny. Spróbuj wypić kilkanaście razy najpopularniejsze energetyki to zrozumiesz, o czym mówię. Jak ćwiczysz zawodowo to polecam http://darkdog.com.pl. W niektórych krajowych marketach znajdziesz bez problemu. Trzeba się tylko trochę rozglądać i zdobyć podstawową wiedzę o potencjale produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryndzia
na siłownie nosze tylko wodę, ale ostatnio zakupiłam sobie wreszcie sokowirówkę (akurat promo na sferis.pl) i rano pierwsze co robię, to soczek z różnych owoców i warzyw, codziennie coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×