Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co mi jest

Polecane posty

Gość gość

wiem ze takie tematy juz byly I wiele osob ja ma ale od wielu lat mieszkam za granica sama znajomych mialalm I nie mialalm jak sie przeprowadzalam to kontakty sie urywaly teraz znowu jestem w nowym miejscu I nie mam znajomych poza tymi z pracy nie wiem ale zyje z dnia na dzien chodze jak zombie jakis robot wszystko robie automatycznie bo tak trzeba bo rachunki trzeba placic mam okazje poznac nowych ludzi I moze druga polowke ale nie probuje uciekam od tego wole sie zaszyc w domu z laptopem albo filmem I siedziec tak sama probowalalm wyjsc do ludzi kupilam karnety na silownie na inne tego typu sporty ale nie poszlam bo nie chce nie mam sily motywacji wole tak wegetowac nic mnie nie cieszy nie chce juz walczyc lubie siedziec sama spac zaszywac sie w pokoju lubie samotnosc jestem po trzydziestce Co mi jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam to samo, zastanawiam się czy to nie depresja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze dpresja. moze po prostu kryzys-sama jestem po duzych rozczarowaniach i powiem ci ze z jednej strony przebywam sporo z ludzmi ze wzgledu naprace ale jak sie zaszyjew domu tonkt mnie nie wyciagnie i nieraz mi sie niechce nikogo widziec-trudne pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze ze nie chce mi sie wychodzic z inicjatywa nie chce mi sie walczyc zabiegac o przyjaznie miloscie bo i tak sie rozpadna jak do tej pory godze sie z tym ze juz tak zostanie ze bede sama bez swojej rodziny bez swojego wymarzonego domu bez przyjaciolki ktos powiedzial kiedys ze trzeba szukac probowac ja tak robilam i nic nie wyszlo pozniej obralam taktyke zajnij sie soba a samo sie znajdzie i sie nie znalazlo wszystko zawiodlo wiec co jeszcze mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przez wiek. Jestem facetem i mam tak samo, jestem znużony niepowodzeniami i nic mi się już nie chce. Gdy tylko mogę również uciekam od ludzi i zaszywam się w domu spędzając czas w samotności która coraz bardziej staje mi się przyjacielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest aż tak źle skoro nie specjalnie widać żebyście lubili się znęcać. Ćwiczenia na kręgosłup są bardzo przyjemne . Pomagają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotnosc bywa wiekszym przyjacielem niz ludzie czasem. ale bez przesady, na dluzsza mete jest ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×