Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

5 TYDZIEN CIAZY NEGATYWNY TEST X 3 czy to mozliwe

Polecane posty

Gość gość

Hey Dziewczyny :) Pytanie za 100punktow :) zawsze mialam regularny okres powinnam dostac 2-3 maja , ale nie pojawil sie , zrobilam 3 testy wszystkie negatywne ,czy mimo to moge byc w 5 tyg ciazy liczac od ostatniej miesiaczki ? Objawy: bol lewego jajnika , bol piersi , wzmozona chec picia plynow , mmo kataru wrazliwa na niektore zapachy , uczucie glodu a jednoczesnie uczucie sytosci i niechcec to miesa i wedlin -choc brak mdlosci ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 testy negatywne, ale przecież ty i tak jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nie. ja tez miałam dostac 2-3 maja okres a do tej pory nie ma nic. skoro ci test wyszedl negatywny to nie ma zludzen i to jeszcze trzy razy. ja tez kiedys mialam taka akcje, po prostu okres sie spoznil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale poki co nie czuje abym w najblizszych dniach miala dostac okres :) zawsze przed okresem ok tygodnia bolal mnie brzuch i jajniki a teraz tylko lewy jajnik :) czytalam ze u niektorych kobiet steżenie HCG jest zbyt niskiie aby wykryc ciaze ... czy to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie mam żadnych objawów na okres, a zawsze bolał mnie brzuch i miałam plamienia. zluzuj majty :) jak ci trzy razy test negatywny wyszedł tzn ze w ciazy nie jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak nie jest, przecież t już 5 tydzien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej jest to możliwe. Ja jestem w 6tc (zrobiłam hcg) i z ciekawości zrobiłam test domowy i wyszedł negatywny. To zależy od organizmu, może u ciebie w moczu jest jeszcze małe stężenie. Na twoim miejscu zrobiłabym badania krwi. Ps . w 1 ciąży test domowy wykrył mi ciążę dopiero w 8mc. Synek zdrowy, i ciążą przebiegła bez problemowo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie ze jestes w ciazy autorko, objawy ktore wymienilas sa typowymi objawami ciazy i wcale nie wystepuja tez przed okresem :) jak tak dalej pojdzie to faktycznie bedziesz w ciazy, ale urojonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm w 8mc ???? Ooo to dlugo nie wiedzialas o ciazy :-\ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedys jqk okres mi sie spoznial robilam test i wyszedl negatywny. Za jakis czas mialam wizyte kontrolna u gina. Nawet nie bralam pod uwage ze moge byc w ciazy bo przeciez test byl negatywny, a gin mowi:"wie pani co ja tu widze? Co? Male serduszko:) Coooooo?! Bylam mega zaskoczona:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I byl to juz 8 tydZień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 tydzień *. Widzę że tu poziom niektórych gości to poniżej gimnazjum. :) Nierozumiem ludzi którzy wypisują głupoty nie mając pojęcia o tym. Zapewne dzieci nie macie to po co te komentarze ? Dziewczyna oczekuje pomocy, a nie komentarzy jakiś zakompleksionych idiotów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia

Mi to wyglada na ciaze pozamaciczna, objawy podobne do moich, test negatywny na przełomie 4-5 tydzień, potem okres, powiększenie piersi, potliwość, lekki ból jajnika, sny jak na jawie, 2 tygodnie potem szok - znowu okres ( krwawienie) , przeszywający  ból lewego jajnika, ból ramion i szyi, bolesność piersi, poczucie, ze coś jest nie tak, test ciążowy tym razem pozytywny, doktor, szpital, ciąża około 7 tyg., operacja z wycięciem dzidziusia z lewym jajowodem  :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość mama

Jestem właśnie w 5 tygodniu ciąży , również miałam takie objawy plus ból kręgosłupa , 5 dni przed okresem ( wiem że za wcześnie ale miałam mieć przed okresem zabieg nie odpowiedni w ciąży dlatego poszłam się zbadać ) zrobiłam beta hcg wynik 94 po dwóch dniach 210 jestem przekonana że test wyszedłby mi wtedy pozytywny , jeśli podejrzewasz ciążę nie rób testów bo za te testy byś miała badanie bety które jest wiarygodniejsze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość mama
1 minutę temu, Gość Gość mama napisał:

Jestem właśnie w 5 tygodniu ciąży , również miałam takie objawy plus ból kręgosłupa , 5 dni przed okresem ( wiem że za wcześnie ale miałam mieć przed okresem zabieg nie odpowiedni w ciąży dlatego poszłam się zbadać ) zrobiłam beta hcg wynik 94 po dwóch dniach 210 jestem przekonana że test wyszedłby mi wtedy pozytywny , jeśli podejrzewasz ciążę nie rób testów bo za te testy byś miała badanie bety które jest wiarygodniejsze 🙂

Heh dopiero zobaczyłam z kiedy to wątek hehe pewnie ta pani już ma dziecko albo i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia123
Dnia 7.04.2019 o 20:09, Gość Gość mama napisał:

Heh dopiero zobaczyłam z kiedy to wątek hehe pewnie ta pani już ma dziecko albo i więcej 

Mozliwe ze tak ale nie tylko tej Pani sie przyda taka informacja. Sama czekam na @ktory powinien przyjsc wczoraj a nie ma go,staramy sie o dzidzie juz 8miesiac ale nie chce sie nastawiac. Zaczely sie mdlosci sennosc testu jeszcze nie robie bo mam niereguralny @ ale mam pytanie do mam lub przyszlych mam,czy zmienil sie u was śluz szyjkowy? Nie chce sie wkrecac ale co chwile czuje wilgotnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×