Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ukryta prawda

Jak wam poszła matura z języka angielskiego

Polecane posty

Otóż ja w zadaniu Prawda Fałsz w jednym zdobyłam w jednym 2 pkt, a w innym 3 pkt już jest 5 pkt W zadaniach a b c , w jednym 2 pkt a w innym 1 czy 2 pkt Razem jest 8 albo 9 pkt Nie mam pewności jak poszły mi zadania gdzie to liczby trzeba było przypisywać literki. Napisałam list ale może nie zbyt poprawnie,nie do końca że sprzedałam telewizor oraz o organizacji kursu, też coś napisałam. Myślicie że zdobędę 15 pkt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ideolog_Gender
rewelacyjnie pozdrawiam z Jerozolimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelacyjnie może nie ale jak będzie z 15 pkt to zdam, zdam to czego nie mogę od 2011 roku zdać. 17 maja mam ustną. Trzymajcie za mnie kciuki, może uda mi się zdać również matematyka. Ja oczekuję 30% ze wszystkiego a potem pójdę na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzis mam ustną :D k***a i tyle stresu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 17 maja w sobotę, też mam stres, chciałabym zdobyć to 30% po to by tylko mieć maturę, po nic więcej, ta matura jest mi potrzebna by mieć chociaż wykształcenie wyższe licencjackie i móc pracować w jakiejś korporacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o której godzinie masz tą ustną????? Ja nie zdawałam dodatkowego przedmiotu bo to bez sensu a matura maturą, przyda mi się do wykształcenia wyższego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty chcesz iść na studia
a jak ci poszedł polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje wyniki mogą być takie język polski_44%, język polski ustny_75%, język angielski_30%, język angielski ustny_30%, matematyka_30%. Język polski już zdałam w 2011 a matematyka i angielskie ciągną się za mną 2011-2012-2013-2014. Czekam aż to zdam i pójdę na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez z 30% to sie nigdzie nie dostaniesz, no chyba ze do jakiejs prywatnej gdzie trzeba mnostwo kasy placic w pcimiu dolnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty chcesz iść na studia
To masz ambicje, rzeczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem na prywatnych jest taniej niz na panstwowej zaocznej :) malo kto moze sobie teraz pozwolic na dzienne. Ja mam maturę ustną na godzinę 16:45 ale w szkole mam byc szybciej, bo duzo ludzi moze nie przyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mówię jak wygląda moje życie 1. Chodziłam do technikum o profilu technik organizacji usług gastronomicznych i nie zdałam matury ani egzaminu zawodowego. 2. Z egzaminu zawodowego technik organizacji usług gastronomicznych - zrezygnowałam. 3. Poszłam do szkoły policealnej o kierunku technik rachunkowości, szkoła 2 razy w tygodniu wtorek,czwartek od 17-19 i też rezygnuje z tej marnej szkółki bo to jest bez sensu. W dodatku pierwszy semestr był za darmo a dyrektorka, właścicielka szkoły domaga się kasy za luty i marzec, oraz być może kwiecień. Co więcej złożyłam ogłoszenie przez internet do szkoły żak i dzwonili do mnie stamtąd prosząc bym złożyła papiery. 4. Zrezygnowałam z egzaminu zawodowego, szkoły policealnej ale maturę chce zdać. I to nie jest tak że mnie nie przyjmą, przyjmą mnie. Jest niż demograficzny, myślę o państwowych zaocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a masz kase na zaoczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę powodzenia. Mnie na dzienną szkołę nawet nie stać, nie ma mi kto pomóc. Np. rodzice to mówili bym się zapisała do tej policealnej a potem były problemy żeby mi dać na busa. Ale mam już grupę, zdobyłam pracę i teraz liczę na to że dostanę na studiach stypendium z PFRON, socjalne oraz za wyniki w nauce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mi PFRON zrefunduje, słyszałam że oni mają program student i płacą za studia osobom z umiarkowanym i znacznym stopniem niepełnosprawności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli skoro PFRON opłacał by Ci te studia to ty uczyłabyś się z naszych podatków. Dobrze zrozumiałam, wiesz co jesteś pasożytem jakich mało. Zdrowa c**a jak koń i liczy na to że państwo będzie ją utrzymywać PFRONOWSKA świnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam jak jest to czemu by nie skorzystać, nie cisnijcie jej już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie poszla na spoko :) www.youtube.com/watch?v=fM3i2-hdbiQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×