Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniesia_

kopenhaska i co dalej?

Polecane posty

no super sa te worki. Kurde dziewczyny ciesze sie jak glupia. Moj stepper dzisiaj przyszedl i wyglada jeszcze lepiej niz sie spodziewalam! AAA Aniesia cwiczymy dzis razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi- super :) juz sie ciesze na wspolne cwiczenia.... zazdroszcze Ci ze masz zielony stepper....wrrrr ;) uprzedzam ze pewnie zacznie skrzypiec ...ale jak sie go naoliwi powinno byc ok ;) no ja zawsze zapominam o dniu matki....ale jakos sie tym razem w pore opamietalam hehe..,kiedys zupelnie zapomnialam i tez kwiaty zamawialam przez internet bo juz bylo za pozno na poczte ehh ....mama malo zawalu nie dostala....taka radosc...teraz nigdy jej nie ma w domu wiec wole wyslac cos poczta..kupilam jej ulubione perfumy ktorych w Polsce nie mozna dostac..wiem ze z tego zawsze sie ucieszy ;) a nawet jak dostanie z malym opoznieniem to zwale wine na poczte :P worki....jakie worki???? moze mnie by sie tez przydaly...musze pomyslec ;) bo mam male mieszkanie i ciagle miejsca mi brakuje a tu wlasnie trzeba zmienic koldry na letnie....hmmmm.....zawsze macie dobre pomysly ;) chyba pora na malo przekaske...zanim nastepny klient przyjdzie....mam kurczakowe plasterki i papryczke w kawalkach...ide wcianac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzicie dziewczyny już chyba taki mój urok że ja zawsze w tyle za wami.... macie już więcej zrzucone kg bo tak koło 5 jak pamiętam a ja szkoda słów teraz to może kg bo naprawdę czuję że przybrałam.i wy już razem ćwiczyć możecie a ja jeszcze czekam no cóż ale dołączę się niedługo cieszę się justi twoją radością ty to masz dziś dzień wspaniały od rana)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniesia to się chyba worki próżniowe nazywają są takie zamykane z dziurą na odkurzacz do odsysania powietrza bardzo fajne polecam właśnie więcej miejsca wtedy jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniesia ja mam takie www.ebay.co.uk/itm/12-X-LARGE-VACUUM-STORAGE-SPACE-SAVING-BAGS-55-X-90CM-/380908729343?pt=UK_Storage&hash=item58afedf3ff ale mozna rozne rozmiary. Chyba kupie taka duza wlasnie na posciel zimowa dobry pomysl Maj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja własnie w ten duży pościel schowalam 2 koldry mi weszly 135x200 i poduszka 80x80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale piękna pogoda za oknem :) chyba wyjde z mala do ogrodka chociaz jak wstanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano pieknie jest :) mam nadzieje ze korzystacie ze swiezego powietrza kobitki- ja dzis siedzie i sie kisze ......dobrze ze chociaz siedze przy oknie wyjatkowo to chociaz sie naciesze widokiem (bo normalnie to na sciane sie gapie i nawet nie wiem jaka jest pogoda hehehehe)....i bylam na chwile na zewnatrz jak na ta poczte szlam ;) jeszcze tylko godzinka z hakiem i do domku :) ....moze wstapie na solarium bo jestem taka blada jak sciana ze jak cos z krotkim rekawkiem zaloze to normalnie wstyd :P zjadalam wlasnie reszte mojego lunchu...a ze tym razem to byl batonik Alpen light ....jestem wniebowzieta :) ....zauwazylam ze jak sie jest na diecie i sie nie grzeszy....to wszytko lepiej smakuje...docenia sie bardziej to co sie do ust wklada ;) cieszcie sie piekna pogoda...bo nie wiadomo jak dlugo potrwa...u nas jutro ponoc ma byc ulewa i burza z piorunami....wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz po kolacji. Dzis wczesnie bo zglodnialam jak wilk. Za duzo tych krabow nie zjadlam na obiad bo mi cos nie podeszly :) a i musze sie przyznac bez bicia zgrzeszylam, zjadlam ciasto z zurawina, ciocia wczoraj zostawila jedno i stwierdzilam ze jak jest jedno to zjem i odrazu wyrzuce opakowanie haha. Wiem glupio to sobie wytlumaczylam ale taka mialam na nie ochote. Jak mala pojdzie spac to na stepper i bede spalac to ciastko :) Masz racje Aniesia wszystko o wiele lepiej smakuje, proste smaki a czasem naprawde zaskoczyc potrafia. Jutro chyba sobie kupie swieza kapustke i ugotuje z marchewka tak jak mowilas wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja tez sie melduje juz po kolacji....zaraz pekne bo caly sloik kapusty zjadlam ;)....wyszlo mi dzis z obliczen ze zjadalam do tej pory ok 800kcal wiec chyba jeszcze cos powinnam ale nie wcisne nic narazie bo ta kapusta tak sie napchalam....uffff :P robie herbatke ziolowa...jakby kto mial ochote na wspolne popijanie to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh no to Cie wzielo na ta kapuche, uwazaj zebys znowu w nocy nie musiala latac do kibelka ;-) to co jutro wazenie? czy dopiero w sobote? Ja ide uspic mala i pozniej sie odezwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe...chyba prosze sie klopoty bo nie dosc ze kapuste zjadlam to jeszcze wcisnelam maly jogurt na deser :P jutro juz kapusty nie bede miec w jadlospisie...za to grejfrut rano, na lunch nalesniki z jagodami a na kolacje makrela z serkiem i cebula....jakas odmiana ;) wazyc sie chyba bede jednak dopiero w sobote....bo dobrego przeczucia nie mam niestety....wiec jeszcze kilka dni zanim sie zdobede na odwage stanac na wage- ale mi sie zrymowalo hehehehe to kiedy na stepper wskakujesz Justi? ja czekam az sie troche ochlodzi bo poki co nadal duszno u mnie....uffff ;) Maj- poszlas na spacer i sluch o Tobie zaginal....gdzie sie podziewasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety.....jak zaczynam jesc to wlacza mi sie moj demon...juz brzuch mnie boli i czuje jakbym miala peknac i nie moge przestac...po jogurcie zjadalam pol szklanki mleka w proszku a ze po tym mleku zawsze mnie mdli (pytanie po co wogole zaczynam???) wiec na orzezwienie grejfrut...a potem jeszcze jeden grejfrut....ratunku!!!!!!!!...niech mnie ktos zatrzyma....jak ja siebie nienawidze w takich momentach....ehhh....bede musiala dzis 600kcal na stepperze spalic zeby nie miec wyrzutow sumienia....tylko po co ja to robie.....dlaczego nie moge sie zachowywac jak normalny czlowiek....ehhh......szkoda slow.....a tak mi dobrze szlo....:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ma chwile slabosci Aniesia ja dzisiaj tez wpalaszowalam wielkie ciacho a za kare mialam nie jesc slodyczy caly tydzien. Malo slowna jestem ehh Moja mala juz od 2h probuje zasnac i nic lezalam z nia przez godzine zasnela chcialam ja polozyc do lozeczka to sie obudzila i lament jak nie wiem. No i dalej nie spi tylko placze. Jak zawsze ladnie zasypia to dzisiaj cos z nia nie tak. Moze ja brzuszek boli albo cos no nie wiem. Wyladowala na glowie dzis bo uczy sie chodzic i mi sie wyrwala z reki. Tak biedna plakala jak uderzyla glowa o ziemie :( dobrze ze to dywan. Mam nadzieje ze to nie przez to nie spi ze sie uderzyla ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj...bidulka- najpierw wysypka, goraczka teraz guz na glowie...jak to sie mowi ze nieszczescia chopdza parami...a moze trojkami....ehhh.....ukochaj ja mocno!!!!! dzieki tez ze nie krzyczysz...ale musialam napisac jaka jestem stuknieta zeby sama siebie zawstydzic.....i juz sie biore za siebie.....bo naprawde jedzenie dziala na mnie jak narkotyk...wszystko jedno co...jak zaczynam buzia mielic to przestac nie moge :(....ale juz jest ok.....tylko wzdeta jestem jak balonik...dziecko do wanny wsadzilam i juz maszeruje...tylko mam mala przerwe na drinka....bo zapomnialam ze musze miec pod reka butelke wode...wiec pisze szybciutko....;) mam juz 200kcal za soba...jeszcze 400 i bede happy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok...mam 400 za soba..ide wyciagnac Dylana z wanny i bajke przeczytac i jeszcze nastepne 200 i bede mogla usiasc odsapnac,,,,;) ciekawa jestem gdzie Maj zniknela.....hejjjj.....odezwij sie kobitko!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo spi, w końcu musiałam z nią leżeć a ta sobie gadała, wkładała mi palce do oka i przewracała z brzucha na plecy i na odwrót hehe :) wlasnie stepper wyciagnelam, odpoczne chwile i bede chodzic. W sumie to nie wiem czego sie spodziewac ale tak jakby troche nim jestem zawiedziona bo te kroki az takie dlugie nie sa no ale moze tak ma byc, nie mam porownania. No i z tymi raczkami jakos dziwnie tez rytmu zlapac nie moglam. Na poczatek tylko 200 kcal planuje, zalezy ile mi to zajmie jak szybko to moze dluzej. Zalacze jakis film i zobaczymy :) Szczerze mowiac to bym sie juz polozyla ale nie musze spalic to ciacho :) No wlasnie wczoraj wieczorem ja zniknelam dzisiaj Maj :) mam nadzieje ze nie siedzi zakorkowana w kibelku hihi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo spi, w końcu musiałam z nią leżeć a ta sobie gadała, wkładała mi palce do oka i przewracała z brzucha na plecy i na odwrót hehe :) wlasnie stepper wyciagnelam, odpoczne chwile i bede chodzic. W sumie to nie wiem czego sie spodziewac ale tak jakby troche nim jestem zawiedziona bo te kroki az takie dlugie nie sa no ale moze tak ma byc, nie mam porownania. No i z tymi raczkami jakos dziwnie tez rytmu zlapac nie moglam. Na poczatek tylko 200 kcal planuje, zalezy ile mi to zajmie jak szybko to moze dluzej. Zalacze jakis film i zobaczymy :) Szczerze mowiac to bym sie juz polozyla ale nie musze spalic to ciacho :) No wlasnie wczoraj wieczorem ja zniknelam dzisiaj Maj :) mam nadzieje ze nie siedzi zakorkowana w kibelku hihi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo spi, w końcu musiałam z nią leżeć a ta sobie gadała, wkładała mi palce do oka i przewracała z brzucha na plecy i na odwrót hehe :) wlasnie stepper wyciagnelam, odpoczne chwile i bede chodzic. W sumie to nie wiem czego sie spodziewac ale tak jakby troche nim jestem zawiedziona bo te kroki az takie dlugie nie sa no ale moze tak ma byc, nie mam porownania. No i z tymi raczkami jakos dziwnie tez rytmu zlapac nie moglam. Na poczatek tylko 200 kcal planuje, zalezy ile mi to zajmie jak szybko to moze dluzej. Zalacze jakis film i zobaczymy :) Szczerze mowiac to bym sie juz polozyla ale nie musze spalic to ciacho :) No wlasnie wczoraj wieczorem ja zniknelam dzisiaj Maj :) mam nadzieje ze nie siedzi zakorkowana w kibelku hihi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie ze mala spi....Ty za to z rozpedu 3 razy to samo napisalas hehehe ja mokra jak szczur...ale zrobilam 4200 krokow czyli dokladnie 600kcal w sumie :) i juz sie troche lepiej czuje...ale steper wydaje takie odglosy ze strach...nie moge sie doczekac kiedy moj luby cos z tym zrobi bo spodziewam sie najzadu sasiadow lada chwila ;) ale sie zmachalam..prawie jak na spinie na silowni....leje mi sie mi sie pot po plecach ciurkiem normalnie heheheheh Maj- mam nadzieje ze wszystko u Ciebie ok....daj znac kochana bo sie stesknilysmy za Toba :) Justi- jak masz sile to do boju....zrob tyle ile uwazasz za sluszne na pierwszy raz :) powodzenia- czekam na relacje jak Ci poszlo....musze teraz sie glachnac na chwile i jakis durny program obejrzec dla relaksu.....jeszcze sie odezwe przed snem....to na razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniesia jak Ty to robisz?? 300krokow 43kcal i mam juz dosc haha masakra jakas leje mi sie z glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to jakiego! Ja padam ide pod prysznic i do lozka bo nie mam sil! 100kcal spalone 700krokow i nie mam sil na nic wiecej heheh. Dobranoc Kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc i buzka- do uslyszenia jutro- mam nadzieje Maj sie jutro odnajdzie! pa xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczyny wczoraj nieco zasiedziałam się przed telewizorem filmy mnie wciągnęły jakoś.mąż pracował na dworzu i wrócił cały rozpalony nic nie pomagało bałam się żeby udaru jakiegoś nie dostał.wczoraj wieczór i noc wiatrak włączony bo by oddychać nie było czym taka duchota.dziś nieco przysnęłam z rana ale kawka już wypita i actimel też.wczoraj ten sok z ogórków zadziałał sama woda ze mnie leciała ale już ok tylko martwię się bo to nie o to przecież chodzi zeby mieć codziennie sraczkę tylko zeby organizm sam się oczyszczał regularnie.tak myślę że ja może za mało jem w sensie kal bo 600-800 to nie jest dużo i może z tąd ten problem?jak myślicie?co do steppera gratuluję wam obu aniesia ty to rekordy ginessa bijesz chyba ile ci to zajmuje czasu takie 600kal?justi mała pewnie z gorąca też nie spała.tobie też graatuluję że udało ci się dobić do 100kal bo to nie jest tak łatwo jak się wydaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wyostrzonego smaku na diecie tak myślę że coś w tym jest inaczej się dostrzega wszystko i lepiej te zakazane rzeczy smakują.bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak tam co tam z wami dziewczyny?aniesia ty dzisiaj masz wolne o ile sobie przypominam tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam z rana :) No to nieciekawie Maj:/ mam nadzieje maz dzisiaj czuje sie lepiej. U nas wieczorem juz nie bylo tak cieplo w koncu to Szkocja hehe takze mala jak juz zasnela to spala. Przebudzila sie raz w nocy bo slyszalam ze sobie pomrukiwala ale zasnela zaraz i wstala o 7:30 :) Musze sie dzis pochwalic wskoczylam na wage a tu 69.1kg bylam w szoku. :) W sumie nie liczylam ile kalorii wczoraj zjadlam ale mysle ze nie mniej niz 1300kcal. Maj czytalam na jednej z moich dietowych stronek ze dzienne zapotrzebowanie energetyczne kobiet na podstawowe funkcje zyciowe to od 1600do2000kcal. Na kogos z moim wzrostem liliputkowym to kolega po AWFie mi obliczyl cos kolo 1670kcal. Takze zeby schudnac to tak max minus 300kcal bo jesli mniej to organizm sie przelacza na funkcje przetrwania i magazynuje zapasy. Nie wiem tak mi tlumaczyl takze ja sie staram tak kolo 1300kcal narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ladnie Cie pogonilo. Ja narazie odpukac codziennie kibelek. Zwykle po kawie ;) Ten stepper to masz racje nie tak latwo jak sie wydaje. Ja stepowalam 30 min na te 100kcal. Na biezni bieg 30 min 300kcal mialam spalone przewaznie. Aniesia pewnie stepuje przez sen tez heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis na sniadanie kromka pieczywa ciemnego ze slonecznikiem i serem zoltym. Na obiad ryvita z philadelphia i sliwki. Na kolacje jeszcze nie wiem. A Wy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×