Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniesia_

kopenhaska i co dalej?

Polecane posty

jestem...nareszcie...lepiej pozno niz wcale ;) mialam wariacki poranek...dziecko do szkoly, zakupy, silownia- spin, prysznic, suszenie glowy....dentysta....i w koncu jestem :) niestety dal mi znieczulenie..pol twrzy nie czuje i jesc nie ma sensu bo nic nie poczuje a glodna jestem...ehhh nawet kawy sie nie napije bo mi wszytko bedzie po brodzie cieklo..wiec musze poczekac troche ehh Maj- dobrze ze sie odnalazlas...myslalam ze moze Ci internet wysiadl ;) dobrze ze jestes - mam dzis wolne..ale jak widzisz bardzoiej zajeta jestem niz jak w pracy siedzie hehehehe- uwazaj z ta biegunka bo tylko sie odwodnisz i nic dobrego z tego nie bedzie..zazdroszcze jednak ze tak malo jesz...bo o ile doczytalas..mnie wczoraj ponioslo znowu...ehhh- ciezko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi- czesc kochana- ja jestem tylko nie mialam jak taki mlyn od rana- ciesze sie ze mialas przespana noc....pada u Was bo u mnie sie zimno zrobilo tak nagle i lalo dosc mocno teraz kropi troche...niby szkoda ale ulga od tej duchoty ;) gratuluje Ci kochana spadeczku...brawo- ja nie wiem kiedy sie zwaze...znowu boje sie swojej wagi..wiem ze to glupie ale widze po spodniach ze nie sa juz tak luzne jak byly wiec bez senu sie zdoluje tylko..ehhhh.....ja nie moge jesc wieczorami zeby cos zrzucuc wiec dzis postaram sie ze wszytkich sil byc grzeczna...bo te cwiczenia mimo ze niby tyle spalam...jakos nie daja oczekiwanych rezultatow...jak tam pisza na sparkpeople...im wiecej spalasz tym wiecej mozesz zjesc..jakos u mnie sie to niebardzo sprawdza :( nalesnikow mi sie chce.....ejjj...znieczuelnie puszczaj bo niecierpliwa jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniesia moze miesnie Ci rosna ;) ja nie jem nic po 20 takze staraj sie moze nie podjadac juz po tej godzinie no nie wiem czemu tak. A moze poprostu Ci sie wydaje ze nie tracisz? mmm nalesniki brzmia smacznie :) ja wlasnie w pracy jem ryvite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieki....zawsze dobrze uslyszec swloa wsparcia...znam swoje cialo i wiem ze zeby schudnac musze nie jesc wieczorem....wiec obiecuje poprawe :) bede wiecej pic jak dawniej.....sprawdzalo mi sie to przez jakis czas :) oh.....ide kawer robic...najwzyej sie opluje...musze cos w siebie wlac bo juz prawie 13ta a ja o grejfrucie tylko.....a dlugie przerwy nie sa dobre bo jak zrobie sie bardzo glodna to jeszcze trudniej bedzie mi sie wieczorem opanowac ;) to co...pijemy cosc razem ;) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniesia moze miesnie Ci rosna ;) ja nie jem nic po 20 takze staraj sie moze nie podjadac juz po tej godzinie no nie wiem czemu tak. A moze poprostu Ci sie wydaje ze nie tracisz? mmm nalesniki brzmia smacznie :) ja wlasnie w pracy jem ryvite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pije wode bo kawe juz wypilam :)) nie wiem czemu wysyla mi kilka razy te same wiadomosci! No wyobraz sobie ze ja Cie widze i palcem robie nunu za kazdym razem jak chcesz po 20 cos wszamac haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zrobie kochana....juz czuje na sobie Twoj srogi wzrok :) dzieki...jestes bardzo pomocna - naprawde sie ciesze sie sie wzajemnie wspieramy...:) zronbilam kawe z mlekiem 30kcal- to nie tak zle ;) troche mi to kapie po bokach ale od razu mi lepiej jak cos cieplego mam w zoladku...nalesniki dopiero bede za godzine robic...o 15tej musze syncia ze szkoly odebrac i gdzies do playcentre go zabiore bo park dzis odpada przy tej pogodzie ....kupialam sobnie kilka gazetek plotkarkich to moge posiedziec ze dwie godzinki a niech sie chlopak wyszaleje z dzieciakami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piernicze jakie mocne to znieczulenie- dentysta mowil ze po godzinie powinno ustapic a tu juz poltorej godziny mija a ja nadal nawet nosa nie czuje nie wspominajac o ustach......jesc mi sie chce !!!!!! Maj- co tam u Ciebie....nadal goraco? moze do Was tez dojdzie to ochlodzenie??? odezwij sie w wolnej chwili- sciskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys po wizycie u dentysty mialam wizyte u higienist nie wiem jak sie to nazywa po polsku, ale ktos od higieny jamy ustnej bo jak karmilam piersia to strasznie mi dziasla krwawily. No i po czyszczeniu i masowaniu dziasel kazala mi wyplukac usta. Wlalam wode do buzi i az mi pociekla po brodzie bo bylam dalej znieczulona i nie pomyslalam ze przeciez nie mam kontroli nad wargami hahaah taka ciumcia rumcia wyszlam ;) Fajnie tak z dziecmi wyjsc do playcentre Ja ubolewam ze przez prace juz nie moge wychodzic z mala na grupy, zawsze to lepiej jak ma kontakt z rowiesnikami no ale co zrobic :) (najlepiej to postarac sie o rodzenstwo chyba hahahah ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upał dalej trzyma. justi jak ja ci zazdroszczę tego spadku- ja tu niby dużo nie jem a waga nie spada postaram się jeść koło 1000 kal ale przy tym upale nie jest łatwo bo ja głodna nie jestem więc te dodatkowe kalorie to jakoś wmusić będę musiała no może wtedy coś u mnie zadziała dziś liczyłam to mam mieć trochę ponad 1000 zjadłam kawę i actimel,grejpfruta,łososia wędzonego,tuńczyka 2łyżki,2plastry twarogu chudego,makrelę bardzo dużą 250g specjalnie żeby mieć te 1000kal dziwnie sama wiem jak to brzmi zawsze musiałam odejmować kal a nie dodawać sobie) kupiłam sobie dzisiaj zarąbiste dżinsowe spodenki takie króciutkie super w nich się sobie podobam i nie zamierzam przybierać już! pozdrawiam dziewczyny zajrzę za chwilkę znowu bo muszę męzowi obiad zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...nareszcei wraca mi czucie....nalesniki juz sie robia :P Justi- ja juz jestem za stara na rodzenstwo dla Dylana heheheheh- dlatego latam kiedy moge do roznych miejsc z dziecmi.....i dobrze ze luby tez ma syna ktory nas odwiedza....Dylan kiedsy do mnie mowi ze chetnie by sie z nim ozenil.....bo on tak rozumie ze mozna zsotac rodzina....hehehe- dziecieca logika heheheh- chcial zeby tamten byl jego bratem ;) o...nalesniki mi sie pala ojoojojojojo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Ci zazdroszcze Maj takich spodenek....ja nie moge takich nosic bo mam bardzo grube uda....taka budowa ....nawet jak bardzo schudne to nieproporcjonalnie wygladam....jakbym byla lyzwiarka zawodowa hehehehe- juz sie z tym pogodzilam....ja uwazam ze kazdy powinien wiedziec w czym mu dobrze a w czym nie i ubierac sie z glowa.....to nie dotyczy angielskich kobiet....one z pepkiem na wierzchu chodza nawet jak sie sadlo wylewa ze spodni hehehehe :) juz zjadlam...tyle czekania..5 minut i juz po nalesnikach :P..ale pyszne byly...z cynamonem i serkiem danio waniliowym dzisiaj zamiast jagod- tak mnie naszlo....caly posilek z wyliczen wyszeld 476kcal wiec jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha to tak jak ja, uda zawsze jak łogórasy, no normalnie nie wiem po kim bo moja mama to szczuplusie. Siostra to samo jak mama, do tego je pizze, slodyczy mnostwo i max ile wazyla to 52 kilo teraz 49 i narzeka ze ma tluszcz :) Jak ja bym chciala miec takie problemy :P hahah Slodki ten Dylan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to znasz moj bol ;) tyle ze ja wiem po kim to mam- jak stane obok mojego ojca to mamy takie same nogi...nosz szok normalnie ;) ok..lece po mojego 'slodziaka' ale bede sie odzywac z komorki jakby co.....do uslyszenia zatem- duza buzka :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny piszę tak w przerwie między smażeniem kotletów jeny ale mi narobilaś smaka na naleśniki...ja w tych spodenkach wyglądam dobrze mimo że brzuch zdecydowanie musi być mniejszy ja nogi mam szczupłe a koło ratunkowe na pasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam i opone i łogórasy haha ;-) kurde jak się człowiek trzyma to się trzyma ale jedna chwila i wszystko moze pojsc w diabli ze tak powiem. Wlasnie sobie przypomnialam ze mam w szufladzie digestives w gorzkiej czekoladzie, moje ulubione aaaa walcze zeby nie wziasc jednego kurde wezcie te mysli odemnie :( normalnie jak jakies uzaleznienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justi trzymaj się lato idzie !!!jak tu z tymi oponami będziemy się ludziom pokazywać.(ja jeszcze ta sobota impreza że też teraz to musiało wypaść. na pewno nic nie zrzuciłam a jak co to i po sobocie jeszcze przybędzie .ja jutro chyba sobie takie naleśniki z danio zafunduję na obiad może jeszcze owoców dorzucę.to chyba nie powinno być żle jak mam sobie zwiększać te kal tylko obawiam się czy ja teraz znowu nagle nie przybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Maj masz racje :) Maj jak Ci sie ustabilizuje metabolizm to zacznie waga spadac. Nie mozliwe zeby przy jedzeniu tylko 1000kcal przybierac na wadze ani nic nie tracic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie mam ciągle nadzieję że ten metabolizm się ustabilizuję ale czas pokaże niby te 600-800kal to już długo jadłam więc pewna stabilizacja powinna być -nic myslę już co tu jutro wymyślić choć jeszcze 4 i 5 dzisiejszego posiłku nie jadłam.przy tej ilości wody ja naprawdę głodna nie jestem a brzuch wywalony jak balon)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze się ciągle pocieszam że to jak cwiczyć zacznę to się zmieni bo teraz leżę odłogiem można powiedzieć.ale wtedy też powinno się zwiększyć ilość kal tak jak zdaję się aniesia pisała więc znowu nie wiem jak to będzie. aniesia tyle zapyla a nie ubyło jej więc nie wiem ja to chyba będę taki królik doświadczalny zanim coś zrzucę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justi zmień sobie stopkę)))zasłuzyłaś na to niech oczy się cieszą od patrzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja- wiecie gdzie mnie zaciagnal? Siedze w McDolnaldzie - maja to takie playcentrum ze zjezdzalniami itp- on zjadl swoj zestaw a ja czytam gazetke popijajac moja wode ;-) Z tym metabilizmem to jest ciezko ja wiem ze rujnuje cala ciezka prace swoimi napadami obzarstwa, gdybym byla systematyczna to napewno byloby mi latwiej utrzymac wage ehh. Maj- nic sie nie lam niedlugo i oponka zniknie a poki co nogi pokazuj- skoro masz spoko nogi to sie chwal calemu swiatu- ja zwykle cycki pokazuje hehe- nie doslownie ale dekolty podkreslaja moj najwiekszy atutu- trza grac tym co sie ma czyz nie? :-P Justi ciastek nie ruszaj- Ty patrzysz na mnie a ja na Ciebie- pamietaj ze Cie obserwuje ;-) Chwilka przyjemnosci a potem bedziesz zalowac ... sobie tez tak bede powtarzac jak mnie bedzie kusic na cos grzeznego! Postanowilam tez bezodwrotnie- po 19tej dzis juz tylko pije! Wskocze tez na stepper chociaz 400kcal spalic- mam nadzieje jutro spodnie bez wciagania brzucha zaloze znowu- trzymajcie kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniesia jesteś niezastąpiona no potrafisz tak napisać ze od razu mi lepiej )) że ci się udało na nic nie skusić w tym mc gratuluję ja jakbym zaszła to na pewno jakieś lody lub kurczaczek ))więc dobrze że omijam szerokim łukiem .czekam na ten swój stepper żeby z wami kal zbijac.tymczasem wsówam tunczyka z twarogiem przede mną jeszcze ta wielka makrela noż czuję się jak balon!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie pokazujmy co mamy fajnego ja dziś na mojej pięknej nóżce takiego siniaka nabiłam sobie że hej -chciałam szybko wyjść ze sklepu i szlam nie po tej str co kasa tylko przez te bramki do wchodzenia chciałam się wymknać a one ciach i jak mi nie dowaliły te drzwiczki w udo(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o chyba będzie padało fajnie po takiej duchocie mam nadzieję że jednak jutro będzie znowu ciepło bo teraz smigam w tych spodenkach )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz....spodenki masz...siniak piekny na pieknej nozce hehe- wszytko jest ok :) ja z duma powiem ze nawet na kawe sie tam nie skusilam...choc korcilo mnie bardzo bo lubie capuccino ...i Dylan frytki zostawil...takie marnotrastwo heheheh ale nic..juz jestem w domu...wciagnelam na przekaske male pudelko borowek :) herbatke teraz robie a potem chyba jednak kapusta bo na makrele z serkiem cos mi ochota przszla a i kalorii ma wiecej nic kapusta wiec....obsesji kapuscianej ciag dalszy hehehehehe ktos chetny na herbatke????? zapraszam.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wodę popijam jest mimo deszczu tak gorąco że ona najlepsza jest.ja niestety zaraz pójdę po tą makrelę choć nie mam ochoty wcale ale skądś te kal muszę mieć i tak pewnie pól jej zjem jak dobrze pójdzie no ale tłuszczu też dziś dowalam w tych posiłkach jestem zdolna niesłychanie jesli chodzi o komponowanie posiłków to idzie mi to strasznie chaotycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze ze dzis masz 'rybny' dzien - ja tez mialam w planie makrele ale jednak zmienialm zdanie ;) herbatke pije bo zmarzlam.....wiec juz sie rozgrzewam....a chce sie napic przed kapusta to moze nie zjem jej tak duzo jak wczoraj....i wieczorem zalacze ten pas wibrujacy...niech moje miesnie brzucha troche wzmocni to moze mnie nie bedzie tak wypychac hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×