Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniesia_

kopenhaska i co dalej?

Polecane posty

Gość gość
Co za beznadziejne pomysły na dietę, nie wierzę! W erze dostępu do internetu, publikacji, porad itd. wybieracie dietę 1000 kalorii. Powodzenia dziewczęta w walce z efektem jojo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za wredny gosciu sie pojawil :) czytaj ze zrozumieniem a nie wymyslaj sobie farmazonow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja nie znosze jak sie gosciu przypaleta jak Filip z konopii...walnie jakims bzdetnym tekstem i tylko cisnienie mi podnosi..spadaj stad a jak juz chcesz sie wtracic to powiedz cos madrego ....chetnie posluchamy dobrej rady.....ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie przeczytałam i szczerze dołączam się do was GOŚCIU nie zauważyłeś chyba że my tu jemy 1200 -1300 kal a nie tysiąc nawet sokowa aniesi ma 1200kal więc coś nie tak czytaj uważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kobitki :) juz jestem po 'kolacji' heehehe...jesli to tak mozna nazwac....to mycie sokownika doprowadza mnie do szalu...ale sok jest bardzo mniamusny ;) opilam sie ze hej.....jeszcze sobie zaraz zrobie wode na goraco z cytryna....i bede juz super happy :) syncio rano zostala przeze mnie odstawiony do kolezanki ....a ja do pracy...i mialam go odebrac po pracy ale ona zadzwonila ze skoro jutro tez ide do pracy i ona ma sie nim znowu zajac .....to bez sensu sie tak krecic i ze Dylan zostanie u nich na noc....no szok....nawet nie ma szczoteczki do zebow ani majtek na zmiane ale az piszczal z radosci na to nowine...wiec coz....jestem sobie sama.....luzik...troche mi dziwnie ......smutno troche bez dziecka....wiec zagladam szujkac towarzystwa a was tez nie ma :( hello.....laseczki gdzie sie podziewacie???? jak wam minal dzien???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień spokojnie mi zleciał wieczór będzie gorszy bo mąż przeziębił się i obolały jakiś strasznie marudzi...no poszedł teraz pod kocyk i tv pooglądać więc zajrzałam do was .fajnie aniesia masz luzik znam to jak tak zawsze dziecko czas zajmowało a potem jakoś tego czasu dużo,no ale ty masz dzisiejszy dzień tylko więc wykorzystaj sobie w pełni.aniesia chciałam zapytać jeszcze czy ty od razu tak zasuwałaś na tym stepperze czy z czasem sobie zwiększałaś bo masz go tydzień jakoś czy dwa tak? a wcześniej cwiczyłaś jak go nie miałaś?justi a co tam u ciebie :() jak tam sprawdziłaś tą tkankę tł.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosz normalnie nie wiem co mam ze soba zrobic...nawet przez mysl mi przeszlo zeby sie polozyc spac hehehe was tez ni widu ni slychu....to chyba na zakupy polece....bo te owoce i warzywa to schodza momentalnie....wiec zrobie zapas na reszte tygodnia i wody dokupie...... do uslyszenia jak wroce .....pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jestes Maj- czesc...:) juz mam buty ubrane ale jeszcze szybko odpisze :) na stepperze zasuwalam od poczatku ale ja ciagle na silownie chodze...nie codzienie ale 3 razy w tygodniu na dosc intensywne sesje wiec jakas tam kondycje jednak mialam......jesli jednak ktos zaczyna od zera to chyba lepeij zwiekszac sobie stopniowo intensywnosc cwiczen nalezy....a co...masz juz swoj stepper bo chyba mi to umknelo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wroce za jakas godzinke...wtedy na stepper wlasnie wskakuje...ale wiecie ze ciagle tu zagladam w przerwach....juz sobie nie wyobrazam jakby to bylo bez forum...jak nalog normalnie hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację to wciąga jak nałóg w każdej wolnej chwili staram się zajrzeć .nie na stepper czekam ma być 29 maja ale tu tego dnia jest święto więc będzie albo już jutro albo dzień po już się nie mogę doczekać. jestem już po kolacji jajeczniczka była pyszna muszę pomysleć co tu na jutro ty przynajmniej wiesz soczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam :) no to ma chlopak radoche a mama chwile spokoju ;) ja pisze poki maz mala kapie ale wiecej odezwe sie pozniej. Jeszcze tej tkanki nie sprawdzilam sprawdze jak mala pojdzie spac :) Obliczylam wlasnie kalorie i wyszlo mi ze zjadlam dzis 1200kcal. Moze jeszcze troche truskawek dorzuce :) buziole i do potem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzilam teraz na tej stronce, Ja pierdykam wyszlo mi 30.7%. Zalamka :) musze porownac z waga jutro bo juz dzis na wage nie staje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justi o to mamy podobnie do zrzucenia trochę mnie załamuję że aniesia mówi że to tak wolno spada jeśli w ogóle ale zobaczymy.w każdym razie chcę coś z tym zrobić szkoda że nie można ot tak usunąć bezboleśnie i bez ryzyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o tę str co podałaś justi to nic nie zrozumiałam z tego co tam jest napisane ale na zdjęciu 30%myślę ze podobnie wyglądam tylko moj brzuch jest większy a cycki mniejsze brzuch mam jak ta 35% mniej więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tylek czy tam biodra mam węższe niz ta kobitka ze zdjecia 30%, tez trochę mniejsze cycki i brzuch tez coś koło 35%. Jeszcze po ciążowy (tak to sobie tłumacze). Ja sobie zrobiłam zdjęcia z boku przed kopenhaską i po kopenhaskiej. Najbardziej to bebech zmalal no i uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tylek czy tam biodra mam węższe niz ta kobitka ze zdjecia 30%, tez trochę mniejsze cycki i brzuch tez coś koło 35%. Jeszcze po ciążowy (tak to sobie tłumacze). Ja sobie zrobiłam zdjęcia z boku przed kopenhaską i po kopenhaskiej. Najbardziej to bebech zmalal no i uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa razy mi sie wyslalo :) szukalam tego pliku co Wam mowilam jak mi obliczal ile kalorii powinnam dziennie spozywac i jak procentowo stosunek weglowodanow bialek i tluszczy. Niestety nie wiem jak mi to obliczyl ale mam jeden plik w ktorym napisane jest ze 1700kcal i w tym powinnam spozywac 540 kcal bialka 630 kcal tluszcze 530 kcal weglowodany. Ale kurde nie mam pliku z excela wiec nie wiem jak to obliczal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego to nie wiem ja tak podobno 1400 kal powinnam jeść a ty jesteś wyższa młodsza i więcej aktywna więc by się zgadzało.z tymi zdjęciami to dobry pomysł był ja niestety nie porobiłam.ale mogę sobie zrobić przed ćwiczeniami np i po miesiącu np to nie głupie bo lepiej efekty widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem nizsza od Ciebie Kochana. Kurd**el bym powiedziala :) ja mam tylko 164 wzrostu także każdy kilogram niestety bardzo widać, zwłaszcza w boczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to co mi się skojarzyło że wyższa nie wiem:) ale wiek a szczególnie kondycja-aktywność mają tu znaczenie bo wtedy mamy większe zapotrzebowanie bo więcej się spala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba Ci sie z Aniesia pomylilo hehe :) a tak przy okazji to nam gdzies zginela ta Aniesia. Mam nadzieje ze nie padla na tym stepperze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt długo już się nie odzywa mówisz że ona jest ta najwyższa z nas no i do tego najmniej tkanki tł. ma i najbardziej aktywna no prowadzi dziewczyna w rankingu prowadzi haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogole to jak patrzylam na te foty to moje cialo jest jakos malo proporcjonalne. Grube uda, biodra nawet w miare i gruby brzuch ehh zalamka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ona tu w ogole robi to ja nie wiem haha ;) Ty Maj to musisz przesadzac troche bo przeciez wazysz 10 kilo mniej niz ja wiec nie mozesz miec brzucha tak jak ta 35% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego chodzenia :) ja się rozłączam na dziś w takim razie dobrej nocy dziewczyny i do rana. justi co jutro jesz masz coś wykombinowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ide bo mi sie odechce stepowac jak nie pojde teraz hehe. No to dobranoc Maj spij slodko i do zgadania jutro. Jutro w domu jestem z mala. Na sniadanie chyba zjem granole z mlekiem na obiad kapuche ugotuje, juz mialam ja robic wczoraj i mi sie nie chcialo. A na kolacje jeszcze nie wiem moze steka zjem z salata :) A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justi uwierz że mogę gdyby to był ładny widok przesłałabym ci zdjęcie na potwierdzenie tego ale oszczędzę cię:) no szczególnie jak siedzę mi ten bebech wystaje strasznie i boczki tak to nie ma problemu reszta jest ok to po prostu sam tłuszcz dlatego nad tymi mięsniami muszę trochę pomysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×