Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość świnkaa

wzywają na szczepienie MMR

Polecane posty

Gość gość
W szczepionkach nie ma rteci, przestancie w koncu powtarzac te bzdury! Triomersal, wczesniej stosowany jako konserwant, zaczal byc stopniowo wycofywany od 2002 roku i teraz spokojnie mozna kupic szczepionke bez niego, wystarczy poczytac sklad. Kolezanka straszyla mnie tez kiedys formaldehydem i popatrzyla na mnie jak na wariatke, kiedy powiedzialam, ze formaldehyd wystepuje naturalnie w warzywach (ogorki, marchewka, kapusta, kalafior etc), owocach (jablka, winogrona, gruszki itd) i miesie, a jakos wszyscy na zaburzenia mozgu nie cierpimy. Podobnie rzecz ma sie z aluminium, ktore spozywamy w sladowych ilosciach chociazby w rybach z puszki. Naprawde, ludzie, przestancie tak we wszystko slepo wierzyc, jest literatura, sa opracowania naukowe, wykazcie minimum inicjatywy, zamiast powtarzac teorie spiskowe internetowych furiatow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie dziwi,ze przedtem nie bylo genow autyzmu a teraz jest coraz wiecej, im wiecej chemi w jedzeniu, szczepionkach, powietrzu tym wiecj przypadkow autyzmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciagle nie znaleziono przyczyn autyzmu. Nie wiem o co klotnia skoro jest zgoda co do tego, ze jest wiele badan, kilka teorii I brak jednoznacznej odpowiedzi. Szczepionki nie sa jedna z nich. Mowi sie o genach I wplywie hormonow w trakcie porodu. Co do tej historii, nie wiadomo, czy jest zwiazek miedzy wylewem a szczepionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Thriomersal jest używany przy produkcji każdej szczepionki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powikłania poszczepienne ? są częstrze niż po chorobie na którą się nie choruje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.07 Ten wpis swiadczy o tym, ze nie uzywasz mozgu przy zadnej czynnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.43 Ba, ja smiem twierdzic, ze powiklan poszczepiennych jest wiecej, niz zaszczepionych dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeju gościu z godz...gościu z godz... zróbcie sobie nazwy bo nie wiadomo co kto pisze hehe a powikłania są,dziecko znajomej miało NOP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mex

Siostra pracuje w szkole jezykowej w ktorej umawia na lekcje dzieciaki i bardzo duzy odsetek dzieci w wieku od 5-10 lat mniej wiecej ktore umawia ma autyzm, albo rozne opoznienia i rodzice prosza by uprzedzano nauczycieli o tym. 

I teraz sami sobie odpowiedzcie, gdy my bylismy mali( pokolenie dzisiejszych rodzicow) slyszeliscie o autyzmie, albo kto w waszej klasie byl az tak mocno opozniony w rozwoju? Nie bylo takich przypadkow. Autyzmz na tamte czasy to taka niewiarygodna choroba z rozmow w toku. A dzis to norma prawie. 

Dlatego nie obrazajcie rodzicow ktorzy nie chca szczepic, albo sie boja!!!! 

Znam rodzine w ktorej dziecko jest warzywem po tym szczepieniu. Mieszkaja w niemczech a lekarz powiedzial ze to zbieg okolicznosci ze tak sie stalo od razu po szczepieniu. 

Lekarka syna tez powiedziala zebym szczepil na zapalenie opon mozgowych! I ze autyzm i powiklania neurologiczne to rowniez ZBIEG OKOLICZNOSCI. A pozniej mowi: " no mialam taki przypadek, zaszczepilam dziecko w przychodni i dzwonia rodzice za jakis czas ze dziecko bylo zdrowe a tu nagle padaczka. Przeciez to zbieg okolicznosci" K****wa 

Duzo tych zbiegow okolicznosci. 

Szczepienie na zapalenie opon mozgowych.... to tak rzadka choroba ze szok szczepionka kosztuje ponad 100 euro. I jedyny znany mi przypadek to moja pra pra babka PONOC na to zmarla, ale kto mogl to zdiagnozowac przed 1 wojna seiatowa i skad ta plota sie w rodzinie pojawila to nie wiem. Gdyby nie to nigdy i nic bym o tym nie slyszal, a jestem menadzerem w sporej korpo, latam po swiecie i mam pelno znajomych i nic nikt. Specjalnie robilem wsrod nich wywiad bo tez sie Boje. Boje sie caly czas jak kazdy rodzic. 

Dlatego troche wyrozumialosci. !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×