Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

karmię piersią i to mój obiad dzisiejszy

Polecane posty

Gość gość

zupa cebulowa, potem placki ziemniaczane a na deser pomarańcza i czekolada, fajnie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co w związku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karmię piersią i dziś wypiję pół litra wódki, fajnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli dziecko toleruje to dobrze, a za kretynki to ja uważam te laski, które nie sprawdzą jak dziecko reaguje na różne potrawy tylko żreją przez pół roku gotowanego kurczaczka z ryżem, kurczaczka pełnego sterydów i antybiotyków tak nawiasem mówiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co w tym takiego ja tez karie i tez jem jak ty.Co prawda nie w takich porcjach wielkich :DPrzez pierwsze 4m uwazalam tylko na czekolade ,bo maly miewal zatwardzenia i na cytrusy.Po4 m jem juz wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe autorko ciekawe ilu miesieczne masz dziecko, bo jak ma miesiac albo nawet i nie to gratuluje! i zycze cierpliwosci do nieprzespanych kilku dni. jesli jest starsze no to co z tego ze taki obiad zjadłas ? nie rozumiem troche ciebie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.22 A dlaczego mialaby nie spac? Ja jadlam absolutnie wszystko, nawet nie wiedzialam, ze istnieje cos takiego jak "dieta matki karmiacej", moje dzieci nigdy nie mialy kolek ani innych tego typu dolegliwosci. Same se stwarzacie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×