Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawstydzona199

Wstydzę się go TAM dotknąć.

Polecane posty

Gość zawstydzona199

Cześć dziewczyny, mam taki problem.. a mianowicie, mam 19 lat jestem jeszcze dziewicą, mój chłopak 25 i miał już kilka partnerek, znamy się rok, a jestesmy razem 4 miesiace. Kiedy zaczyna się robić gorąco i on mnie dotyka generalnie WSZĘDZIE ja mam jakąś blokadę.. chcialabym mu sie odwdzieczyć, ale nie wiem co mam zrobić. Nie wiem jak go dotkąć w jaki sposób, żeby mu sprawić przyjemność, nie mam żadnego doświadczenia i to mnie gubi. Kochamy sie bardzo i absolutnie nie naciska na mnie, ale sama wiem, ze powinnam cos zrobić, bo na razie tylko ja czerpię z tego korzyści :D najnormalniej się wstydzę. Miala moze któraś z Was taki problem? i jak się z tym uporałyście? ewentualnie jak długo sie z tym zmagałyście? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz słyszę by kobieta wstydziła się dotknąć penisa. W sumie bardziej wygląda to na strach, bo mówisz, że chcesz a coś Cię blokuje. Nie musisz się obawiać, że nie wiesz co masz robić by sprawić mu przyjemność, Twój chłopak na pewno Ci podpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzona199
No tu masz rację, można to zaliczyć bardziej pod strach. Ehhh może w końcu się przełamię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaaa8
ja pamiętam, kiedy pierwszy raz chłopakowi waliłam konia, nie wiedziałam czego się mogę spodziewać, a jak trysnal i kaplo mi na twarz to krzyczałam jakbym mysz zobaczyla... dziś to milo wspominam Potem waliłam już nie tylko jemu, a on myslal, ze tak szybko się ucze przy nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co bedzie gdy pójdziesz do ginekologa.Bo ja mam męż przy każdym badaniu i był przy porodach.A mamy Prawo do obecności nawet w szpitalu przy zabiegu i badaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×