Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie do katolików

Polecane posty

Gość gość
Sam napisales ze swiadomosc i dusze stworzyl mozg wiec ja zapytalem o dowod. To logiczne prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wierzę choroba i śmierć bez wiary w boga muszą być okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z 11.05.14 x może najpierw doucz się i nie pisz ogólnie o protestantach, bo ogromna ich większość nie zgadza się z predestynacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam napisales ze swiadomosc i dusze stworzyl mozg wiec ja zapytalem o dowod. To logiczne prawda x stworzył=wymyślił, tak jak boga, nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Claude speed - to jak powstał świat? Skoro nie było niczego to jak nagle powstało cokolwiek sensownego w tym organizm tak skomplikowany jak człowiek. Słucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claude speed - to jak powstał świat? Skoro nie było niczego to jak nagle powstało cokolwiek sensownego w tym organizm tak skomplikowany jak człowiek. Słucham. x a jak powstał bóg? i co nagle mu się zechciało pier/dyknac świat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
claude nie odpowiadaj pytaniem na pytanie tylko odpowiedz jak powstał świat z niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak powstał ten wasz niby bóg?? człowiek powstał z czasteczek, komórek i itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd się wzięły te cząsteczki komórki i atomy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak czytam te dyskusje na tym i na innych forach na temat religii, Boga itp to uswiadamiam sobie jaki czlowiek jest prosty i glupi. Te wasze pytania i watpliwosci ehhhh za ciasne rozumki macie zeby to wszystko pojac. ja tez wszystkiego nie pojmuje ale nie neguje istnienia Boga bo go nie widzialem albo duszy bo tez jej nie widzialem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napewno nie stworzył ich bóg. tak samo jak bakterie i inne tego typu rzeczy. a bog to niby jak powstał??? pewnego dnia wymyslił sobie ze powstanie nazwie sie bóg zbuduje swiat, zacznie w*****ac ludzi i bedzie mieszkla w niebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
claude ja pierwsza zapytałam i nie uzyskałam odpowiedzi, więc wybacz, ale dyskutować nie zamierzam z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bog nie powstal. Bog zawsze byl, jest i bedzie. W swiecie w ktorym zyje Bog, Jezus, Maryja i wszyscy ludzie ktorzy juz umarli nie istnieje pojecie czasu. Wszystko jest wieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może trochę pokory ludzie, zrozumcie, że nie wszystko jesteśmy w stanie ogarnąć rozumem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claude ja pierwsza zapytałam i nie uzyskałam odpowiedzi, więc wybacz, ale dyskutować nie zamierzam z tobą x typowy katol, wierzy a NIE umie odpowiedzieć i ucieka ha ha. ... jak przestudiuje kilka ważnych faktów z nauki to ci odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokory ? na kafe wszyscy wszystko ogarniaja, nie maja z tym problemu. Sami experci i ludzie wszystko wiedzacy. Czyli standard na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pudło, nie jestem katoliczką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro bog nie powstał tylko zawsze był, to czlowiek tez nie powstał tylko zawsze był. Plujecie sie o ta wasza religie a nic o niej nie wiecie. NIC!!! Tylko tyle co wam pedofil w niedziele powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czlowiek nie byl zawsze. Czlowieka stworzyl Bog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"no jasne ha ha" . Ale z ciebie ignorant. Potrafisz sie tylko smiac ? Bo moze za glupi jestes zeby zrozumiec pewne rzeczy. Posmiej sie ze swojej glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to,ze czegos jeszcze nie rozumiemy,nie znaczy,ze trzeba sobie jakiegos boga wymyslac.wiec to wy jestéscie ograniczeni,bo ten wasz bog jest juz wasza ostateczna odpowiedzia na wszystkie pytania. moze dajcie nauce czas,kiedys ludzi panikowali jak szklanka samoistnie pekla,od razu widzieli w tym udzial sil nieczystych,dzis juz wiemy dlaczego szklanka moze peknac,ot prawo fizyki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja tez powiem ze czlowiek zawsze był a teraz udowodnij ze to nie prawda my nie wierzymy i umiemy to wytłumaczyc ze boga nie ma, brakiem jakich kolwiek dowodów. Wy wierzycie i jego istnienie równiez tłumaczycie brakiem dowodow:-) tak wiec sami widzicie. a wasze odpowiedzi typu: jest bo jest, był zawsze, bo ksiadz tak mowi, bo tak napisane itp nie sa Zadnym dowodem na istnienie boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z ciebie ignorant. Potrafisz sie tylko smiac ? Bo moze za glupi jestes zeby zrozumiec pewne rzeczy. Posmiej sie ze swojej glupoty. x ty jesteś zbyt głupia żeby zrozumieć że to wytwór czyjegoś mózgu a twój został wyprany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze jakie to proste. Najlepiej wszystko zostawic nauce. rewelacja. Nauka wczesniej czy pozniej pozna odpowiedzi na wszystkie pytania. Ze ja wczesniej na to nie wpadlem haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Claude nie wiem czy jesteś taki głupi czy tylko udajesz, od kiedy to katolicy mają monopol na wiarę w Boga? Są jeszcze prawosławni i protestanci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszesz ze wytwor mojego mozgu ale udowodnic tego nie potrafisz wiec to tylko twoje domysly. I kto tu jest glupi co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i z zycia, usłyszałem jak chodziłem(zmuszany) do kościoła: ksiądz powiedział na kazaniu że czasem usterka auta to wina szatana, niezle, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×