Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie do katolików

Polecane posty

Gość gość
matko ale z was idioci. Nikt tu nie pisal przeciez o naukowych dowodach na istnienie Boga. Po to jest wiara. serio tego nie kumacie ? czy tylko udajecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz ze wytwor mojego mozgu ale udowodnic tego nie potrafisz wiec to tylko twoje domysly. I kto tu jest glupi co ? x czy ty naprawdę tak głupia jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, gdyby udowodniono naukowo istnienie Boga to by nie była już wiara tylko fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cloude speed nie odpowiadaj pytaniem na pytanie bo robisz z siebie glupka wiekszego niz jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha to chyba niemożliwe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] gość Kurcze jakie to proste. Najlepiej wszystko zostawic nauce. rewelacja. Nauka wczesniej czy pozniej pozna odpowiedzi na wszystkie pytania. Ze ja wczesniej na to nie wpadlem haha xxx wczesniej czy pozniej napewno,choc nie za twojej´´kadencji´´na tym swiecie.ale ta wiedza jest ci zbedna,ty juz masz odpowiedzi na wszystkie pytania,poprostu bog ci wszystko stworzyl i juz.ojca pewnie tez nie masz,bo bog cie stworzyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupka to wy z siebie robicie, udowadniać że mózg coś wymyślił, a raczej boga ha ha. zapytaj się 4 latka jak powstał świat, NIGDY NIE POWIE ŻE PRZEZ BOGA.,bo jeszcze nikt mu nie wmówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ah te wasze argumenty przeciwko istnieniu Boga. Smiechu warte. No ale co ja tam wiem, przeciez glupi jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah te wasze argumenty przeciwko istnieniu Boga. Smiechu warte. No ale co ja tam wiem, przeciez glupi jestem. x wy macie jeden WIARA, idź do batmana się pomodl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jakich dowodach mowisz ? bo ja dowodow zadnych nie mam ani zadnych nie przedstawialem tutaj. Bredzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ciagle powielane te same brednie. glod wojny to oczywiscie wina Boga no bo przeciez nie czlowieka. na kogos trzeba zrzucic wine, tylko nie na ludzi. Ludzie sa idealni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miał zstapic na ziemie i jakos go nie ma nie słucha modlitw nawet swoich ,,dzieci chodzacych codziennie do kosciola'' nie pozwolił by zeby w kosciele była pedofilia,gnebienie innych,znecanie sie,wykorzystywanie, branie pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nikomu nic nie wmawia. Znowu twoj chory wymysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie byłby takim s.k********.e.l.e.m zeby pozwolic zabic swojego syna. chyba ze jest smieciem bez serca niby jest wszechmogący wiec jezus wcale nie musiałby umierac w cierpieniach na krzyzu, sam by dal nam rozgrzeszenie za nasze grzechy jest 1000 innych powodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście jak terroryści. od małego wmawia im się że ameryka jest zła, chociaż jej nie widzieli, ale w to wierzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to teraz prosze dowodu na to ze istnieje i wytłumaczcie w jaki sposób on powstał, jak to sie wydarzyło??? no chyba ze g***o o tym wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh nawet podstaw nie rozumiecie. Dajcie juz spokoj z tym wmawianiem jaki to Bog jest okrutny itd. To nudne juz sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalem wczesniej ze Bog nie powstal. Bog byl zawsze jest i bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok ale jak był zawsze???? od zawsze to znaczy od kiedy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OD ZAWSZE. na tamtym swiecie czas nie istnieje. nie ma poczatku ani konca. Wszystko poprostu JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chory umysl powiadasz?wiec zajmij sie swoim umyslem,bo polowa pacjentow w psychiatrykach to wlasnie ludzie wierzacy.hehe przysni sie takiemu bog i nakazuje wyrznac cala swoja rodzine,bo to grzesznicy.i wstaje taki i wyrzyna jak leci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] gość Nikt nikomu nic nie wmawia. Znowu twoj chory wymysł. xxx jak ty do mnie mowisz?to tak cie bozia brzydko nauczyla? xxx no patrz,nie zgodzisz sie z katolem to juz ci chory umysl wmawia haha,czyli kosciol odwalil kawal dobrej roboty,mozgi dobrze wyprane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smianie bedzie jak po smierci zobaczycie tego Boga w ktorego tak nie wierzyliscie. Az jestes ciekaw co wtedy powiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, jak katolik to juz wyprany mozg. jakie to oczywiste. A skad pewnosc ze to wy nie macie wypranego mozgu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×