Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie do katolików

Polecane posty

Gość gość
idz juz spac pseudo ateisto bez podstawowej wiedzy o Bogu. Zal mi ciebie. Wypowiadasz sie na tematy o ktorych pojecia nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowod? To nie szatan Cię stworzył Ale Bóg :) Bys żył odczuwał i kochac mogł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowod? To nie szatan Cię stworzył Ale Bóg Bys żył odczuwał i kochac mogł x to żaden dowód katolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdego ateiste Bog szczegolnie kocha bo za zbładzonymi owieczkami szlocha.... Dał Ci serce do kochania a nie do powątpiewania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cloude no i czemu wyzywasz od katoli glupi ćwoku ? myslisz ze jestes najmadrzejszy ? jestes ignorantem. Ty jestes wytworem mojego mozgu bo nigdzy cie nie widzialem. Nie istniejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jestes wytworem mojego mozgu bo nigdzy cie nie widzialem. Nie istniejesz. x czyli jestem Bogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalosny jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłych snów Staszku. :D Ja się spać nie wybieram, jeśli macie jakoeś pytania do Staszka to odpowiem za niego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowodu co poruszy serce Twe da Ci Bog kiedy Zechce pamiętaj wtedy, że Jego Miłosierdzie jest ogromne Kiedys przyjdziesz do niego jak ja na kolanach i zobaczysz w Nim swojego Pan On Cię przytuli i Powie Ci że On zawsze wiedział, że Ty nie jesteś zły i że Kocha Cię bo jesteś dla niego bardzo cenny On Stworzył Cię z miłości i do życia w Raju z Nim w wiecznej miłości a nie do zlych czynow i grzeszności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowodu co poruszy serce Twe da Ci Bog kiedy On Zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tutaj panuje nuda, fubuuuu jesteś ze stali, dzień w dzień, k****, i do tego nie zafiksowałeś jeszcze jak ta świnia, tzn jesteś j******y ale nie męczysz buły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorze, a skąd wiesz, że On nie reaguje? może gdyby nie reagował na świecie byłoby jeszcze gorzej? cierpienie jest konsekwencją wygnania z raju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętaj, że Jego Miłosierdzie jest ogromne Kiedys przyjdziesz do niego jak ja ze skruszonym sercem i na kolanach to zobaczysz w Nim swojego Pana On Cię przytuli i Powie Ci, że On zawsze wiedział, że Ty nie jesteś zły bo On pamięta gdy gdy dobrą duszę Dawał Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio wierzysz w jakieś wygnanie z raju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio wierze w wygnanie z Raju bo wówczas - wszyscy mamy szansę na życie na wieczność po śmierci w Raju - w Jego Miłości Raj to jest nasze naturalne dziedzictwo Jakie Dał nam Bóg Stwarzając Nas Nie zgubmy tej szansy na wieczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szatan robi wszystko by nas omamiać i zwodzić by nasze dusze do piekla zaciagnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc :) to pisałam - ja wojujaca katoliczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy niesie swój krzyż, czyli swoje cierpienie, które jest konsekwencją grzechu pierworodnego. Bóg nikomu nie daje więcej, niż ta osoba może znieść. Poza tym istnieje jeszcze Szatan, który namawia ludzi do podejmowania złych decyzji. Każdy ma swoją drogę do przejścia, nie wiadomo dlaczego akurat taką; wiadomo jednak, że żadne cierpienie nie jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×