Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ale tu nudno! chcę żeby wróciła stara załoga

Polecane posty

Gość gość
Czy ktoś ma kontakt z cukierkiem,albo z Jasne że brnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stesknilam się za osobami które tu wcześniej poznałam między innymi za tobą;)różnie bywało ale pomimo tych nieco gorszych chwil na kafe ,spędzony czas wspominam miło dlatego też postanowiłam wrócić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo jak fajnie jest czasem usłyszeć o sobie coś miłego uwierz mi jeśli ja kogoś pamiętam mniej lub bardziej to znaczy że taka osoba zrobiła na mnie dobre wrażenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebuję pogadać z kobietą chciałbym popracować nad swoją seksualnoscią i miałbym parę pytan. Lecz nie chcę nikomu nic proponować raczej chodzi o jak kobiety nas odbierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz nie ma kobiet w moim otoczeniu a brak bliskości nie jest ciekawy. Wiem że puki co będę odbierany mało wartościowo wiec chciałbym wziąć się za poznawanie na ulicy w klubach i takie tam. Zastanawiam się czy od razu zacząć od seksualności i jak jak zbudować właściwy dobry komplement na początek by dobrze zainteresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli chcesz dobry przepis na wielki podryw. Wiesz nie ma takowego tak jak nie istnieją identyczne linie papilarne. Każda kobieta lubi co innego, mam koleżankę którą facet ciąga za włosy, klepie po tyłku , wyzywa a jej się to podoba. Lubi faceta w typie mucho.. :-D Gdyby moj mąż klepnął by mnie po tyłku w obecności innych - to mur- beton 2 tyg. bez sexu i 3 tyg. cichych dni bez obiadu. Jedna obrazi się na samo wspomnienie sexu na pierwszej randce, inna obrazi się jak tego sexu nie będzie. Musisz kogoś wyczuć, wrzucić ten 6 zmysł. I do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o początek pierwsze spojrzenie. "Cześć co u ciebie" choć zatrzymuje nie daje nic. od razu klepać to przesada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo teraz nikt nie poznaje się na ulicy, to straszne fo -pa zaczepić kogoś na ulicy. Ludzie poznają się we własnym gronie. Ja już od dawna pracuję i nowych ludzi poznaję na kursach, szkoleniach, wyjazdach integracyjnych. Zapisz się na siłkę i zaproś fajną instruktorkę na piwo po pracy. Uczysz sie czy studiujesz ? Masz wiele mozliwości na uczelni kogoś poznać, w kolejce do ksero. Nie zaczepiaj na ulicy , bo dostaniesz więcej zlewek niż się spodziewasz i strasznie się zrazisz i zamkniesz w sobie.. :-D a tego byśmy nie chcieli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba tylko ja jestem taki cham że zagaduje na ulicy jak któraś ma to coś w sobie i przyciąga mnie wzrokiem....pozdro all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie (a jestem mężatką z dzieckiem) zaczepiają jacyś dwudziestolatkowie . Ostatnio na pomoc w wyszukaniu prezentu dla znajjomej na urodziny.. o jacież pierdziele, ale zenada... I koleś nie był ostatni..był na swoj sposób przystojny. Spojrzałam na niego z pogardą i odrzekłąm iż jego znajoma napewno ma inny gust niż ja i poszlam w swoją stronę. Nikt dzisiaj nie ma czasu na takie myki, czas to pieniądz, wszyscy gdzieś się spieszymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek 81 I jak ci idzię? Bardzo rzadko mi się zdarzało zaczepiać lecz zrobiłem parę razy i zupełnie nieśmiale tylko doprowadziłem do pocałunków po 15 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie bywa ale nigdy pomyj mi żadna nie wylała raz tak zqczepilem ze 4 lata minęło nam razem wszystko jest w głowie pewność siebie i być przygotowanym na wszystko.Kazda kobieta jest inna jedna cię oleje druga się tylko usmiechnie inna pogada a jeszcze inna się zainteresuje i pójdzie na całość.Psychika jest najważniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa pirat nie ma co się jąkać tylko zaprosić jak będzie miała czas i się zainteresuje to już połowa sukcesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak cukierek, albo jasne to jest "stara załoga" to je p*****le i nie wracam bawcie sie dobrze dzieciaczki rozbawiliscie mnie do lez, dobrze, ze zajrzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od sytuacji miejsca...nie ma to jak spojrzenie w oczy które dużo mówią... a teraz idzie lato to będziesz miał wiele okazji tylko no niestety musisz wykonać pierwszy krok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×