Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziewczyna która mi się spodobała jest zdemoralizowana!!

Polecane posty

Gość gość

poznałem ostatnio dziewczynę, dobrze nam się gadało, ogólnie spotkaliśmy się i chyba obydwoje coś poczuliśmy :) ale jestem zmartwiony, bo wspomniała mi ostatnio że chodzi na imprezy i pije na nich alkohol :( a ma 17 lat, ja mam 18. jestem w szoku, nie wiem czy nie powinienem przez to sobie ją odpuścić? a może próbować ją zmienić? co byście zrobili na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0,5/10 daję mały plusik za chwytliwy tytuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy też jesteście zdemoralizowani jak nie widzicie nic zdrożnego w piciu alkoholu. Nie dość że poniżej 18 lat to jeszcze przez dziewczynę i to regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona mówi że się nie upija i zawsze jest trzeźwa, ale i tak na imprezach sięga po alkohol i to jest straszne o co chodzi z tym 0/10 i 0,5/10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwirek i muchomorek
alkomacik chcesz? czy alkomacikiem? pozdrawiam z USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starowuj
A kiedy ma wyluzować i zabalować? Po 40-ce? Lepiej wybierz się z nią na imprezkę jedną czy drugą (macie teraz 18-ki, to ją weź ze sobą albo sam się zaproś, jako pełnoletni nabywca czteropaków;-) i obserwuj ją w akcji. Zobacz co robi jak się trochę/lub mocniej upije. Będziesz miał okazję - jak to się kiedyś mówiło "zacieśnić i pogłębić wzajemne stosunki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×