Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ciąża a testy negatywne ...miałyscie tak?

Polecane posty

Gość gość

Witam was, , interesuje mnie jak to wyglądało u was i co myślicie o mojej historii. Okres spóżnia mi się od 2 miesięcy, w kwietniu kiedy po raz pierwszy w życiu spóżnił mi się okres 9 dni wykonałam test ciążowy jednak wyszedł on negatywny, bardzo mnie nie pokoiło moje samopoczucie ponieważ tydzień po wcześniejszej miesiączce to byl marzec, dostałam drobnego plamienia ktorego nawet w ciagu dnia nie zauwazylam dopiero wieczorem przed kapiela, strasznie bolala mnie głowa 3 tygodnie od tamtego momentu co dotad mi sie nie zdarzało , miałam nudności i zawroty głowy jednak po okolo 5 tygodniach przeszło mi to , gdy okres sie spozniał 12 dni poszłam na bete jednak nie mialam mozliwosci odebrania wyników , i zadzwonilam do laboratorium tam poni nie podała mi dokladnego wyniku jedynie powiedziała ze w ciązy nie jestem , moje samopoczuce jednak od tamtego plamienia strasznie sie zmienilo boli mnie glowa mam mdlosci zawroty wahania nastroju, wstret do alkoholu chociaz wczesniej czesto wychodzilismy z mezem ze znajomymi i pilam alkohol bez problemu i zauwazylam ze caly czas wydziela mi sie biało kremowy bezwonny sluz. nie wiem juz co myslec , w poniedzialek ide do ginekologa jednak czy to moglo by byc ciaza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to nie ciąża. Jeśli tsty negatywne i beta też to jaka ciąża? A problemy i objawy jakie opisujesz to pewnie skutek rozchwianej gospodarki hormonalnej. Trzeba sprawdzić tarczycę oraz inne hormony/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy dotad nie zdarzyla mi sie taka sytuacje , zwykle mialam bardzo regularny cykl ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale od kazdej reguły jest zasada. A swoja drogą dlaczego tyle zwlekałaś z wizytą? Nie tylko ciąża może być przyczyną takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ja piszę. Od każdej reguły jest wyjątek. Zdarza się. Organizm ludzki to nie zegarek -ma prawo sie zepsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslalam ze jezeli beata nie wykazala ciazy to w niej nie jestem i ze moze miesiaczka bedzie w nastemnym miesiacu normalnie ale nie przemyslalam ze beata mogla byc za wczesnie zrobiona... i teraz juz ide do gin ... wiem ze powinnam zrobic to predzej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po jakim czasie od współzycia tą betę robiłaś? Piszesz coś o 5tyg. więc po takim czasie to jest wiarygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bete robilam 5 tygodni po tym jedno dniowym plamieniu, ale pozniej regularnie wspolzylam z narzyczonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaj20
zrób jeszcze raz betę, bądź od razu udaj się do ginekologa, też miałam spóźniona miesiączka (przyszły drobne plamienia) testy 4 każdy negatywny. Okazało się, że mam torbiel na jajniku 20mm więc bardzo mały i można wyleczyć tabletkami.. Więc radzę udać się jak najszybciej do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to beta była wiarygodna. Ale jeśli potem współżyłaś to zrób kolejny test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robilam jednak nadal negatywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to skąd wciąż myśl o ciąży? Przy taki długim czasie to chyba logiczne że ciąża wyszłaby więc powód jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stad ze moja kolezanka robila wiele testow kazdy negatywny a u gin dowiedziala sie na usg ze jest w 12 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hallo jest tu ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×