Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lara T

karmienie piersią jest piękne

Polecane posty

Gość Lara T

dlaczego większość kobiet jest tak źle nastawiona do karmienia piersią? co chwila jak ktoś napisze że karmi dziecko np roczne piersią to już się awanturują że po co ten cycek, że to obrzydliwe. Przecież karmienie piersią jest piękne i naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękne ? jestes zboczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest obrzydliwe, nabite, obwisłe i żylaste cyce nie są przyjemnym widokiem dla nikogo, a roczny gowniarz jest za duży na cyca i powinien być już daaawno odstawiony od mleczarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest piękne, czyste i pełne miłości. To jak dziecko się do mnie przytula i do piersi tego się nie da opisać :-) To SZCZĘŚCIE i MIŁOŚĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak laktacja się ustabilizuje to piersi nie są nabyte i zylaste. To normalne piersi. Widać,że nie masz pojęcia o czym piszesz. Masz rację autorko,uwielbiam karmic moja córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*nabite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest piękne...i powinni trochę bardziej w szpitalach pomagać mamom, aby mogły karmić piersią.. Mi nie pozwalali przystawiać do piersi małej, bo była w inkubatorze(poza żółtaczką była zdrowiutka) i przez tydzień nauczona została picia z butelki przez co z mojej piersi nic nie wypijała..musze ją karmić mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w ogole nie miałam żylastych piersi i nadal nie mam, nie wiem skąd takie przekonanie. Karmię już rok i potwierdzam. Karmienie jest piekne ale dopiero +6 m-cy jak dziecko sobie łapnie i kuma o co chodzi ,często są zabawne sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ohydne i jak widzę takie suczyska co wystawiają cyce publicznie dla swoich wielgachnych bachorów to chce mi się rzygać, jak tak można? ogarnijcie swoje hormony bo nikt nie lubi patrzeć na wasze wory i uwieszone do nich bachorzyska. piękne? hahaha piękne to może być niebo o poranku albo luksusowy samochód ale nie bachor uwieszony u cyca na widoku publicznym, to powinno być prawnie zakazane i mandaty powinny takie matrony dostawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie obrażajcie tutaj mam karmiących..bo to jest nie fair..ja żyje na tym świecie prawie 22 lata i nigdy nie widziałam publicznie matki karmiącej piersią..więc nie wiem o co wam chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz coraz modniejsze wyjmowanie cycków a miejscach publicznych, restauracjach. na fb jest nawet grupa karmiące cyce na ulice. piekne to moze jest dla matki. ja chociaż mam ziecko nie karmiłam NIGDY przy kimś poza moim męzem lub mamą na początku. nie miałam zamiaru zmuszać kogokolwiek na patrzenie na moj biust a tez mnie to krepowalo. a karmienie dzieci ponad rocznych to już jest przesada i to własnie jest obrzydliwe. matki zaspokajają swoje potrzeby tak naprawdę wmawiając sobie że to takie rewelacyjne dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karmiące cyce na ulice? :D leżę i nie wstaję, normalnie poprawiłyście mi humor, ide zaraz na fb sprawdzić co to za wybryk natury, może uda mi się dołączyć do grupy to potem wam napiszę co lepsze teksty z tej pożal się boże grupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pie/rdolę jakaś brzydula hanna li założyła tą grupę, serio wejdźcie sobie tam poczytać posty, mają niezablokowane:D jakaś głupia wsiowa panna pisze że jej matka karmiła brata 5 lat, a jak chodzili na jagody to matka się schylała i zbierała a ten bachor jej w bluzkę i ciągnął! masakra ja jestem już zesikana ze śmiechu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to zobaczylam to tez padlam na d**e. najgorsze ze sie okazalo ze mam takie z****** kolezanki wsrod znajomych. banda wariatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jezu wśród znajomych? ale bym miała polewkę gdyby jakaś znajoma do tego gowna należała. naprawdę ich teksty są żałosne, najlepsze jest to że piszą o swoich pediatrach które już każą im przestać karmić albo wprost mówią że takie mleko nie ma już żadnej wartości a one w komentarzach kółko adoracji że lekarz się nie zna:D normalnie można łacha drzeć, a jak to są twoje znajome to już całkiem masz z czego się pośmiać ze swoimi znajomymi bo te mleczarnie są walnięte w kask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękne dla matek którym macierzyństwo zlasowało mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesze sie ze poprawilam Wam humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprawiłaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałyście te obrzydliwe zdjęcia które one tam wrzucają? normalnie na bezczelnego całe cyce pokazane i gęba bachora ssącego, chyba się wyrzygam zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczymy jak same bedziecie mialy dzieci i na miescie poza domem dziecko wam sie obudzi na karmienie co wtedy zrobicie bedziecie za kazdym razdm wracac do domu co sil w nogach? To od razu kupcie helikopter bo predzej dziecko sfiksuje jak nie dostanie jesc takie malutkie.Chyba nie bedziecie siedziec miesiacami w domu?Ja karmie od 2 miesiecy fakt zawsze wychodze z domu po nakarmienuu na full wiec dzidzius spi dobre 2-3 godziny zwlaszcza na powietrzu ale jesli kiedys mi sie obudzi i zacznie sie domagac nie mam zamiaru sie krepowac karmic a poza tym wiadomo ze nikt nie wywali cyca w cdntrum tlumu tylko szuka sie usronnej lawki,miejsca gdzie nie ma tloku i mozna zakryc sie pieluszka...a poza tym normalny czlowiek nie bedzie lampil perfidnie jak jakis wiesniaczysko tylko przejdzie obok i tyle.Odnosze wrazenie ze wiekszosc wypowiedzi udzielilo gimbazjum po co wchodzicie w ogole na takie tematy siedzcie na forum o malowaniu paznokci albo nie wiem o biberze :-) a karmienie to super bliskosc z maluszkiem i jak gimby kiedys wyrosna i same beda mialy dzieci to bedzie im wstyd za te denne komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy mi nie będzie wstyd za takie komentarze, ty widziałaś te zdjęcia tam na tej grupie z fb? one są obrzydliwe bez dwóch zdań, cyc wywalony gdzie się da a dzieciak na pewno nie niemowlak, ja nie będę mieć problemu na mieście bo wezmę butelką, dziecko mnie nie będzie terroryzowało że chce cyca tak jak ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmilam 3m i uwazam ze to najgorsze 3m. Karmienie piersia to nie dla mnie:/ ale szacun dla kobiet co to lubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ja pierdzielę... własnie weszłam na tamtą stronę o tych cycach na ulice, toż te zdjęcia są obleśne :/ po co chwalić się takimi ohydnymi fokami, jak im wstyd nie jest i jeszcze krowy spasłe wypisują że mm takie złe cycolindy je/bniete :/ żeby świadomie wybrać karmienie cycuchem powyżej roku trzeba być niespełna rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lara T
Lekarze nie maja wiedzy na temat laktacji a taki lekarz co mówi ze dziecku mleko jest nie potrzebne powinien sie douczyc bo mówi nie prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staremu koniowi który ma powyżej roku żadne mleko z cyca nie jest potrzebne zrozumcie to głupie dojarki, to wy sobie to wmawiacie i chcecie dziecko dłużej zatrzymać dla siebie dewiantki, za takie karmienie 5 latków na przykład powinni zabierać dzieci, to nie matki to pedfilki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdziwisz sie - ma dziecko i poprostu bralam ze soba odciagniete mleko zeby miec w razie wu. da sie? da się, tylko trzeba troszkę użyć mózgu. a foty są straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tych zdjęciach wlasnie widać ze piersi nie,są żylaste. Zwykle piękne piersi polek, ledwo otoczkę brodawki widać. A wy juz bulwers bo co? Na bilbordach wam nie przeszkadza. A ty skąd masz taką wiedze ze mleko juz nie potrzebne? A sama pewnie mleko sztuczne dajesz geniuszu co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fuuuj mleko odciągać, nigdy bym tak moich piersi nie męczyła, butla jest wygodniejsza na wyjście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamma po lacinsku znaczy pierś! Ot co zostaliśmy stworzone tak by karmić swoje potomstwo a wy kobiety kobietom potraficie powiedzieć ze karmienie piersią jest obrzydliwe! Wstydźcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.24 Jest normalne dopóki dzieciak nie umie i nie może jeść innych pokarmów. Później to zboczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×