Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lara T

karmienie piersią jest piękne

Polecane posty

Gość gość
No pewnie lepiej zapychać dziecko sztuczna mieszanką chemiczna. Brawa dla tej pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pewnie ze bede zapychac tym dziecko a tobie niewolnico cyca nic do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za karmieniem piersią, nawet w miejscach publicznych ... ale te laski na tym FB to jest jakaś pomyłka - koło wzajemnej adoracji, które próbuje sobie i całemu światu udowodnić, że dobrze robią. W dziwny i infantylny sposób "potrzebuje pomocy, mój 5 mc synuś obraził się na lewą piers i w ogole nie chce jej ssać jedynie w nocy jak jest zaspany i go przystawie, co mogę zrobić żeby znów ją polubił?" aż ciary przechodzą :O brrr to pewnie laski, co wcześniej były staraczkami, i z tego ich serduszkowania wyszły fasolki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu pisze żylaste cyce, na karmiące mówi suczyska itp. W ten sposób obrażające osoby wydają się być bardzo bezradne bo im więcej obelg tym większe niezrównoważenie i niemoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja karmilam oboje dzieci butelka i wcale nie czuje się gorsza od tych cycowych. Nie chcialam karmić piersią mój wybór, inne mamy chcą karmić piersią i mnie to nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odciaganie mleks zajmuje w ciul czasu no chyba ze ktos ma laktator lektryczny za trzy stowy.Nie porownujmy jakichs debilek z fb z normalnymi mamami ktore potrafia umiejetjie i dyskretnie nakarmic dziecko w miejscu publicznym powiedzmy ale nie na widoku publicznym przeciez nikt nie karmi na srodku ronda albo w kolejce w kasie nie popadajmy w skrajnosci ludzie.No ale do 5 roku karmic to chore faktycznie to tak samo jakby pieluchy nosic w wieku 7 lat :-) ale przestancie obrazac wszystkie mamy karmiace bo to nie fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kochane mamy jak jest u Was z karmieniami w nocy. Mój syn ma 7 miesięcy i jest karmiony wyłącznie piersią. W nocy budzi się na jedzenie co 3-4h. Płacze dopóki nie dostanie cyca. Zastanawiam się czy to głód czy przyzwyczajenie. Słyszałam opinie, że w tym wieku dziecko już nie powinno jeść w nocy." Jak dla mnie masakra. Ciekawe ile tak jeszcze na samym mleku ma dziecko pociągnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie z tobą autorko zgadzam. Kamienie dziecka jest piękne. A swoją drogą jaki ten świat jest p**********y. Jak ktoś jest gejem i dupczy w kakao to robią pranie mózgu jakie to niby normalne. A jak matka długo karmi swoje dziecko piersią to znęcają się nad nią i piszą ze jest zboczona. Ludzie są naprawde chorzy i przewrotni. Przecież tu wszystko odbywa się w zgodzie z naturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polakom wszystko przeszkadza jestesmy bardzo nietolerancyjnym narodem nawet karmienie piersia moze byc powodem oburzenia, wstyd mi ze jestem polka skoro kobieta wyzywa i obraza druga kobiete za toze zgodnie z natura karmoi potomstwo swoim mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×