Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joanna1906

Od czego zależy koszt korekcji odstąjących uszu?

Polecane posty

Gość Joanna1906

Witam, jestem zainteresowana zabiegiem korekcji odstających uszu, aczkolwiek wiele klinik ma zróżnicowane ceny dlatego nie wiem dokładnie od czego zależy koszt korekcji uszu? Proszę o odpowiedzi i Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koszt zależy od "widzimisię" kliniki, od jej renomy i też od tego, czy chirurg robiący zabieg pracuje bezpośrednio dla siebie w swojej klinice, czy jest tylko przez klinikę najęty. W tym drugim przypadku cena będzie zawsze wyższa, bo oprócz kosztów zabiegu i wynagrodzenia lekarza będzie też zawierała zarobek kliniki. W moim przypadku różnica wynosiła 1000 zł pomiędzy tym samym zabiegiem u tego samego lekarza w jego prywatnym gabinecie i w klinice w innym mieście, która go zatrudniała na zabiegi raz w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A probowales otostick? Podobno wystarczy nosic go rok czasu i bedzie poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle, że korekta uszu to często coś wiecej, niż przysunięcie skrawka ucha do głowy, uszy są różne i różnej korekty wymagają.poza tym nie wierzę, żeby plaster miał pomóc nawet noszony przez rok, nawet po zabiegach kiedy chrząstka jest przyszyta nićmi potrafi po ich zerwaniu odskoczyć, a tu plasterki miałyby trwale zmienić jej odchylenie? chrząstkę trzeba naciąć, przeciąć a najlepiej wyciąć żeby nie wróciła do poprzedniego kształtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja napewno nie przepłaciłem za moją operacje odstających uszu. Zrobiłem ją u doktor Raczkowskiej i teraz już mogę z uśmiechem przeglądać się w lustrze. Doktor jest bardzo doświadczona dzięki czemu efekty zabiegu bardzo mnie zadowalają, cena korekty również nie była zbyt wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×