Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Audrey112

Nietypowe branże

Polecane posty

Gość gość
Dla mnie jedną z nietypowych branż jest firma, ktora specjalizuje się w regeneracji i polerowaniu form wtryskowych. Może Cię zaciekawi i napiszesz coś więcej. Korzystałem kilkukrotnie z oferty jednej z nich tj. www.zalpol.pl i jestem pod mega wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może firma www.pionier-jawor.pl cie zainteresuje , produkują wyroby techniczne z gumy i silikonu używane w wielu gałęziach przemysłu i nie tylko. Naprawdę warto się zapoznać z ich ofertą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie powłoki muszą być ładnie wykonane, równe, trwałe, stąd trzeba wybierać firmę, która się dobrze na tym zna. Przykład: Tu macie http://www.elbit.krakow.pl/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale w przypadku firmy www.pionier-jawor.pl chodzi o wyroby z silikonu i gumy. Firmę tę bardzo dobrze znam bo od lat z nimi współpracujemy więc wiem jaki mają asortyment. Jeśli ktoś potrzebuje takich elementów gumowych lub silikonowych to polecam, bardzo solidna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o formy w tryskowe, o których była mowa w tym temacie to jedną z najlepszych firm zajmujących się formami wtryskowymi jest firma www.hubeny.com.pl Znają się na swoje pracy. Są dobrze wyposażeni i dokładni. Wydaje mi się, że ta gałąź gospodarki nie jest zbyt popularna, dlatego ciężko znaleźć dobre firmy. Ja jedną znalazłem i korzystam z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że padło słowo galwanizacja. Dla osób, które poszukują dobrej to polecam usługi w www.galwmet.pl, warto zapoznać się z oferta na podanej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×