Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy RESTAURACJA to pewny biznes?

Polecane posty

Gość gość

warto pomyśleć o biurze projektowym, które wykona Ci porządny projekt http://transil.pl/
a w przypadku restauracji wygląd oprócz jedzenia jest najważniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Taki biznes jest opłacalny, tylko wymaga sporo pracy. Na początek musicie znaleźć dobrych dostawców jedzenia, które musi być pyszne. Od siebie na pewno mogę polecić wam firmę www.makaronyanna.com.pl Od nich zakupicie przepyszne makarony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jest wiele czynników, które wpływają na to czy biznes się rozkręci. Najważniejszymi są chyba lokalizacja i jakość jedzenia. Jeżeli zdecydujecie się na ten biznes to polecam wam skontaktować się z firmą www.belmag.pl Od nich zakupicie meble gastronomiczne, które są ważne jeżeli chcemy mieć dobrze przygotowaną kuchnię w restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elena

Jak restauracja to i musi być dobry olej, to w końcu podstawa w kuchni. Smaczne oleje rzepakowy i słonecznikowy kupicie w www.erjox.pl Zamówienia realizują w całej Polsce i mają różne pojemności pojemników i butelek. Z plusów firmy jeszcze ceny, gwarantuję, że wam się spodobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwez

Jeśli macie do tego serce  no i oczywiście umiejętności to warto spróbować. Ważny jest tez ciekawy wystrój restauracji, to przyciąga klienta. Ciekawe, nawet nietypowe meble do restauracji wykona wam na wymiar gdyńska firma Womeb. U nas spisali się świetnie. Dobra jakość, ciekawy design, przyjazne ceny - po całości nam pasowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, zachęcam Panią do zainteresowania się konceptem pizzeri DaGrasso. Oferujemy przejrzyste warunki współpracy i partnerską atmosferę w relacjach biznesowych. Wspieramy Franczyzobiorcę na każdym etapie rozwoju inwestycji mające na celu ułatwienie startu biznesu oraz zapewnienie stałego i zrównoważonego przychodu: • oferujemy sprawdzony know-how • mocne wsparcie marketingowe dzięki ogólnopolskiej promocji sieci • dostęp do projektów graficznych i materiałów marketingowych, które umożliwiają działania franczyzobiorcy w ramach marketingu lokalnego • wsparcie szkoleniowe dla Ciebie i Twoich pracowników • przygotowanie projektu technologicznego i aranżacja wnętrza lokalu • wsparcie w podstawach rachunkowości biznesowej • sprawdzony system dostaw produktów podlegających stałej kontroli jakości. • wsparcie operacyjne Managera Regionu Więcej informacji: dagrasso.pl/franczyza Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji. Konsultant marki DaGrasso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A z jakimi kosztami powinnam się na początek liczyć? Chodzi o mój wkład własny 🙂 

Dzień dobry! Moja droga, popłata wstępna wynosi 12 000 zł netto (w opłacie zawiera się projekt lokalu, szkolenia dla franczyzobiorcy oraz przyszłych pracowników, wsparcie przy podpisywaniu umów). Pobieramy również opłatę miesięczną: od 1464,10 do 1964,10 złotych netto (w zależności od wybranych pakietów menu). Koszt inwestycji wynosi: od 150 000 złotych netto (kwota inwestycji zależy od powierzchni i stanu technicznego lokalu).

Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

Konsultant marki DaGrasso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, RenattaaPl napisał:

Ja również prowadzę niewielką restaurację typu fast-food.

Fast food to nie jest restauracja. To po pierwsze.

Marna to reklama. To po drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×