Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LUTÓWKI 2015

Polecane posty

Gość anii84
ninina właśnie wczoraj robiłam badanie powtórne i wieczorami sprawdziłam wynik to bakterie z bardzo licznych spadły na liczne ale niższy mam też poziom leukocytów, teraz mieszczę się w normie. Czekam na komentarz lekarza do wyników a wizytę mam w przyszłym tygodniu to zobacze co dalej. Moja lekarka spokojnie do tego podeszła, nawet poprzednio napisała mi w komentarzu przy wynikach żebym przyszła na normalną wizytę a nie od razu jak je dostałam. U mnie jest tez tak że nawet jak w ciąży nie byłam to co badanie moczu to bakterie i antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i gin mi powiedziała że w ciąży często bakterie się pojawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć to kurujcie się dziewczyny z tymi pęcherzami. Ninina ja wczoraj wyczytałam , ze nie można w I trymastrze, ale to dr google powiedział a ważne co ekarz powie.dobrze że zrobiłaś od razu ten posiew.ciekawe co Ci wychodują :) a wit C jest dobra przy takich problemach bo zakwasza mocz i z moczem nadmiar jej wydalamy. a ja w nocy nie spałam, kręgosłup mnie boli jak nie wiem- kolejny piękny dzień :/ nic może kawka pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiula ja wczoraj zmęczona byłam strasznie a też 2h sie przewracałam zanim zasnęłam, a dziś już od 7 nie śpię. Jak do pracy trzeba chodzić to się wstawać nie chce a jak siedze w domu to spać nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja musze rano córeczkę do przedszkola wyszykować, więc nie ma mowy o spaniu ale fakt czasem się budzę np o 5 :/ ale najgorzej jest tak jak dzisiaj , ze nie spałam od 3 do 5.30 :/ masakra potem chwile zasnęłam i znowu pobudka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick________wiek_____termin porodu____płeć dziecka -Betix-----------28-----------1.02.2015----------?? córeczka 2 i synek 4 - anii84______30______02.02.2015______??? - Monison____27______02.02.2015______??? - ninina______26______02.02.2015_____??? synek 2 lata - Wer26______26______04.02.2015_____??? - Maałaamii___22_____12.02.2015r_____??? - sysunia 999__30_______12.02.2015_______???? -adaaaaaaaa___25______17.02.2015________??? - Mery84_____29______20.02.2015_____??? synek 3 lata - assus______25______21.02.2015______??? synek 2 lata - Luna1982___32_______21.02.2015_____??? córeczka 1,5 roku - jjadasia_____24______22.02.2015______ ??? -Enka7_______21______26.02.2015_______??? -Natomini_____21______2.03.2015________??? -Wiktoria_220_____21_____21.02.2015______??? dziewczyny bezsensu jest ta tabelka... plec dziecka a wy piszecie synek 3 lata a tu chodzi o plec dziecka tego co ma sie urodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiula w jakim wieku masz córeczkę? Bo albo przegapiłam jak pisalas albo nie pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu nie jest bezsensu bo miała być płeć dziecka które sie urodzi i informacje o dzieciach juz posiadanych :) Lusiula wpisz sie do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick_____wiek_____termin porodu____płeć dziecka__inne dzieci -Betix--------28---------1.02.2015----------.......?? __córeczka2 i synek4 - anii84______30______02.02.2015______???_____brak - Monison____27______02.02.2015______???_____brak - ninina______26______02.02.2015_____???_______ synek 2 lata -Natomini_____21______2.03.2015_____???_____brak - Wer26______26______04.02.2015_____???_______brak -adaaaaaaaa___25____7.02.2015________???_____brak - Maałaamii___22_____12.02.2015r_____???_______brak - sysunia 999__30_____12.02.2015_______????____brak - Mery84_____29______20.02.2015_____ ??? _______synek 3 lata - assus______25______21.02.2015______??? _______synek 2 lata - Luna1982___32_______21.02.2015_____??? _____córeczka 1,5 r. - jjadasia_____24______22.02.2015______ ???______brak -Enka7_______21______26.02.2015_______???_____brak -Wiktoria_220_21_____21.02.2015________???_____brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie byla nie czytelna a teraz jest lepiej, kazdy wie o co biega:D prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Czemu mnie nie ma w tabelce? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick_____wiek_____termin porodu____płeć dziecka__inne dzieci -Betix--------28---------1.02.2015----------.......?? __córeczka2 i synek4 -Lusiula-------34--------1.02.2015---------dziewczynka--------córeczka 4 latka - anii84______30______02.02.2015______???_____brak - Monison____27______02.02.2015______???_____brak - ninina______26______02.02.2015_____???_______ synek 2 lata -Natomini_____21______2.03.2015_____???_____brak - Wer26______26______04.02.2015_____???_______brak -adaaaaaaaa___25____7.02.2015________???_____brak - Maałaamii___22_____12.02.2015r_____???_______brak - sysunia 999__30_____12.02.2015_______????____brak - Mery84_____29______20.02.2015_____ ??? _______synek 3 lata - assus______25______21.02.2015______??? _______synek 2 lata - Luna1982___32_______21.02.2015_____??? _____córeczka 1,5 r. - jjadasia_____24______22.02.2015______ ???______brak -Enka7_______21______26.02.2015_______???_____brak -Wiktoria_220_21_____21.02.2015________???_____brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta mnie też nie było a już się wpisywałam , ktoś skopiował chyba starą wersję :/ ale nic to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A filatelistyka i mery84 pisza jeszcze???? Czy najfajniejsze sie ulotnily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola1989
Dziewczyny jak Wy dużo wiecie. Ja to nie mam o niczym pojęcia. Położenie łożyska? O rany o co chodzi? :) Jedyne co wiem, to że mam długą szyjkę:) i wszystko jest ok:) Co do badań z moczu to mi też ostatnio wyszły nieciekawe. Jak wyczytałam to takie te wyniki w cały świat, ale pani dr zapytała tylko czy odczuwam jakieś dolegliwości podczas oddawania moczu. Bardziej przejęła się hemoglobiną, która wg mnie wcale nie była jakaś tragiczna, bo 11,3 a norma jest od 12. Także wydaje mi się, że z taką własną interpretacją to nie ma co się spinać od tego są lekarze. Za to im płacimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola1989
Dziewczyny jak Wy dużo wiecie. Ja to nie mam o niczym pojęcia. Położenie łożyska? O rany o co chodzi? :) Jedyne co wiem, to że mam długą szyjkę:) i wszystko jest ok:) Co do badań z moczu to mi też ostatnio wyszły nieciekawe. Jak wyczytałam to takie te wyniki w cały świat, ale pani dr zapytała tylko czy odczuwam jakieś dolegliwości podczas oddawania moczu. Bardziej przejęła się hemoglobiną, która wg mnie wcale nie była jakaś tragiczna, bo 11,3 a norma jest od 12. Także wydaje mi się, że z taką własną interpretacją to nie ma co się spinać od tego są lekarze. Za to im płacimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola nic się nie przejmuj , ja mam wykształcenie medyczne więc coś tam kumam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Karola, moj lekarz tez mnie straszyl hrmoglobina (mam 11,5). Musisz to jak najszybciej nadrobic. Teraz dziecko jest male i niewiele wyciaga, ale pozniej nie dasz sobie rady! Nie wyjdziesz z anemii a przy rozwiazaniu to moze byc problem :( musimy sie wziac ostro za siebie :) dorzucaj gdzie sie da natke pietruszki, jedz/pij buraki :) Wiem, ze teraz nie ma tragedii, ale potem, jesli z tego nie wyjdziesz, to bedzie bieda straszna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick_____wiek_____termin porodu____płeć dziecka__inne dzieci -Betix--------28---------1.02.2015----------.......?? __córeczka2 i synek4 -Lusiula-------34--------1.02.2015---------dziewczynka--- -----córeczka 4 latka - anii84______30______02.02.2015______???_____brak - Monison____27______02.02.2015______???_____brak - ninina______26______02.02.2015_____???_______ synek 2 lata -Natomini_____21______2.03.2015_____???_____brak - Wer26______26______04.02.2015_____???_______brak -adaaaaaaaa___25____7.02.2015________???_____brak - Maałaamii___22_____12.02.2015r_____???_______brak - sysunia 999__30_____12.02.2015_______????____brak - Mery84_____29______20.02.2015_____ ??? _______synek 3 lata - assus______25______21.02.2015______??? _______synek 2 lata - Luna1982___32_______21.02.2015_____??? _____córeczka 1,5 r. -Wiktoria_220_21_____21.02.2015________???_____brak - jjadasia_____24______22.02.2015______ ???______brak -Enka7_______21______26.02.2015_______???_____brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam anemię po porodzie i bardzo źle sę czułam, cały czas przemęczona byłam także popieram, warto o to zadbać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też głównie skupiam się na tym co mówi lekarz. Oby było u każdej z nas wszystko dobrze, trzymam się tej myśli, że w pierwszym trymestrze ciąży łatwiej o jakieś nieszczęścia, na tym etapie przy czujnym oku lekarza i własnego spokoju może wielu rzeczy uniknąć :) Muszę wam jeszcze powiedzieć, że wczoraj jak Pani doktor podglądała dzidzia, miał tak nóżki do góry i coś tam było między nogami, więc moja Pani doktor stwierdziła, że to faktycznie będzie chłopczyk :)) Najważniejsze, żeby był zdrowy , płeć nie ma znaczenia :) Poczekam aż przyjedzie na weekend mój M i będziemy wymyślać imiona :) Miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę ten femibion tak jak kazała. W przyszłym tygodniu będę robić badania to zobaczę jakie wyjdą. Moja bratowa powiedziała mi jakiś czas temu jak plamiłam, że najgorsze co mogę teraz zrobić to wpadać w panikę, bo będę się sama nakręcać i wcale to dobrze na mnie nie wpłynie. Więc dziewczyny spokój i jeszcze raz spokój. Ale to taki charakter trzeba mieć chyba:) Tak sobie kiedyś myślałam, że chciałabym już żeby moje dziecko się poruszyło czy coś, żeby mi dało znak, że tam jest:) Nie wiem jak to jest z tą tabelką kto ją uzupełnia ale możecie mnie dopisać. Wiek 25 lat termin porodu 10.02 płeć nieznana dzieci brak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enka7
Co tu takie zamieszanie z tymi tabelkami? I gdzie się podziały "najfajniejsze"? :P Ninina no właśnie matki mają to do siebie, że jakoś ci synowie mają u nich więcej względów- u mnie kompletnie nie uzasadnione. Jeżeli chodzi o macice i i dno czy też nie to ja niestety posiadam na ten temat 0 informacji. Dowiem się co i jak dopiero za tydzień. Z moją wagą jest coś nie tak, dzisiaj rano mniej o 0,6 kg wychodzi na to, że panikowałam. Czyli w sumie od początku schudłam 2 kg i nadal nie tyje. Kwestia drobnych wahań to pewnie zależność tego jak bardzo pełna kładę się spać. Dzisiaj mam wolny dzień, zaplanowałam sobie porządki w domu i co? Jeszcze w ogóle nie wstałam :D Lenistwo, cudowne lenistwo- polecam. Mam jeszcze takie pytanie odnośnie witamin- jak myślicie... skoro moja ginekolog jest na urlopie i nic nie wspominała o włączaniu witamin powinnam sama zacząć coś brać? Czy to takie ważne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola tak, tylko spokój nas ratuje, to na pewno. Ja też bym chciała już czuć ruchy dziecka :) Hehe ale muszę jeszcze poczekać. Za niedługo będziemy na półmetku i tego trzeba się trzymać. Przemyślałam kwestie wyprawki i macie rację. Ubranka zacznę kupować wcześniej, że względu na sprawność fizyczną no i spore koszty z tym związane. Łóżeczko i wózek wybiorę wcześniej ale zakupię po 30 tygodniu jak i kosmetyki , bo nie ma sensu żeby się na to kurzyło. I tu pytanie do doświadczonych mam... Ile mniej więcej body, pajaców itp. Na pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enka jeśli masz dobre wyniki nie ma przymusu brać :) Ja mimo dobrych wyników i tak biorę witaminy, myślę, że to bardziej indywidualna kwestia każdej z nas :) Niekiedy mam taki brak apetytu, że jestem spokojniejsza wiedząc, że dostarczam mimo wszystko mojemu dziecku wszystkie niezbędne witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enka a ja myślałam, ze te które piszą są najfajniejsze ? :p i daj spokój z tym lenistwem , poleż tak tydzień bez ruchu to pogadamy ;) co do witamin to ja sama sobie kupowałam, nie bardzo w to wsyztsko wierze , w witaminy, suplementy itd ale biorę... i tak jak Wer pisze , łykam te witaminy mając nadzieję, ze robie wszytsko co trzeba :) Wer co do ubranek , ja miałam tyle, ze pięcioraczki mogłabym ubrać. w iektórych rzeczach Mała była raz :) myślę , ze tak na chłopski rozum na każdy dzień potrzebujesz 1 komplet ubrań ( czasem np po ulaniu lub pięknej kupce trzeba coś zmienić ) zimą to pewnie będzie body na długi, kaftanik, półśpichy/ śpiochy lub body na długi i pajac do tego skarpeteczki. Pranie dla dziecka robisz osobno ( przynajmniej ja tak robiłąm) więc tak żeby Ci na tydzień wystarczyło, chyba ze będziesz pustą pralkę puszczała bo ciuszki malutkie :) nie wiem co na to inne dziewczyny, ale chyba jakoś tak to wychodzi? i jak mogę Wam jeszcze doradzić kupujcie pajace, śpiochy rozpinane pośrodku bo w tych na boku to trzeba jedną nogę upychać do nierozpiętej nogawki, nie kupujcie nic po domu z kapturkami i ja np bardzo nie lubiłam śpiochów za to półśpiochy z takim grubym ściągaczem na górze są rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×