Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LUTÓWKI 2015

Polecane posty

Madi, gratuluję synka:) czy dopiero teraz po raz pierwszy okreslil płeć czy wczesniej cos wspomnial? Ja mam w czwartek usg i umieram z ciekawosci czy dziewczynka sie potwierdzi czy tak jak mi intuicja podpowiada bedzie chlopak. 4 lata temu urodzilam syna i to byl rok chłopaków i na 2015 jak do tej pory tez wiekszosc chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
Madi super wiesci, gratulacje.. :) Karola1989 ja dzis mam wg OM 20tc i ruchy czulam chyba raz, pisze chyba bo nie jestem w 100% pewna czy to dzidzius, denerwuje sie ale wizyta w nastepny czwartek.. moze wytrzymam.. Mery co do wozka to mysle caly czas bo teraz stwierdzilam ze musze mojego do niego w sklepie "przymierzyc" i zobaczyc jak by wygladal ;) z ta kobietka sie dogadalam tak ze poki nie ma kupca to mam czas do namyslu a jakby ktos chcial to wtedy mi napisze i mam powiedziec co postanowilam bo ja i tak bym miala pierwszenstwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość156
co zbedne a co niezbedne w wyprawce na luty??.. zastanawiam sie co kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilkalilka
Karola1989 dzięki za odp. Byle do piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się zastanawiam co z lusiula. Jakoś po tym urlopie przestała się odzywać. A i Enka chyba korzysta z uroków L4 bo po ostatniej wizycie niezadowolona zamilkła. dziewczyny powiedzcie, czy któraś z Was miała już robione badania w kierunku cukrzycy ciążowej? Czy są jakieś objawy, po których można poznać oprócz badania? Ja chyba dostaję jakiejś paranoi bo tylko wyszukuję rozmaite choroby i czytam i analizuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, ja tez mam nadzieje ze sie potwierdzi choc przyznam, ze jak synek bedzie to tez fajnie, bo maly mialby brata. wiec kazda opcja dobra :) co do objawow cukrzycy - nie ma takowych abys mogla sama to odczuc. moze jedynie to ze chcesz pic czesto, ale to w skrajnych wypafkach wysokiej glikemii, a nie lekko podwyzszonego cukru. ja juz robilam na poczatku ciazy badanie na hemoglobine glikowana (na szczescie w normire) ono pokazuje czy przez ostatnie 3 m-ce cukry byly w normie. mozesz jeszcze sprawdzac sama glukometrem - ja tak robie. wtedy wiem czy na pewno cukry trzymaja sie w ryzach. a dlaczego Ciebie to niepokoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery sama nie wiem skąd mi się to wzięło. Po prostu w weekend czułam się średnio i chyba dlatego. Może to hormony buzują bo w niedzielę od południa miałam takie uderzenia: gorąco, słabo, zawroty głowy. Teraz jest już ok. Myślę, że mogło tak być przez to, że od piątku mało spałam i byłam przemęczona po prostu. Jak robiłam badania na początku ciąży to cukier miałam w normie, nawet blisko minimalnej granicy. Za tydzień w czwartek mam wizytę u swojej lekarki, pewnie mi zleci badania bo teraz miałam zrobić tylko krew i mocz. chyba chciała odciążyć mój portfel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ubranek to kupiłam nowe body, bo w sumie nie znam jeszcze płci bo przypuszczenia są że chłopak, mam nadzieję że to się wyjaśni za tydzień w czwartek :) Małami, wózek fajny :) Ja też się powoli rozglądam za jakimś fajnym używanym bo grudzień/styczeń będzie trochę wydatków więc wolałabym to rozłożyć. Anni, super że tak wszystko dr wytłumaczyła :) Mam nadzieję, że przeziębienie już przeszło :) Luna, super że poczułaś ruchy :) Mery, teraz oparcie w prawie każdej gondoli jest regulowane ale czy to jest przydatne to nie wiem, sama z tego nie korzystałam a jeździliśmy gondolą przez 8 miesięcy, jak już nie chciał leżeć to wystarczyła poduszka pod głowę a wiedziałam że mi z wózka nie wypadnie. Ale pewnie każda się sama przekona, czy to przydatne czy nie :) Assus, ja staram się spać na boku ale ciągle się budzę na brzuchu, no po prostu nie umiem chyba już spać na boku mimo spania z poduszką-rogalem. Kosa, my też mieliśmy wózek z dużymi pompowanymi kołami i ten sam problem z zapakowaniem go do auta mimo auta kombi. Na samą myśl o wejściu do sklepu typu biedronka miałam ciarki bo u nas ten sklep jest malutki i wąskie przejścia między regałami i ciężko było manewrować wózkiem i zrobić zakupy. Tysia, fajnie że wybawiłaś się na weselu :) Karola, trzymam kciuki za połówkowe :) Mam nadzieję że nic nie złapię, zapobiegawczo piję herbatę z macierzanki i babki lancetowatej z sokiem z czarnego bzu :) Emilkalilka - witam :) Madi, ja tą krzywą cukru po wypiciu glukozy miałam już jakoś koło 10tc badaną, ale to ze względu na cukrzycę w 1 ciąży. Po tej wizycie czekają mnie znów badania więc na pewno to będzie. Polecam wcisnąć do tej mikstury cytrynę albo i dwie :) Martolina, oj masz rację z tymi chłopcami, jakiś wysyp :) Mi wysiadły plecy, wczoraj nie mogłam się ruszyć z łóżka. Ból nie do opisania, ale mąż mi rozmasował, wygrzałam termoforem i dziś jest o niebo lepiej ale nie życzę nikomu tego bólu. Dzidziol kopie, tak perfidnie wczoraj mi kopał po jajniku. A to dopiero początek... wracamy w sobotę, musi ktoś po nas przyjechać bo jak pech to pech - auto nam się zepsuło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki ! Nie odzywam sie zbyt czesto,bo mam stasznie mało czasu.. Ledwo sie ze wszystkim wyrabiam. Mimo wszystko podglądam Was :D Wczoraj mialam wizyte. Mnustwo skierowan na mocz,HIV,glukoza -ta mikstura do picia + 2 godz czekania ;/ Umowiona jestem na za dwa tygodnie (21tc) na USG 3D koszt - 150zl z plytka. Malenstwo wczoraj lezalo sobie w pozycji miednicowej takze duzo znowu nie zobaczylam ;/ Szukalismy siusiaka,ale narazie nie widac,gin mowila,ze czesto jest tak ze ten siusiak jest tylko sie podwija i ciezko go podejrzec dlatego 50/50 niestety. Ale na 3D sie juz dowiem. Myslalam,ze zaczne kupowac ciuszki,ale sie wstrzymam do 3D . Od soboty czuje ruchy malenstwa :):):):) wczesniej jeszcze nie bylam pewna czy te przelewanie to wlasnie to,ale teraz juz jestem przekonana. Na USG widzialam jak sie pręzy podnosi wysoko nad glowke raczki-cos iesamowitego.Lzy oczywiscie byly..Od ostatniej wizyty czyli w miesiac czasu przytylam 4kg,a wy dziewczyny????Jak tam u Was z waga?? Czuje sie dobrze,w ogole nie wymiotowalam od samego poczatku,brzuch zaboli od czasu do czasu,piersi tak samo,ale jak juz zabola to jakby ktos mi igly wsadzal. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninina jak ja Ci zazdroszczę, tak bym chciała żeby moja córa dała mi jakiś znak w postaci ruchów, a ona od dwóch tygodni milczy jak zaklęta. Dlatego strasznie się boję najbliższej wizyty. Wiktoria ja od początku ciąży do 16tg przytyłam 2 kg nie wiem czy to dużo czy mało. nie mam porównania. Dla mnie ważenie jest zawsze stresujące bo nie potrafię do końca zrozumieć tego że to jest normalne że się przybiera. Zawsze jak wyświetli się wynik to szybko przeliczam w głowie ile od ostatniej wizyty przybyło. Teraz pewnie przekroczę już 60kg bo pomiędzy ważeniami będzie 5 tygodni, więc znowu będę chodzić załamana kilka dni. Ale cóż taka kolej rzeczy. Najważniejsze że lekarz mówi magiczne: waga w normie:) najważniejsze żebyś Ty się czuła dobrze w swoim ciele. ja mam spinki o to z mężem często. Nawet ostatni przykład w niedzielę. Chciałam założyć spódnicę a tu okazuję się, że sorry brakuję z 5cm żeby się zapięła. Ja zaczynam gderać a on na mnie bo to czy tamto. Taki chyba już los kobiet, że przejmujemy sie wagą. Ja miałam już badania HIV. Na szczęście wszystko w porządku. Teraz pewnie mi da na ten cukier i jeszcze coś innego wymyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madi_28
Morning! :) Martolinka, mój lekarz zasugerował mi wykonanie testu pappa i zrobiłam go 8 sierpnia. Robił go zupełnie inny lekarz i właśnie on wtedy przy usg powiedział, że na 70 procent syn. Natomiast później jak chodziłam do swojego lekarza to on nie chciał się wypowiadać twierdząc że jest za wcześnie więc żyłam nadzieją na dziewczynkę :D:D no ale wczoraj przy połówkowym już powiedział, że na bank chłopak :-) Więc tak to było z tymi przepowiedniami ;-) Ale nie czuję z tego powodu smutku :D fajnie, że już znam płeć i mogę działać :-) Słyszałam też, że z dziewczynki może się zrobić chłopak, a odwrotnie to już nie :D nie wiem ile w tym prawdy;) Maałaamii to idziemy łeb w łeb, też mam w tym tyg 20tc :) i tak samo jak Ty wydaje mi się że raz czułam ruchy a potem cisza:):) Dziewczyny co do wózków to wybieracie opcje 3w1 czyli gondolka nosidełko i spacerówka od razu? Ja chyba tak chcę zrobić nie wiem czy słusznie... Co do wyprawki i w ogóle wszystkich rzeczy jakie powinnam posiadać dla niemowlaczka to zamierzam spotkac się z siostrą, która dopiero co to przerabiała i spiszemy na kartce co i na kiedy bedzie potrzebne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
Madi a na kiedy masz termin? Ja mam juz 20tc 1dzien ;) co do wozkow to ja napewno wiem ze chce 3w1, nie wiem czy slusznie czy nie, ale chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assus
Hej. Co do wózka ja mam po synku 3w1 i żałuję,bo jak dziecko jest starsze to lepiej mieć lekka spacerowke, mój syn w gondoli był do 7-8 msc a mam taką z podnoszonym oparciem. Dziewczyny to już 5 msc ahh.: ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stycznióweczka 2014
przecież zawsze można sprzedać i kupić lekką spacerówke a na początek się przydaje 3w1. Mamusia z ubiegłego stycznia pozdrawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się nie przydala,a jak ktoś planuje następne dziecko to nie sprzedaje wózek.... Swoją droga uwielbiam,jak ktoś "obcy" dodaje tu swoje 5gr: /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już pisałam- dla córki miałam Roan Marita taki: http://www.roan.pl/#marita.html Jest bardzo ciężki, do samochodu się nie nadaje ale mega wygodny na spacery. Gondola i spacerowka (nie za piękna) są wysoko, dziecko nie wącha wszystkich spalin, montaż tylem i przodem, polecam np do domu bo do bloku się nie nadaje. I tak musiałam dokupić drugą spacerowkę ktora jeździła w aucie, ale to używka za małe pieniądze i nadal ją mam:) U mnie najprawdopodobniej będzie druga córka- bardzo się cieszę bo dużo rzeczy mam. Chociaż w pierwszej ciąży do 6tego miesiąca moja córka była chłopcem więc różnie to bywa... Dziewczyny czy Wy też jak postoicie trochę to ciąży Wam brzuch? Bo mi ciężko dużej stać. Poza tym jak próbuję spać na boku to przeciwlegla strona mnie strasznie ciągnie. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madi_28 z dziewczynki moze zrobic sie chlopak dlatego,ze czasami siusiak jest a czasami sie schowa. No,a jak juz jest siusiak to wiadomo,ze dziewczynki z tego nie bedzie.. :D Ja jestem na polmetku i przytylam od poczatku jakies 6 moze 8 kg nie wiem dokladnie ,poniewaz pierwsza wizyte mialam jak juz bylam w 8tygodniu. Ja sie waga nie przejmuje,wazne zeby dziecko bylo zdrowe i tyle. Wiadomo trzeba o siebie dbac,ale jakos szczegolnie nie powstrzymuje sie od slodyczy czy fast food'ow. Narazie brzuszek rosnie to zrzucam na malenstwo,ze mnie rozpycha :D Potem bede wiecej w ruchu wiec brzuch sie schowa ;) Moje malenstwo jest duze i gin wczoraj mowila,ze okolo tygodnia moge urodzic predzej :) Jak na dzien dzisiejszy,ale wiadomo,ze jeszcze wszystko moze sie zmienic. :D Ja wozka narazie nie kupuje. Chcialabym,ale.. dopiero jak bede po 3d wiecej zobacze. Bedzie siusiak to kupie docelowo dla chlopca,a jak nie bedzie to wybiore cos w uniwersalnych kolorach typu zielen czy moze pomarancz :D Ale jezeli nawet bedzie dziewczynka to napewno nie kupie rozowego wozka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis sie wazylam - 53 kg czyli ok 1-2 kg na plusie. w tej ciazy wyjatkowo sie nie ograniczam, to znaczy nie gloduje jak w poprzedniej, ale jednak slodycze baardzo sporadycznie i jak juz to raczej wlasnej roboty. Wiktoria, na fast foody bym uwazala, bo zawieraja duzo tluszczy trans, a przeciez o zdrowie dziecka chodzi. z ta kontrola wagi to tez jest dla zdrowia dziecka, bo przeciez najlepiej aby bylo optymalne (ponizej 4kg a wiecej niz 2,5 kg). Ninina, bylas na insulinie czy tylko dieta w poprzedniej ciazy? jakie w 10tc wyszly Ci te cukry? Madi, zdecydowanie 3 w 1 tylko szukam cos lekkiego w stylu quinny zapp xtra, ale w bardziej przystepnej cenie.Assus, chyba 3 w 1 sie przyda? wiec nie ma co zalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery, w 1 ciąży o cukrzycy dowiedziałam się tydzień przed porodem, leżałam do końca w szpitalu i w sumie miałam tylko dietę i cukier mi kontrolowali 2 razy dziennie i tyle. A teraz wyszły bardzo dobrze te wyniki, bliżej dolnej granicy więc teraz dopiero będzie powtórka i mam nadzieję że też wyjdą w granicy normy. U mnie waga nadal na minusie, w tym tyg się nie zważę bo nie mam tu wagi. Mam zwiększone dawki hormonów tarczycy i zakładam że kg nadal pójdą w dół. Jako że dziś pierwszy dzień jesieni, nagotowałam zupy dyniowej z soczewicą i pomidorami i wpieprzam od południa, normalnie aż grzech tyle jej zjeść :D A wózek też 3w1 polecam, na dłuższą metę ze spacerówki-parasolki ciężko się korzysta. Ja na swoje nieszczęście sprzedałam wózek w maju a w czerwcu się o ciąży dowiedzieliśmy, no ale trudno. Tylko warto zwrócić uwagę na fotelik nosidełko, żeby miał wszystkie atesty i dość dobre wyniki w testach wypadkowych. Miłego dnia, w Berlinie 12 stopni dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) My już po weselu, a 04 października kolejne. A ja nadal przeziębiona - masakra jakaś :( My raczej wózka przed rozwiązaniem kupować nie będziemy - tutaj Dziadkowie chcą się popisać, a my mamy wybrać tylko model. Mi się podobają wózki Chicco Artic i Bebetto Silvia, bądź Luca. W styczniu jedynie kupimy fotelik samochodowy, ale chcemy wybrać taki, co będzie pasował później też do większości stelaży wózków, np.: maxi cosi. Ja to lubię spać na każdym boku, także problemu nie mam :P A wyprawkę to nie wiem, kiedy powinnam zacząć kompletować... Mamy teraz wizytę 30.09, ale mój Małż niestety będzie w pracy i ubolewa nad tym strasznie, no ąz mi Go szkoda :( Jak tak dalej będzie panikował, to mi się przed porodem wykończy!!! ;) Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i witam Nową Koleżankę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeśli chodzi o wózek to my przy córce kupiliśmy "x ładne move " gondola plus spacerówka. dużym plusem były pompowane koła,wózek dawał radę na prawdę wszędzie pod domem, w lesie a nawet na plaży,bardzo zwrotny i łatwo się składa.Minusem jest na pewno cena ( nas dofinansowała dziadkowie) dlatego się na niego zdecydowaliśmy.wg mnie minusem jest też jak dla mnie mała gondola ,pod koniec ok 7miesiąc mał ledwo się w niej mieściła,dobrze że było lato/jesień bo nie wiem jakbyśmy ją tam wcisnęli w zimowym kombinezonie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście chodziło o x lander move - mój komputer robi mi czasem takie numery :) Jeśli chodzi o fotelik samochodowy mamy maxi cosy, gdy go wybieraliśmy kierowaliśmy się opiniami nt bezpieczeństwa i funkcjonalności,z adapterami pasował też do wózka (szczególnie wygodne gdy jechaliśmy do marketu itp) minusem jak dla mnie był ciężar - młoda rosła a ja czasem z trudem go podnosiłam!! Nie wiem jak inne nosidełka,pewnie też muszą swoje ważyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilkalilka
U mnie też waga na minusie, od początku ciąży -4 kg, fakt że miałam 10 kg nadwagii, ale trochę się martwię. Poza tym jeszcze raz chciałam zapytać bo nie dostałam odp:) czy Wy też jak postoicie trochę to ciąży Wam brzuch? Bo mi ciężko dużej stać. Poza tym jak próbuję spać na boku to też mnie brzuch ciągnie. Czy to normalne? Poza tym dzisiaj od rana czuję kłucie w podbrzuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilkalilka ja nie mam takich problemów. Mogę stać pod warunkiem, że nie odczuwam kręgosłupa. Czasami czuję takie ciągnięcie w brzuchu, ale to podobno norma. Kiedy masz wizytę? Nie zapomnij powiedzieć o tym lekarzowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, sorki że Wam wejdę w rozmowę ale jestem tegoroczną styczniówką i nie tak dawno temu przeżywałam to co Wy teraz :) Gdyby któraś z Was szukała wyprawki dla dziewczynki w bardzo dobrym stanie to zapraszam na moją aukcję, 51 elem. Użytkownik Allegro: alexandra1978 Mam też koszulę nocną L-kę, jednorazowe majtki poporodowe XL z Babyono i duże płaszcze ciążowe jeden mało używany a drugi wcale nieużywany bo praktycznie nie mieliśmy zimy. Płaszcze jesienny i zimowy z Bonprix. Mam też masę innych rzeczy dla niemowlaczka z braku czasu jeszcze nie wystawionych ale jak coś potrzebujecie to piszcie, na pewno się dogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobiety :*:*:* Jak tam sie czujecie ? Małamii jak u Ciebie, wszystko w porządku? Byłaś już na połówkowym? U mnie ok. tylko spanie to tragednia....do pracy chodze jak zoombie :) Ale jeszcze tylko miesiąc i ide na zwolnienie. Poruszony temat wózków, też właśnie myśle na opcją 3w1 i moją uwage zwrócił właśnie Roan. Emilkalika, powiedz z własnej autopcji czy on naprwde jest tak cieżki? I dlaczego do auta odpada? Mnie sie właśnie tego typu wózki podobają, dwa, on ma podobno sporą gondole. Pytam bo mieszkam na 2 pietrze bez windy. Wogóle to powiem Wam,że kompletnie jakoś nie moge sie zabrac do myślenia o wyprawce, o tym co tzreba zabrac do szpitala. Przecież jakieś zakupy trzeba porobic, typu koszule nocne, szlafrok. Nie wspominając już o rzeczach dla maleństwa. Z każdej strony, każdy doradza, każdy najmądrzejszy, szczególnie rodzina mojego M. Oni wszystko wiedzą, a ja, głupia kura mam tylko słuchac i robic to co oni sobie wymyślą. Ostanio nawet zostało skrytykowane imie dla małego. No litości, przeceż to jest nasza decyzja, a nie innych. A mój....nawet słowem sie nie wtrącił, nie stanął w mojejj obronie kiedy sama musiałam odpierac ataki jego brata. Niczym sie nie intersuje....ostatnio kiedy pokazałam mu wózki, łóżeczko tak tylko,żeby sie zorientowac w cenach i tak dalej, stwierdził ochocze,że przecież mamy jeszcze czas, bo dziecko za pół roku sie dopiero urodzi.....:/ Jemu sie chyba wydaje,że bede chodziła w ciąży jak smaica słonia afrkańskiego....22 miesiące ...:( ! Im bliżej końca tym bardziej staje sie bierny w całej tej sytaucji.... Ehhh....dobra koniec tych gorzkich żali. Wybaczcie ten łzawy post i mam nadzieje,że u Was lepiej to wszystko wygląda:) Pozdrawiam Was wszystkie gorąco:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka86
Witam Kobitki :) Monison z tym Roan`em, to nasi znajomi mają właśnie ten wózek i owszem jest spory (w sensie gondola), bo większość spacerówek ma już podobne rozmiary. Jednakże jest strasznie ciężki, a mieszkają na 1 piętrze i jak moja Koleżanka jest w domu sama (bo M. np.: w pracy) - to pojawia się kłopot by wyjść na spacer, bo stelaż ciężki, pozostałe elementy też a i Dziecko sporo waży. Nie przejmuj się zbytnio postawą Małża - może potrzebuje czasu, albo i tak wie, że zrobicie po swojemu i dlatego nie wdawał się w zbędne dyskusje z rodziną :) Mój M. pracuje na zmiany i też mieszkamy (na razie) w bloku, na 1 piętrze, ale ja jestem drobna i chciałabym aby wózek ważył jak najmniej. Do tego zależy mi na tym, aby był zwrotny i łatwy w prowadzeniu. Jak na razie przytyłam około 3kg, ale bardzo bym chciała nabrać troszkę więcej. Moja startowa waga z początku ciąży to 44kg. Emilkalilka ja mam takie ciągnięcia w dól, jak za długo stoję, albo za dużo pochodzę. Najważniejsze, aby brzuch Ci nie twardniał, mi w takim przypadku lekarz kazał brać NO-SPĘ. W każdym razie, tak jak napisała Karola powiedz o tym swojemu lekarzowi na najbliższej wizycie :) Dziewczyny czy Wy też pochłaniacie takie ilości słodyczy? Ja w 2 tygodnie dosłownie pochłonęłam 6 słoików NUTELLI o przeróżnych gramaturach. Do tego czekolada to dla mnie jak batonik - wcinam całą tabliczkę w 5 minut :O Pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilkalilka
Monison mnie również podobają się klasyczne wózki, nie podobają mi się te wszystkie kombajny ni to głęboki ni spacerówka. No cóż jeśli nie masz windy to naprawdę nie polecam. Chyba że masz gdzieś na dole jakiś schowek. Ja mieszkam w domu na piętrze i jak czasem przyszło mi wyciągnąć wózek na 10 schodów to była tragedia. Jest bardzo nieporęczny, można wprawdzie ściągnąć gondolę i wynosić oddzielnie ale bardzo to niewygodne. Co do samochodu to my mamy mini vana i do bagażnika ciężko go było wsadzić, trzeba było ściągać koła :/. Chyba że zamierzasz kupić pierwszy fotelik Roan Babies to on pasuje do podwozia, tylko trzeba adapter. Ja adaptera nie miałam ale teraz napewno dokupię to sam dół do bagażnika na pewno się zmiesci:) Gondola jest wygodna, duża i gleboka i ma podnoszone opieradelko. Jak coś to pytaj. X Karola wizytę mam w piątek. Już odliczam godziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
Monison polowkowe mam 02.10 juz sie nie moge doczekac.. dzidzius poruszal sie raz juz jakis czas temu i cisza przez co jeszcze bardziej sie boje.. ogolnie to tez nie naljepiej z rodzina mojego.. mysle ze nigdy slubu nie bedzie bo ja nie zamierzam do tej rodziny wchodzic jak to sie mowi. Moja rodzinka ma odchyly czasami ale tamci to pobijaja wszystkich. Jedyna normalna osoba jest macocha mojego a reszta to az szkoda gadac :) co do slodyczy to ja ostatnio kinder bueno moge jesc w niezliczonych ilosciach a z owocow podchodza mi tylko grejpfruty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×