Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LUTÓWKI 2015

Polecane posty

No zależy gdzie i jaką się kupuje tą żurawinę. Ja ze zwykłego zboczenia zawodowego sprawdzam skład wszystkich kupowanych produktów. Po prostu tak już mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziś jestem po wizycie i ostatecznie została potwierdzona dziewczynka!!!!!! Czyli druga córka w drodzę. Ja bardzo się cieszę, liczyłem na córkę a mąż no cóż musi się jakoś z tym pogodzić:) myšlimy intensywnie nad imieniem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick__________wiek______płeć________termin porodu maałaamii_____22______chłopak_______12.02.2015 Emilkalilka_____32_____dziewczynka____28.02.2015 Malutka86_____28_____?????????????____23.02.2015 anii84_________30_____chłopiec____24.01.2015/02.02.2015 Luna1982______32______dziewczynka___22.02.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka - to lez jak najwiecej oby sie to wiecej nie pojawilo.... Enka7 mi zawsze pomagało piiiicie :) duuuuuużo piccia :) JAK tylko jakis problem z pecherzem sie pojawiał siadałam z butelką wody i po trochę wypijałam potem nastepna i nastepna późnej sikanie co chwile i było dużo lepiej. Martolina1983 gratulację!! imię już pewne? No i Luna gratuluję córki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick__________wiek______płeć________termin porodu maałaamii_____22______chłopak_______12.02.2015 Emilkalilka_____32_____dziewczynka____28.02.2015 Malutka86_____28_____?????????????____23.02.2015 anii84_________30_____chłopiec____24.01.2015/02.02.2015< br /> Luna1982______32______dziewczynka___22.02.2015 adaaaaaaaa ____25______chłopak_______17.02.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martolina1983
adaaaa, tak imię już pewne, Franciszek:D Nic innego mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madi_28
NICK_________WIEK______PŁEĆ_______TERMIN PORODU maałaamii_____22______chłopak_______12.02.2015 Emilkalilka_____32_____dziewczynka____28.02.2015 Malutka86_____28_____?????????????____23.02.2015 anii84_________30_____chłopiec____24.01.2015/02.02.2015& lt; br /> Luna1982____32_____dziewczynka___22.02.2015 adaaaaaaaa ____25_____chłopak_______17.02.2015 Madi_28_______28______chłopiec______08.02.2015/15.02.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK_________WIEK______PŁEĆ_______TERMIN PORODU maałaamii_____22______chłopak_______12.02.2015 Emilkalilka_____32_____dziewczynka____28.02.2015 Malutka86_____28_____?????????????____23.02.2015 anii84_________30_____chłopiec____24.01.2015/02.02.2015& amp; lt; br /> Luna1982____32_____dziewczynka___22.02.2015 adaaaaaaaa ____25_____chłopak_______17.02.2015 Madi_28_______28______chłopiec______08.02.2015/15.02.201 5 Ninina_________26______???????????______23.01.2015/02.02.2015 Moje dziecko ma jakiś nawrót choroby, dobrze że jutro przyjeżdżają po nas i wracamy do domu to w razie czego apteka pod ręką i lekarz bo już mi to za długo trwa. Tak mnie wczoraj w nocy zabolało przy przewracaniu się z boku na bok że potem nie spałam kilka godzin, aż miałam czarne myśli że coś się stało :( W ogóle mam jakieś sny, że rodzę w 26 tygodniu i same złe wydarzenia potem mają miejsce :( aż czasem strach iść spać przed kolejnym snem. Monison, no ten navington cenę ma, używane tańsze ale pewnie chcesz nowy :P ja szukam teraz navingtona cadeta używanego w neutralnych kolorach, jak mi się coś trafi w fajnej cenie to biorę, już ustaliłam to z mężem choć on twierdzi że za szybko. Na grudzień nie mam co odkładać bo będzie sporo wydatków a jakoś czuję że do lutego nie dotrwam. Ada, gratuluję synka :) Enka, dużo cierpliwości w pilnowaniu małej :) Małami, udanej wizyty u fryzjera :) Ja czekam aż moja fryzjerka wróci z macierzyńskiego i też planuję iść, nawet żeby podciąć końcówki bo to zawsze jakiś relaks :D Malutka, teraz leż i się oszczędzaj, dobrze że to tylko krwiak ale musisz dbać o siebie teraz :) Enka, żurawina i dużo wody i witaminy c ogólnie bo zakwasza mocz. Rodzinny przepisze uro-furaginum pewnie, w sumie ginekolog też by to polecił pewnie. Ja ostatnio pytałam to mówił że ten lek jest bezpieczny i można go brać jeśli się coś dzieje. Martolina, gratuluję syna :) Fajnie dwóch chłopaków, choć ja nadal marzę że okaże się dziewczynka :) Luna, gratuluję dziewczynki :) Ja wierzę, że w czwartek na wizycie powie mi na 100% jaka płeć, bo już chcę wiedzieć i te wieczne pytania o płeć właśnie i komentarz "jak to jeszcze nie wiesz"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) męczy mnie ciągle to przeziębienie, nosz kurde :/ wczoraj zostałam w domu, dziś też mam taki plan i przez weekend.. D tego czosnek, sok malinowy i inne cuda natury które tak na prawdę gucio dają... Szykuje mi się 'samotny' weekend bo Małż wybiera się na mazury, a ja nie chcę jechać bo zimno i nie chcę się dorobić. Więc czeka mnie weekend pod znakiem kocing, łóżking i dobry film;) w sumie to pasuje ;-) Mój syn chyba będzie musiał nauczyć się żyć bez imienia :D no ni cholery nie mam pomysłu! Z dziewczynką miałabym pewniaka, łobuz pokrzyżował mi plany :):):) Kuba mi się podoba, ale odpada bo za dużo ich na świecie... muszę szperać dalej ;-) Eneczka na pęcherz to zawsze woda z cytryną i pić i pić i pić i sikać:) Ja to zawsze robię i po jednym dniu mam spokój:) To co? Chyba już wszystkie znamy "płcie" naszych szkrabów? :):) Mówiłam Wam, ze moja mama trzyma na strychu łóżeczko po mnie? :D może w ten weekend je zobaczę i ocenię czy nadaje się do użytku:) chciałabym, żeby tak:) nie wiem czy to nie za wcześnie ale chciałabym już kupić materacyk i pościelkę :):) Chyba za wcześnie... Póki co mam 4 ciuszki niemowlęce, to Wam chyba mówiłam jak mój Małż na to zareagował ;) zupełnie zdziwiony że to my jednak to dziecko na prawdę będziemy mieli :D rozwalił mnie ;) a smaruje codziennie brzuszek i widzi :D:D jednak chyba nie docierało ;-) ciekawe co będzie jak w końcu wstawię to łóżeczko do pokoju Młodego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jestem tu nowa, choć od jakiegoś czasu śledzę ten wątek. Jestem w pierwszej ciąży ( dziś zaczęłam 19 tydzień- termin mam na 27 lutego). Wczoraj byłam na badaniach USG i wyszło mi, że mój synek ma pojedynczy torbiel splotu naczyniówkowego w główce o wielkości 4,7. Lekarze uspokajali mnie, że to częste u chłopców i że większość tych torbieli się wchłania do następnej wizyty. Wiecie coś na ten temat? Spotkałyście się z tym zagadnieniem? Dodam, że wszelkie inne wyniki są dobre. Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi witaj:) Myślę, że nie masz co się denerwować tym torbielkiem bo właśnie jest tak jak powiedział Ci lekarz. Dziecko dziewczyny mojego kuzyna też miało kilka torbieli na główce i po usg chyba jakoś w 6mcu nie było po nich śladu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki :) Co u Was słychać? Jak samopoczucie? Jak Wasze brzuszki? Bardzo się cieszę, razem z Wami, że poznałyście już płcie Bąbelków :) Nasze jest jak to mówi mój M. "złośliwe po matce" i nie chce się pokazać (zawsze coś wykombinuje - ostatnio upchało sobie pępowinę między nózie) ;) W sumie nie byłam pewna czy ja już czuję ruchy, ale jak ostatnio byliśmy na tej pomocy i się zapytaliśmy lekarzy to okazało się, że to jednak TO :D Od 17 tygodnia czuję ruchy Kuleczki i jestem przeszczęśliwa!!! :D Lekarz powiedział, że to dlatego, że jestem bardzo szczupła. Mój Małżonek to chyba zwariował, bo ostatnio nagrał płytę i co gdzieś jedziemy autkiem, to słucham Jego listy przebojów dla Bąbla ("jedzie pociąg", "pieski małe dwa", "ogórek, ogórek", "jagódki", itp.). Ale chyba to działa, bo Dzidek przy "ogórek, ogórek" się ożywia ;) A jutro w Poznaniu jest Mami Babi Targ, będzie można tam kupić wiele przeróżnych używanych rzeczy; np.: łaszki ciążowe i różniste akcesoria dziecięce. Mam zamiar wyciągnąć Małża na nie, to może sobie jakieś spodnie kupię (obecnie mam tylko dwie pary "wyjściowych dresów" ;) ). Ninina nie martw się tymi snami - je się zawsze tłumaczy na opak :) A te Twoje są spowodowane pewnie jakimś podświadomym lękiem. Jestem pewna, że będzie WSZYSTKO w porządku!!! :) Martolina mój Małż się upiera na Frania (jak będzie synuś), ale mi się jeszcze Leon i Gustaw / Gutek podobają :) Co do imion dla Dziewczynki, to pewnie pójdziemy w klasykę :) Madi ja piję jeszcze na przeziębienie herbatę zwykłą czarną, liściastą z nagietkiem i dodaję do niej pokrojone owoce pigwy z miodem. Działa rozgrzewająco i troszkę pomaga :) Justi88PAB nie martw się - ja też się zetknęłam z tym, że u znajomych u ich Córci były takie torbielki i się samoistnie wchłonęły. Także myśl pozytywnie i nie denerwuj się :) Buzialki :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi88PAB
Dziękuję dziewczyny! Zapisaliśmy się za 4 tygodnie do lekarza na ponowne usg- mam nadzieję, że do tego czasu wszystko się wchłonie! Muszę być dobrej myśli, nie może być inaczej!;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysiaaa
NICK_________WIEK______PŁEĆ_______TERMIN PORODU maałaamii_____22______chłopak_______12.02.2015 Emilkalilka_____32_____dziewczynka____28.02.2015 Malutka86_____28_____?????????????____23.02.2015 anii84_________30_____chłopiec____24.01.2015/02.02.2015& amp; amp; lt; br /> Luna1982____32_____dziewczynka___22.02.2015 adaaaaaaaa ____25_____chłopak_______17.02.2015 Madi_28_______28______chłopiec______08.02.2015/15.02.201 5 Ninina_________26______?????????______23.01.2015/02.02.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK_________WIEK______PŁEĆ_______TERMIN PORODU maałaamii_____22______chłopak_______12.02.2015 Emilkalilka_____32_____dziewczynka____28.02.2015 Malutka86_____28_____?????????????____23.02.2015 anii84_________30_____chłopiec____24.01.2015/02.02.2015& amp; amp; lt; br /> Luna1982____32_____dziewczynka___22.02.2015 adaaaaaaaa ____25_____chłopak_______17.02.2015 Madi_28_______28______chłopiec______08.02.2015/15.02.201 5 Ninina_________26______?????????______23.01.2015/02.02.2015 Tysiaaa________25______chłopiec______20.02.2015 Witam Kochane:) Dawno nie pisałam, ale miałam trochę pracy, ale za to czytałam:) U mnie wszystko ok, we wtorek wizyta już się nie mogę doczekać. Ciekawe czy potwierdzi się, że chłopak.Ja jeszcze nic nie kupuje, a zresztą na początek mam po córce tyle śpiochów, aby kupie do szpitala nowe i już:) Ja na pęcherz lałam gorącej wody z rumiankiem i siadałam i tez mi pomogło to:) Mnie coraz bardziej kręgosłup zaczyna boleć bo nie mogę postać dłuższy czas tylko zaraz muszę usiąść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
hej hej, no i dzis jestem po fryzjerze.. wlosy odzywione na maxa, super uczucie gdy mialam juz "sianko" od prostowania.. jedynie co mi sie nie podoba to moja obcieta grzywka.. ehh, ostatnio nic mi nie pasuje, w domu wieczne problemy, juz powoli nie daje rady, z nerwow brzuch znowu mnie zaczal bolec, nie spie po nocach, nie moge nic jesc, nie wiem co sie ze mna dzieje :( ehh, musialam ponarzekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi witaj. Widzę, że nie tylko u mnie usg (połówkowe) nie było w 100% zadowalające. lekarz potwierdził córkę i wszystko jest ok. Oprócz jednej sprawy. Ma powiększone kielichy miedniczkowe w nerkach i trzeba będzie kontrolować czy się nie powiększają bo jeśli będą się powiększać to trzeba będzie je przekłuwać żeby nie doszło do wodonercza. Szok niesamowity. Także czeka mnie częstsze chodzenie do lekarza. Za tydzień w czwartek mam wizytę u swojej lekarki prowadzącej zobaczymy jak ona się odniesie do tego. Mam nadzieję, że ten stan się utrzyma i to nie będzie rosnąć bo jestem przerażona. Ale cieszę się, że serce i mózg i inne narządy są w jak najlepszym porządku. Ale tak mnie ten lekarz wygniótł, że momentami to miałam chęć krzyczeć jak mi tak przyciskał do brzucha. Jeszcze dziś czuję momentami ból. Zrobiłam też wczoraj krew i mocz zobaczymy co tam się pokaże tym razem. Miłego weekendu. I gratuluję wszystkim u których ok, a za resztę trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia a ja Ci mówię, że wszystko będzie dobrze z Twoim maluszkiem :* Musisz wierzyć i być dobrej myśli. Tak wiem - łatwo mówić a Ty czujesz swoje, ale ja trzymam mocno kciuki!! Wiecie co? Ten cały syrop na przeziębienie - prenalen, to chyba jednak czyni cuda:) Już wczoraj wieczorem czułam się lepiej, a dziś to już w ogóle cudownie! Nawet katar mnie już nie męczy. Tylko leciutkie osłabienie jest, ale może do jutra już przejdzie wszystko:) Ten syrop jest specjalnie dla kobiet w ciąży i karmiących, i zawiera się w nim wszystko to co naturalne:) No.. pewnie ma tam jakieś konserwanty czy inne, ale.. grunt że postawił mnie na nogi!! Mordują mnie koszmary. Wczoraj w ogóle nie mogłam zasnąć bardzo długo, a potem ok 3 w nocy obudził mnie koszmar. Wstałam do łazienki, wróciłam do łóżka i słuchajcie - jak Młody zaczął fikać :D:D aż obudziłam męża, przyłożył dłoń do brzucha i też poczuł :D:D ale było fajnie!! :) Potem o 5 rano małżonek wstał i pojechał na mazury ogarnąć temat zimowania naszej motorówki, a ja pospałam do 8.30. Potem wybrałam się na zakupy. Kupiłam śliczną ciepłą czapkę, normalnie jest taka fajna że aż chciałabym żeby już była zima :D:D:D Poza tym kupiłam trochę pojemniczków na bibeloty, moje spinki i gumki do włosów - takie wkładane do szuflady i to była dobra opcja bo od razu zrobił się w nich porządek:) Potem wpadli do mnie moi rodzice, a teraz leżakuję sama i się nudzę ;-) A. dziś nie wraca - dopiero jutro. Śmiać mi się chcę z tej bezradności. Bo zawsze bałam się zostawać sama w domu, no to w końcu zamontowaliśmy alarm. No to teraz znów męczą mnie koszmary :D zwariować można, mam nadzieję, że nie skończę w psychiatryku w kaftanie, siwa :D:D:D Opędzlowałam dziś tabliczkę czekolady... nie mówcie nikomu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martolina1983
Miałam wybrane imię Franek, ale mój mąż zaproponował Antosia. Mam już Alusia i Antoś pasuje. Zresztą jak sobie myślę o moim drugim synku to widzę go jako Antosia:) ja nic nie muszę kupować z ubranej bo mam 3 pudła po Alku. Same 3 pudła na pół roku a reszta w piwnicy. Tylko jakiś kombinezon . Kupicie typowy kombinezon z nogawkami czy taki spiworek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assus
Ja jeśli się potwierdzi dziewczynka to nic a nic nie kupuje,będę miała po siostrze wypasione ubranka cudowne,a że ona ze stycznia to kombinezon też mam.a jeśli jednak będzie chłopiec to tylko kombinezon i tak z nogawkami na pewno plus czapa: ) reszta po synku zostaje: ) jedyne co kupię to kolyske i podgrzewacz i ,tyle moich wydatków: ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filatelistyka
czesc wiem ze sie odzywam srednio raz na 2 miesiace ale co tam, przynajmniej mam wymowke ;) po pierwsze gratki tym ktore juz poznaly plec! Ja ostantio swiruje troszke bo nie czuje dzieci a to juz 19 tydzien, jakos mnie tu przywialo, ja jestem z tych co raczej bagatelizuja takie objawy a raczej ich brak, ale nie wiem, chyba dlatego ze to ciaza blizniacza to tak reaguje :( a usg 6.10. A wy czujecie juz ruchy maluszkow?? Pozdrawiam was wszystkie, chcialabym cos jeszcze napisac ale mam jakas pustke w glowie, zmeczona jestem, jednak dwojka w domu i praktycznie brak meza ciezko jest jednak, raczej was nie bede zabawiac pogaduszkami po porodzie tez, szkoda, bo chcialabym byc w grupie forumowej ale pprzy czworke bede miala szczescie jak znajde czas na podtarcie tylka w klopie :P haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natomini
Cześć Dziewczęta! Serdecznie Wam gratuluję chłopców i dziewczynek. :) U nas też już od 3 dni wiadomo, że będziemy mieć małą kobietkę w domu:) Miałam takie przeczucie, chociaż mąż nie chciał mi wierzyć i do końca liczył na chłopaka. Ale teraz już wierzy i cieszymy się ogromnie:) Ostatnio narzekałam na brak ruchów, ale od ostatniego postu sporo się zmieniło i mała kopie od prawie 2 tygodni, to na pewno jest to i uczucie mam zupełnie inne niż opisywałyście, dla mnie to takie pukanie od środka, albo jakby ktoś mi próbował brzuszek rozciągać od środka;) Niektóre z Was orientują się jakie wózki są dobre, mam okazję kupić wózek jane slalom trio, powiedzcie mi czy jest on warty uwagi? Jak wpiszecie w google grafika to wyświetlą Wam się wyniki. Z góry dziękuję za pomoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama A i P
Jane sa bardzo dobre. Glowna ich zaleta jest to, ze jako jedyne wozki na swiecie maja gondole przystosowana do jazdy samochodem. W jej wyposazeniu sa specjalne klamry, ktore sie wpina w pasy bezpieczenstwa. Dziecko spi cala droge - bardzo przydatne jesli planujecie jezdzic z dzieckiem w kilkugodzinne trasy. Moj synek nawet jak juz wyrosl z gondoli to i tak ja uzywalam do ok 10-mca w aucie, do spania jak jechalismy w nocy na wakacje. Kolka wygone, zwrotne. Same zalety. Teraz spodziewam sie drugiej dzidi wiec mysle o Oyster Max2 - tandem. Chociaz Jane tez ma podwojne. Do lutego mam czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilkalilka
Właśnie weszłam na forum żeby poradzić się bo od wczoraj bardzo boli mnie gardło a dziś doszedł katar. W ruch poszły domowe sposoby ale gardło boli strasznie:/ Przeczytałam właśnie u Madi o tym syropie Prenalen, do tego znalazłam w necie że są też pastylki na gardło. Muszę męża wysłać do apteki. Mam w domh Tantum Verde Spray. Nie wiecie czy mogę go używać? W internecie są różne zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assus
Tak tantum verde można: ) Mnie przeziębienie samo przeszło z gorącymi herbatami tylko,całe szczęście bo to były 3 najgorsze dni,tym bardziej że nie można odpoczywać bo ma się dziecko w domu: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wczoraj znów poczułam ruchy, coś niesamowitego. Zupełnie inaczej niż za pierwszym razem. I to w momencie kiedy w sumie byłam już zrezygnowana, że jeszcze coś poczuję. Ale tak jakby na początku mnie ostrzegła, bo po prawej stronie poczułam takie wypełnienie, jakby coś się pchało, a później to chyba musiała już szaleć bo takie śmieszne bulgotanie, łaskotanie, ciężko do czegoś porównać. Weekend miałam aktywny, ale nie mogłam w zupełności się zrelaksować bo ciągle myślę o tych nerkach. Teraz idę w czwartek do mojej lekarki, zobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnie przeziębienie wyleczyłam malinami. Wpiłam sok z całego słoika i zjadłam wszystkie owoce i o dziwo pomogło. Może dlatego, że to był początek dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten słoneczny poniedziałek :) My wróciliśmy, powoli dochodzimy do siebie :P Synek znów coś gorączkuje, już braknie mi sił na to chorowanie. Tantum verde można na gardło stosować, ja polecam płukanie szałwią lub wodą ze solą ale nie każdy to dzielnie znosi :P W czwartek wizyta, jest nadzieja że mężowi uda się wrócić i ze mną pojechać, nawet nie wiecie jak bardzo bym chciała :) Ostatnio mam jakieś obawy jak to będzie z dwójką, boję się że któreś z dzieci będzie "poszkodowane" w sensie będzie miało mniej mojej uwagi itp., i że nie można podzielić miłości na dwoje dzieci... jakieś mam przez to smutne dni :/ Jeszcze mnie brzuch pobolewa mocniej niż zwykle, najgorzej jest po spacerach jak pcham wózek. A co tam u Was? wieczorem nadrobię czytanie bo teraz mały mi zrzędzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczęta! :) Ja z poniedziałku jak nowo narodzona:) po przeziębieniu ani śladu, mam znów mnóstwo energii, wczoraj wypucowałam całą kuchnię, już właściwie skończyłam pracę i idę gotować zupkę na obiad taką z marcheweczką, brokułkami i innymi witaminkami :):) Mój brat pracuje w salonie meblowym, zniósł ostatnio do domu jakieś katalogi. Wybrałam w nich komódkę, słupek i taką drugą jakby też komódkę, ma się zorientować w cenie i chyba zamówię do pokoju Młodego:) Fajne te meble, bo z jednej strony klasyczne, jasne, z wesoła zieloną wstaweczką i są o tyle fajne, że nie są to meble typowo niemowlęce, więc spokojnie ładnych parę lat dziecku posłużą, nawet dużo starszemu:) Nie chce za bardzo urządzać pokoju z nadmiarem rysunków typowo dziecięcych, np zasłony będą całe niebieskie bez wzorów, na ścianie na półkach kilka misiów, jakiś śmieszny zegar i to wszystko. Jak się pokój wypełni zabawkami to na prawdę wystarczy :D Tak więc czekam na info w sprawie ich ceny. I chyba poczułam dziś znów małe skakanko inside :) super dziś dzionek, oby nikt i nic go nie zepsuło. Lece gotować, kiss!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×