Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dekoracje w kościele pytania

Polecane posty

Gość gość

Kto dekoruje kościół, bo raczej nie jest to w cenie ślubu? Jak bym chciała na wlasną rękę, to przecież trzeba w dniu ślubu to zrobić, więc komuś trzeba zlecić a nie wiadomo jak wyjdzie. Może lepiej zatrudnic firmę? Chodzi o takie proste dekoracje, bez szaleństw, symbolicznie i najtaniej jak się da. Wie ktoś może ile to wyjdzie mniej więcej za takie dekoracje? Albo jeśli możecie polecić kogoś w Toruniu, tylko od razu zaznaczam że nie chcę wydawać dużo kasy na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sale mam udekorowaną w cenie wesela a na samochód to się kupi coś z allegro i już. Tylko ten kościół nie wiem jak się za to zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej zrzucić się na dekoratora z parą, która bierze ślub tego samego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama dekorowałąm kościół,tzn ławki a miałam ich 48 boków. Kupiłam białą organze,gotowe kokardki i w każdej dekoracji była różyczka w kolorze różowym.Koszt tego to chyba 50zł. O klęczniki i kwiaty nie musiałam się martwić bo siostra zakonna powiedziała,że ona to robi a że kwiaty są zawsze świeże,więc nic na siłe. Ławki dekorowaliśmy z mężem dzień przed po wieczornej mszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dowiedz się w parafii, czy są jeszcze inne śluby oprócz Waszego tego dnia. My się zrzucamy na dwie pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dekorowala pani kwiaciarka w przeddzien slubu po wieczornej mszy. Troche jej tez pomagalismy. W sumie za 430zl - lawki + 2 duze bukiety (pod oltarz i obraz), ktore byly spojne z dekoracjami w moim domu. I tez nam sie udalo na pol z inna para ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zleciliśmy dekorację pani z kwiaciarni. Koszt to ok 800 zł i nie wyobrażam sobie żebym miała dekorować kościół na dzień przed weselem wtedy to siedzi się u kosmetyczki i maluje paznokcie, leży się z maseczkami nawilżającymi i parafiną na dłoniach więc chyba musiałabym być głupia żeby potem iść i dekorować kościół sama i odrapała sobie paznokcie albo pokaleczyła dłonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kazdy jest tak brzydki, ze do nocy musi sie moczyc i naciagac ;-) My pomagalismy pani kwiaciarce z wlasnej woli i w przygotowaniu wazonikow wiszaczch na lawkach - ani sie nie pokaleczylam, ani paznokci nie zdarlam. Moze jestes i brzydka, i niezdarna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MelisQa dobrze że jesteś choc
piekna, bo czyms trzeba zrekompensowac brak rozumu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzień wcześniej? zwykle w dekoracjach przy ławkach są żywe kwiaty, więc nie wyobrażam sobie, że miałyby się tam znaleźć dzień przed ślubem, bo zwiędłyby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.05.14 gość Taka paskudna jesteś że cały dzień ci zajmuje metamorfoza?;) Paniusia się znalazła heh,my też pomagaliśmy w dekoracji i jakoś niczego sobie ani nie popsułam ani nie podrapałam:) x do gość z 2014-05-16 22:59:14 teraz są takie specjalne malutkie fiolki do kwiatów,więć uwierz,że nic nie zwiędnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedzi. Faktycznie najlepszym pomysłem jest złożenie się na dekoracje z inna para. Tylko żeby był w tym dniu jeszcze ślub :) Ogólnie nie byłam jeszcze u księdza, bo jeszcze troche czasu na to. Na początku myślałam, że na własną rękę to zrobię, ale tak bez doświadczenia to dosyc cieżko żeby to rece i nogi mialo, zwlaszcza że komus trzeba to zlecic, sama bede miala dosyc stresu żeby jeszcze tym sie zamartwiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MelisQa Często chodzę na różne zabiegi bo zwyczajnie stać mnie na to a nie ze względu na to że jestem brzydka. Jeżdżę do SPA żeby się zrelaksować i tam są kobiety ładne, brzydkie i przeciętne. Nie oznacza, że jeśli ktoś dba o siebie to musi być brzydki. Akurat zabiegi bankietowe na dzień przed imprezą są bardzo popularne bo wygładzają twarz i nawilżają ją. Widać jednak że nie obracasz się w takim kręgu i w takich miejscach więc nie rozumiesz o co chodzi :) Nie chciałam być chamska ale jak widać inaczej nie da się rozmawiać z pewnymi osobami na tym forum gdyż atakują wszystko to co się napisze. Przed ważnymi uroczystościami cenię sobie spokój a zabiegi mnie relaksują i odprężają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×